Jump to content

Etkin Karıştırıcı Aygıt Yok.karıştırıcı Aygıtı Yük

barborasa

Recommended Posts

slmlar beyler sizden yardim istiyorum birkac günden veri kafemde ses ekran karti gibi sorunlar cikmakta "Etkin karıştırıcı aygıt yok.Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim Masası'na gidin" yok sonra filitre ve ag komle gidiyor

swicler ve modemi cekince bilgisayarlarda beli sure görünmuyor sonra tekra başiliyor araştırmalarıma göre microsofun güvenlik acimiş

güvenli yamaları işe yaramiyor

antıvurüsler bulamiyor

ip servurları kapatma başka sorunlara yol aciyor

bu konuda bilgisi olanar kadaşların yardımına ihtiyacim var

sorunlarımız aynı bnde cafe işletiyorum ve kesin bir cözüm halen yoKk..! aynı ses hatası ve ağ bağlantı sorunu. pcler internete qiriyor ama calısma qrubuna qiremiyor. Bilgisayarcım hepsini formatlamam qerektiqini söyledi ama bnce baska sekilde sorunu halledebilck birsey olması lasım. ???

• 3 hafta sonra ...
bu konuda hiç kimse net bir cözüm bulamadı ya??

dosyaları yüklüyorum şuan

arkadaşlar sorununuzu anlatmışsınız

sorunun çözümü virüs felan değil

şimdi aşağıda yazacaklarımı aynen uygulayın göreceksiniz sorun ortadan kalkacak yardımcı olduysam ne mutlu bana

3: ipseccmd.exe dosyasını c:\windows a kopyalayın ( Port kapamak için gerekli olan dosyadır )

4:başlattan çalıştıra gelelim ve sırası sadece bu komutları teker teker girelim

IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 445 Filter" -r "Block Inbound TCP 445 Rule" -f *=0:445:TCP -n BLOCK -x

IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 139 Filter" -r "Block Outbound TCP 139 Rule" -f 0=*:139:TCP -n BLOCK

IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 445 Filter" -r "Block Outbound TCP 445 Rule" -f 0=*:445:TCP -n BLOCK

regedit

başlattan çalıştıra Regedit yazalım açılan menu de h_key_local machine\SOFTWARE\microsoft\ole\eneableDCOM Y ise N olarak degişitirin ve çıkın

5 : WindowsXP-KB838079-SupportTools-ENU.exe dosyasını çalıştırın SP3 kurulu ise gerekmez

6 : WindowsXP-KB921883-x86-TRK.exe dosyasını çalıştırın

ADRESTEN DOSYALARI İNDİRİN

Please register to see this content.

• 3 hafta sonra ...

dostum bu işin daha basit bir yolunu bulmalıyız aynı sorun bende de var 50 bilgisayarlı bir interet cafem var hepsinin deepfreeze ni acıp bunları teker teker uygulamam mümkün değil. güvenlik uzmanlarının sorunu toplu olarak halledecek bir çözümü mutlaka olacaktır. beklemedeyizzz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...