Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Yiğenim Icin Pubg Laptop Tavsiyesi

izzet74
 Share

Recommended Posts

Selam hocalarım 

Sizlerin yardımınıza tavsiyenize ihtiyacım var.

9 yaşında yiğenime laptop almak istiyorum.  Pubg , pes , gta gibi oyunlar oynar sanırım 

Bütcem 4 bin tl civarı. Ne alacagımı bilmiyorum internet sitelerinde donanım detayları cıkmıyor hangi ekran kartı kac bit bilmiyorum hangi ram kac mhz Bilmiyorum . Cok profosyonel olmasina gerek yok  lütfen bana yardımcı olun link bırakırsanız cok mutlu olurum

Hocam 4 bin tl lik laptopla GTA 5 v.s zor. Laptop tavsiyesi veremem ancak toplama bir masaüstü daha çok işinizi görür. Sadece yeğeniniz için alıyorsanız masaüstü uzun vadede daha yararlı olur. Benim 12 yaşında yeğenim var. Ona da laptop aldılar. Diğer yeğenlerim için de laptop aldılar. Defalarca HDD yaktılar. Bir laptopun üzerine çay döküp hurdaya çıkardılar. Tavsiyem çocuklar için masaüstü hem daha sağlıklı olur. Hem de laptop olarak alacağınız cihazdan özellik olarak daha iyisi olur. Laptop çocuklar için büyük sıkıntı...

• Like 2

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

Hocam 4 bin tl lik laptopla GTA 5 v.s zor. Laptop tavsiyesi veremem ancak toplama bir masaüstü daha çok işinizi görür. Sadece yeğeniniz için alıyorsanız masaüstü uzun vadede daha yararlı olur. Benim 12 yaşında yeğenim var. Ona da laptop aldılar. Diğer yeğenlerim için de laptop aldılar. Defalarca HDD yaktılar. Bir laptopun üzerine çay döküp hurdaya çıkardılar. Tavsiyem çocuklar için masaüstü hem daha sağlıklı olur. Hem de laptop olarak alacağınız cihazdan özellik olarak daha iyisi olur. Laptop çocuklar için büyük sıkıntı...

Cok haklısın bende sen gibi düsünüyorum ama babasi annesi laptop olmasını istediler  , az önce arkadasın biri tavsiye etmis onu aldım artık dolar patlıcak yakında

izzet74, 11 dakika önce yazdı:

Aldım hocam tsk ederim size güveniyoruz , ram 4 gb yeterlimi sizce 

Bide 64 bit ekran kartı oyunları kaldırır mı