Jump to content

Turbo Launch 5.0.9 Portable Yapımı Yardım?

Recommended Posts

Merhaba

Ben Turbo Launch 5.0.9 Portable yapmak için Thinstall 3.049 ile bilgisayaramı tarattım sonra Turbo Launch 5.0.9'u kurdum ayarlarımı yapıp programı kapattım Thinstall ile devam edip portable işlemini tamamladım.

ama programı sanal bilgisayarda denedim benim ayarladığım şekilde çalışmadı ayarları nasıl koruyabilirim.

Ayrıca Ben program portable olunca açmadan Patch 3.049.exe ile Patch'ladım ve Thinstall klasörü oluştu onuda silmedim.

Benim sistem'de Deep Freeze kurulu olduğu için programı D'ye atacağım yani yeni kısayollar ekleyince kısayollar silinmesin diye.

Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Programın kısa açıklaması

5942.png

Artık masaüstündeki gereksiz kısayollar için bir çözüm var.Sağ alt köşede aktif olarak çalışan bu programa kısayollardan istediklerinizi atın ve oyun,program vs. başlık altında karışmıyacak şekilde grup oluşturabilirsiniz.Sistemi hiç bi şekilde yavaşlatmıyor

http://rapidshare.com/files/100688138/TurboLaunch_5.07.zip

Bende o programı kullanıyorum problemi şu şekilde aştım.

Kayıt girdilerine giderek yedekleme yap ve sakla formattan sonra kullanmak üzere..

HKEY_CURRENT_USER\Software\TurboLaunch

drfgsx2.jpg

20090110131924pz0.jpg

NOT : TurboLaunch da yaptığın her değişiklikten sonra yedek almalısın (yani bir kereliğe mahsus değil)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...