Jump to content

Windows 8.1 With Bing Single Language X64

casper0007
 Share

Recommended Posts

@casper0007

Ellerine sağlık değerli kardeşim. Anlamadığım birşey var sistemi daha evvel kullanmış biri değilim ancak,esd'li boyutuna bakınca biraz büyük boyutta görünmekte. Hafif sistemse eğer,eski veya düşük donanımlı pc'ler için özellikle esd'li olmaması daha mantıklı olmazmıydı diye düşünmeden edemedim. Diğer taraftan anlamadığım ve bilmediğimden bu düşüncelerim sadece. bu sürümle alakalı olarak hakkında bilgileri ve bir kaç ekran alıntısı ilave edilseydi fena olmazdi sanki sunumda göremedim merakımı maruz görün.

Dipnot: 32 bit olanı varsa eğer,eski donanımlar için iyi bir seçenek olabilirde ayrıca.

Geri bildirim için şimdiden teşekkür'ler sen iste her türlü yorum yaparız üstad. :) 

forjest, 1 saat önce yazdı:

@casper0007

Ellerine sağlık değerli kardeşim. Anlamadığım birşey var sistemi daha evvel kullanmış biri değilim ancak,esd'li boyutuna bakınca biraz büyük boyutta görünmekte. Hafif sistemse eğer,eski veya düşük donanımlı pc'ler için özellikle esd'li olmaması daha mantıklı olmazmıydı diye düşünmeden edemedim. Diğer taraftan anlamadığım ve bilmediğimden bu düşüncelerim sadece. bu sürümle alakalı olarak hakkında bilgileri ve bir kaç ekran alıntısı ilave edilseydi fena olmazdi sanki sunumda göremedim merakımı maruz görün.

Dipnot: 32 bit olanı varsa eğer,eski donanımlar için iyi bir seçenek olabilirde ayrıca.

Geri bildirim için şimdiden teşekkür'ler sen iste her türlü yorum yaparız üstad. :) 

32 bit olanı eski pc ler için ideal evet esd olmasa daha iyi olur ben elindekini paylaştım zaman bulsam zaten paylasirdim.Bu arada benim PC 12 senelik toplama daha  esd yada normal isoda problem yasamadim

Edited by casper0007
  • Like 1

hasan835, 1 saat önce yazdı:

üstadım, tabiiki, zamanım olsa hazırlarım, lakin müsait olupta hazırlayacak arkadaşlar mutlak vardır.

Please register to see this content.

kurcalarken 64 isoyu silmişim :D eskileri kaldırayım dedim 

bazı eskı makınalarda hızlı başlat pc acılısını etkılıyor 86 yaparsam onu kapatıcam

not: aynı programlar ile iso kalıbı esd siz 4gb oluyor

Edited by casper0007
  • Like 1

FreeRun, 2 saat önce yazdı:

Bunun embeded sürümünden ne farkı var, özellikle ssd yi gereksiz yoran hizmetler devredışı mı?

Single langue en hafif Windows sürümüdür.embedded yapısı normalde bundan 1tik üst kademede kullanmayan farkı anlayamaz.Mesela dil single langue de tektir embeddedte farklı diller yüklenebilir yapısını araştıracak olursan çok farklı özellikler gorursunuz

Edited by casper0007
  • Like 1

kocamanadam, 27 dakika önce yazdı:

Bing ile Windows 8.1 Single Language diye bir sistem var mı?

Var daha öncede ilk ben paylastim.Normal single language ile aynı sayılır OEM bilgisayarlar ile hazır gelir genelde

Edited by casper0007
  • Like 2

kocamanadam, 15 saat önce yazdı:

Bing ile Windows 8.1 Single Language diye bir sistem var mı?

2014-2015 yıllarında ucuz laptoplarda hazır kurulu geliyordu. Yani 2 GB RAM ve 32 GB SSD (eMMC) intel anakart ve atom işlemcili ucuz sistemler.  Microsoft bu sistemi bugüne kadar ISO olarak dağıtmadı diye biliyorum. Yine bildiğim kadarıyla 

bu sayfada ilk olarak Türkçe ISO paylaşıldı. Tabi ki orijinal ISO değil. 

Bing Ile Windows 8.1 Single Language X86 + X64 ISO İNDİRME LİNKLERİ:

Elimde arşivimde bulunsun diyenler için  linkler eklendi.Dileyenler çekip arşivlerine alabilirler.Belki farklı çalışmalar yapmak isteyenler olabilir. Örneğin EBA 'nın araçlarıyla donatılmış uygulamaların eklendiği bir çalışma gibi mesela. Yararlı olması dileklerimle. :) 

Alıntı

Bing Ile Windows 8.1 Single Language TR X64 | 64 BİT 

Mirror:

Bing Ile Windows 8.1 Single Language TR X86 | 32 BİT

Mirror:

Kurulumda gerekli olan KEY: WJTVR-7XN4X-MPTM2-B2VF9-C7HVH

• Like 3
  • Thanks 1

• 1 yıl yıl...
  • 1 yıl yıl...