Jump to content

Windows 7 Hakkındaki Herşey Bu Başlıkta

Bultar
 Share

Recommended Posts

http://www.techspot.com/files/2009/FeedbackToolEnabled.reg[/CODE]

bu linkten reg kaydını indir. Çift tıkla gelen uyarıya YES ( Evet ) de ve pc ni restartla sitede anlatılana göre restart yaptıktan sonra Send Feedback ve saatin yanında olan beta uyarısı kalkıyormuş.

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

selam Ya Arkadaşlar bende mi saflık var başka bir olaymı anlyamadım..Windows 7 32 bit indirdim neroya kalıp kaydettim yaktım ..Fakat bot edemiyorum ..İçine bakayım dedim aç diyorum fakat windows bu diskten okuyamıyor uyumsuz biçimlendirme diyor..Kendimi açemi gibi hissetmeye başladım.8 ile yaktım anlayamadım gitti..Başka bir arkadaşın başınada geldimi acaba ? Başka işletim sitemlerini denedim pc bot ediyor..

Edited by {REiS}

Sanki Linux kurdum gibi geldi :rolleyes: Bütün sürücüleri tanıdı (Asus P5B, X1650 radeon), otomatik sürücü güncellemesi yapıyor. Bu şimdiye kadar Linux'ta gördüğüm birşeydi.

Daemontools'u ben de kuramadım.

EVET ARKADAŞLAR BENDE KURDUM WİNDOWS 7 Yİ HARİKA BİR ÇOK YENİLİKLE GELİYOR BENİM MERAK ETTİĞİM EN ÇOK BEKLEDİĞİM TÜRKÇELEŞTİREBİLMEK MÜMKÜNMÜ MUTLAKA YAPILIR BİLEN VEYA UYGULAYAN VARASA PAYLAŞIMA AÇARSA ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR

Yeni klavye kısayolları

Windows 7 ile hayatımıza yeni Windows kısayolları da geliyor. İşte onların bir listesi:

Alt+P Pencerelerde önizleme seçeneğini kapatır / açar

Windows+G Masaüstü gadget'larını tüm pencerelerin önüne getirir

Windows + + (artı tuşu) Uygun konumdaysa Zoom seçeneğini açar ve yaklaştırır

Windows + - (eksi tuşu) Uygun konumdaysa Zoom seçeneğini açar ve uzaklaştırır

Windows + Yukarı ok Aktif pencereyi tam ekran boyutuna büyütür

Windows + Aşağı ok Aktif pencereyi simge durumuna küçültür

Windows + Sola ok Pencereyi küçültür ve ekranın sol tarafına dayar

Windows + Sağa ok Pencereyi küçültür ve ekranın sağ tarafına dayar

Windows + Home Aktif pencere dışındaki tüm pencereleri küçültür - büyütür

Eskiden çalışan slidebar gadgetler şimdi çalışmaz oldu bu sorun nerden kaynaklanır?Gadgetleri tekrar çalışır hale getirilmenin mümkünatı varmıdır bu hususta bilgilerinizi olursa yardımlarınızı istiyorum.Hayırlı günler TNCTR camiasına,allaha emanet olunuz.

şimdi goruntuler guzel yorumlarda guzel cokda iyi seyler duydum hakkında indirmeye kadar gittim ancak hem beta olması nedeni ile hemde pcme guvenmedıgım için bilemiyorum kurmakta tereddüt ediyorum

p4 3.00 işlemci bunun yanında 1. gb ram ve ati x550 (256 mb 128 bit) ozelliginde bi pc mevcut

bu pc için uygunluk degerini benmle paylasmanızı ve yorumlarınızı beklyiorum tsk. :kut:

yanız birde bir problem warmıs win7 ile uyumlu bircok antivrus kurulusu surum gelistrimemiş hazır deilmiş o nasıl olucak ?

Edited by ByNyo

P4 tabanlı herangi bir pc de sorunsuz çalışır Windows 7 hemde xp gibi

Antivir sorunsuz çalışıyor.

Gadget'leri güncellemen lazım, tabi windows 7 uyumlu versiyonu çıktıysa, ben benimkilerinde bulamadım, zaten 2 tane gadget kullanıyordum.

millet illa xp diye oluyorlardi. aman axp canim xp.... ben o zaman vista kullaniyordum. vista guzeldi. ama windows7 super. makinan kaldiriyorsa ki vistayi kaldiran bunu da kaldirir. 64 bit kurdum. amd turion 64x2 ve 2 gb ram. ben cok memnunum . recorvy ise yariyor. vistadan daha hizli. cok mu yazdim. aman xp canim xp....

driver ları sorun yaşayan arkadaşlar uyumluluk modunda vistayı seçerseniz bi problem kalmıyacagını düşünüyorum çünkü bendede öyle oldu şimdi ses kartımı ve wireless sorunsuz kullanıyorum...

driver ları sorun yaşayan arkadaşlar uyumluluk modunda vistayı seçerseniz bi problem kalmıyacagını düşünüyorum çünkü bendede öyle oldu şimdi ses kartımı ve wireless sorunsuz kullanıyorum...

S. S. S. Bölümünü Güncelledim Aşağıdaki Linkten Bakabilirsiniz.

Ayrıca Kenar Çubuğunun Çalışmaması Sorununu da Çözen Paket Mevcut!

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=79802&view=findpost&p=396906[/CODE]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...