Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kintaro C# Ile Aio Yapımı

2020
 Share

Recommended Posts

@KintaRo ait C# Ile Aio Yapımı v2.0

Konu arşivlendiği için ayrı konu açmak zorunda kaldım.Uygun değilse istek ilgili bölüme taşınabilir.

Not: Proje .NET 2.0 kütüphanesi ile hazırlanmıştır.

Kayıt ederken net 4 olarak kayıt etmeniz yeterli olduğunu söylediğinizi hatırlıyorum.

version 2

7Yv32SL.png

Yeni versiyonda kategorilendirme sistemi yaptım. Kategoriler ve programlar, programlar klasörünün alt klasörlerini tarayarak otomatik olarak listelenir. (içi boş klasörler listelenmez) Ayrıca programların simgelerini otomatik olarak çekme özelliği ekledim.

Proje dosyası:

https://yadi.sk/d/tg08jigTewqKa

Çalıştırılabilir Hali: (26 KB)

https://yadi.sk/d/hK6eNLe_ewsae

Edited by 2020
  • Like 1

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
KintaRo, 19.08.2020 - 21:39 yazdı:

valla bu proje dosyası nerede hiç bilmiyorum

@KintaRo sizden bir ricam olacak ProBox 1.1 sürüm gibi Ai dosyası mevcutmu mevcut değilse bunun gibi bir program nasıl yapa bilirim bir kaç bilgim var ama yeterince yapabilmem kodlamaya sahip değilim yardımcı olurmusunuz 

KintaRo, 19.08.2020 - 21:39 yazdı:

valla bu proje dosyası nerede hiç bilmiyorum

Bu konuda yardımcı olurmusunuz diğer sürüm dosyaları mevcut mudur bunun gibi birşey yapmak istiyorum 1.1 sürümü dosyası yoksa 1.0 sürümün dosyası mevcutmu dur yardımlarınızı bekliyorum 

• 2 ay sonra...

@2020 daha detaylı olarak baylaşırsanız sevinirim sürkle bırak olarak program ekleme vey yükleme işlemi olarak daha ayrıntı olarak yardımcı olabilirsiniz yapmak isteyen arkadaşlar tam bilgiye sahip olur ve nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi edilmiş olur yanlış düşünüyorsam söyleye bilirsiniz iyi günler cevabınızı bekliyor olacağım