Jump to content

5610 Da öndeki Kamera Ile ışık Nasıl Açılır

kurt61

Recommended Posts

5610 da önde kamera varmıydı yaw.. bende 5610 kullanıom ama hiç farketmedim :pardon: .. bak böle bişi varsa bende merak ettim

sitesine uğradım teknik özelliklere baktım :D böle bişi yok.. bide sen bak istersen

http://www.nokia.com.tr/A4577227[/CODE]

5610 da önde kamera varmıydı yaw.. bende 5610 kullanıom ama hiç farketmedim :D .. bak böle bişi varsa bende merak ettim

sitesine uğradım teknik özelliklere baktım :pardon: böle bişi yok.. bide sen bak istersen

http://www.nokia.com.tr/A4577227[/CODE]

bence sende ıyı oku :D

* 3.2 megapiksel oto odaklanma özelliğine sahip kamera

* 8 x düzgün zoom ve ikili LED flaş

* Makro çekim, peyzaj modu, art arda çekimler

* Atanmış 2-aşamalı çekim tuşu

* 2.2” QVGA 240 x 320 piksel, 16 milyon renk göstergesi

* Ortam ışığı algılayıcı – ekran parlaklığı ve güç tüketimini düzenlemek için

[color=#FF0000][u]* Görüntülü görüşme için ikincil kamera[/u][/color]

bence sende ıyı oku :pardon:

evet birazdaha dikkatli bakmak gerekiomuş.. bakıp birazdaha araştırdım ve sonuçlar..

kamera sadece "video call" yani görüntülü konuşma sırasında kullanılıo

yani şuan ülkemiz koşullarında bu teknolojiye henüz geçilmediğinden dolayı kullanamıoruz..

sanırım sizin sormak istediğiniz modeli aklıma gelmeyen diğer telefonlardaki gibi çekim yapmak la alakalı.. kullanma klavuzu inceledim ve öyle bi özellikle karşılaşmadım..

bunları denemek için bi numara yazıp yada rehberdeki herhangi bi numarayı seçip arama "yes" tuşunu basılı tutunca direk olarak görüntülü konuşmaya başlıyorsunuz + buna ve ortam ışığına bağlı olarakta öndeki led devreye giriyordur (benim görüşüm)..

yada seçeneklerden "video call" (yada ne yazıosa ben sürüm yükselttim bu nedenle ingilizce kullanıorum) basarakta görüntülü konuşmayı başlatabiliosun.. 3G teknolojijsi tam olarak nezaman devreye girer bilmiorum araştırmadım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...