Jump to content

Katlımsız Kurulum Nasıl Yapılır II

onuchlu
 Share

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhaba arkadaşlar.Ben bu forumda yeniyim.Anlatımlarınız çok güzel ama şu oluştur.cmd dosyasını nasıl yapıyoruz.Anlatımlarınıza göre herşeyi yaptım ,bir tek orası kaldı ve takıldım.

Lütfen yardımcı olun...

sen oluştur.cmd dosyasını indirdin mi ??

Please register to see this content.

adres bu indiripte yapamadığınımı sölüyosun.Yoksa sende yokmu bu cmd dosyası.Ona göre yardımcı olalım

Edited by crazy_pretty_murat

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar merhaba bir çok arkadaşımız gibi bende katılımsızı öğrenmek istiyorum 1. derste sorun yaşamadım fakat burda takıldığım yerler var

1. Sizin orda 3 tane dosya var msistub.exe (bu program dosyası sanırım) pstory.msi (bunun ne oldugunu anlamadım) bende ise sadece kuracağım program oluyo.

2. nokta ise yinede yaptım fakat sonunda setup oluştu tıklayınca 7zipten şöle bir uyarı geliyor "sistem belirtilen dosyayı bulamadı"

http://rapidshare.com/files/45594905/audacity.7z[/CODE]

Burada yaptıgım sorunlu katılımsız var bakarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...[/b]

Arkadaşlar merhaba bir çok arkadaşımız gibi bende katılımsızı öğrenmek istiyorum 1. derste sorun yaşamadım fakat burda takıldığım yerler var

1. Sizin orda 3 tane dosya var msistub.exe (bu program dosyası sanırım) pstory.msi (bunun ne oldugunu anlamadım) bende ise sadece kuracağım program oluyo.

2. nokta ise yinede yaptım fakat sonunda setup oluştu tıklayınca 7zipten şöle bir uyarı geliyor "sistem belirtilen dosyayı bulamadı"

http://rapidshare.com/files/45594905/audacity.7z[/CODE]

Burada yaptıgım sorunlu katılımsız var bakarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...[/b]

Dostum dosyana bakmadım ama

*7z

*oluştur.cmd

*sfx dosyası

*config.txt

Bu 4 dosya aynı klasörde durucak.Dosyayı 7ziple sıkıştırırken olan .bat uzantılı dosyanın ismi config.txt nin içinde isimi ile aynı olucak.7z ile sıkıştırken bat dosyanın ismi setup.bat ise config.txt nin içindeki de setup.bat olucak.Config.txt dosyasını aç ordaki bat uzantılı isim dikkatini çeker zaten.Ordaki sadece bat ın ismin düzelt

Edited by crazy_pretty_murat

• 1 ay sonra...

arkadaşlar sorunsuz bi şekilde kurulumu tamamladım ancak bi sorun vardır ki katılımsız olmuyo yani illa beni katıyo kurmaya :D OK NEXT gibi butonlara ben basıyorum acaba nerde hata yapıyorum ? ayrıca bende böle bi dosya yok acaba ondan mı kaynaklanmaktadır msistub.exe ? ben sadece yaptığım programı ve .bat uzantılı olan dosyayı 7zip ile birleştiriyorum sorun bundan mı kaynaklanmaktadır bu dosyanın eksikliğinden yani ?

yapmış olduğum program burda

Please register to see this content.

incelerseniz sevinirim

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Merhaba

Anlatıklarını resimleri takip ederek defalarca yapmama rağmen 7zSD.sfx böyle bir dosya oluşmuyor. POPpeeper die bir mail istemcisini deneme amaçlı yapmaya çalışıyorum. acaba sorun bendemi atladığım bir şey mi oldu

Afedersiniz cevabımı buldum :S paket dosyasını atlamışım :S postu silemedim kusura bakmayın

Edited by EmeLCix

• 2 ay sonra...

ıyı gunler arkadaslar ılk oncelıkle sızlere cok tesekkur edıyorum bukadar ayrıntlı anlattıgınız ıcın benım sorum şöyle Mp10 yapıyorum ama hata verıyor neden ola bılır acaba yardımcı olabılırsenız sevınırım sımdıden cok tesekkur edıyorum hata raporuda soyle sıstem belirtilen dosyayı bulamıyor ?

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar bir sorum vardı..?

- ben bir proğramı katılımsız kurulum yaptım.. proğram çok güzel çalışıyor.. ama bu öyle bir kıt proğram ki; önce fontları toptan atınca fontların hiçbirini görmüyor.. fontları proğramı kurmadan önce ortalama olarak 200'er 200'er atmamız gerekiyor.. ondan sonra proğramı kurunca tüm fontları görüyor...

- ben yaklaşık 2000 taneye yakın font attırmaya çalışıyorum "7-zip" le sıkıştırdım.. partları teker teker aç diyorum "@start /wait 01.bat" açmaya başlıyor.. şekildeki gibi..

02sf5.png

ama 2. part'a geçtiğinde beni çıldırtan uyarı geliyorr...

şekildeki gibi...

01ot1.png

bunu nasıl iptal edebilirim...?

"Ok" deyince pc restart çekiyor..

"Cencel" deyince ama 2. parttan devam ediyor...

"Cencel" demeden fontların tamamını parça parça atmak istiyorm.. nasıl yaparım..?