Jump to content

Yeni Windows Görücüye çıktı

emily

Recommended Posts

Yeni Windows görücüye çıktı(Windows 7)

fft17_mf162496.Jpeg

Las Vegas?ta düzenlenen tüketici teknoloji fuarında birbirinden ilginç ürünler sergileniyor. Fuarda Windows?un yeni işletim sistemi de tanıtıldı

ABD?NİN Las Vegas kentinde düzenlenen dünyanın en büyük tüketici teknolojileri fuarında, Microsoft?un yeni işletim sistemi Windows 7 tanıtıldı. Microsoft?un Başkanı Steve Ballmer tarafından tanıtılan Windows 7?nin, kullanıcıların başarısız bulduğu işletim sistemi Windows Vista?nın ardılı, gösterişli ve kullanıcı dostu olduğu belirtildi. Yeni işletim sisteminin deneme (beta) versiyonunu, Microsoft?un web sitesinden bilgisayarlara ücretsiz indirmek mümkün.

?Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı?nda, aralarında dünyanın en büyük elektronik şirketlerinin de bulunduğu toplam 2700 üreticinin standı bulunuyor. Fuarda tanıtılan ilginç ürünler arasında, dokunmatik içecek makineleri, ceket cebine sığacak kadar küçük dizüstü bilgisayarlar, elektrik şoku veren mermi atan tüfekler, 18 ayar altın kaplama cep telefonu kapakları da bulunuyor. Yaklaşık 130 bin kişinin katıldığı fuar bugün sona eriyor.

kaynak : milliyet haber

başka bir yerde okumuşdum sanırım temmuz 2008'den itibaren vista satın alanlara ya ücretsiz veya çok makul bir ücret ile verilecekmiş windows 7 die bir makale vardı bende bekliyorum gerçeklik payı vardır umarım:)

YA BUNU XP ÜZERİNDEN HAREKLENEREK ADAM AKILLOI YAPSALAR YA NİYE HER ŞEY DE BEN MAVİ EKRAN GÖRÜYORUM Kİ VİSTADA BU GÜNE KADAR KAÇ KERE VİSTA YÜKLEDİM HİÇ KİMSEDE MEMNUN KALAMADI 7 DENDE KİMSENİN MEMNUN KALACAGINI SANMIYORUM...

KALANLARDA ENCAK İŞ YAPANLARDIR YANİ OYUN PROGRAM VS DEN OTE OFFİCEDE CALISANLAR MEMNUN KALIR ANCA GİBİME GELİİYORUM AMA EĞER HATALAR GİDERİLİRSEN NO PROBLEM ...

• 2 hafta sonra ...

Yorumlarınızı okudumda kimi zengin düşmanı kimi hayal peşinde.. Gerçek şu ki; Vista ile Bill Gates Dünyanın en büyük dolandıcılığını yaptı. He bu yanında kalmaz elbette. W7 için şukadarını söyleyebilirim ki birincil herzaman MAC olduğu için (Ç)alıntı olarak yapılmış bir Windows 7 göreceğiz. Arayüzünden tutun resim büyükme küçültme (İphone,IPod Touch) özelliğinide utanmadan koymuşlar.

XP kadar güzel olsun diyenler Win98 varken herkez XP düşmanıydı ama şuda bir gerçek Vista gibi katı kurallı olan bir işletim sistemide çıkmamıştır herhalde.W7 bence daha sağlam çünkü görüntü mimarisi MAC alıntısı içerikleride aynı olduğu için fazla kafa bulandırmayacak. İçerik olarak hiçbirşey diyemem çünkü ne zaman bir işletim sistemi çıkartılsa sağduyulu! vatandaşlar bir açığını bulup yayınlıyorlar.Bi laf vardır ya taze b. sinek çok konar diye...bakalım kokusu ne zaman çıkacak :)

dünyada herkez birbirinden bir şeyler [ç]alıntılar yapar MAC tamamen masum mu hiç mi araklamıyor? linux türevi işletim sistemleri TAMAMEN özgünler mi?

vistayı kullanan kullanır kullanamıyan KÖTÜ der İĞRENÇ der HATASI EKSİK OLMUYOR der

keşke ms Türkiye'ye gelse de bir "Mojove Deneyimi" yapsa vistaya "kötü" diyenin aklını alır valla

windows 7 bir vistaSE DEĞİLDİR eğer ki VistaSE olsaydı XP de Win2000SE olur du

aslında orijinal yazılımlar, oyunlar vs. abd'de ve avrupa'da çok daha ucuz ama Türkiye'ye gelince fiyat çok artıyor bu da korsanı çok olumlu etkiliyor benim şu anda kullandığım tek yasal şey windows 7 :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...