Jump to content

Msn 9.0 Mail Problemi

Recommended Posts

selam arkadaşlar bende tıpkı herkes gibi msn 9.0 yükledim ...program çalıştı..programı www.msn.com.tr adresinden indirmeme rağmen gelen maillerimi görebilmek için mail butonuna tıkladığımda beni maileme değilde yanılmıyorsam sahte bir msn oturum açma sitesine yönlendiriyor ve kullanıcı adımı ve parolamı soruyor....bunun nedeni ne olabilir sizce

.............ve site yanılmıyorsam ispanyolca.........

bunun nedeni nedir...................yardımlar için teşekkürler...................

msnin yönlendirdiği siteye girişini yap.daha sonra türkçe olacağını göreceksin..win7 yi kurdum msn yükledim.aynı şey banada oldu ama sorun çözüldü

ie8 yüklemek gerekiyormuş arkadaşalar c-ronaldo nun verdiği msn yükledim bendede aynısı oldu msn brezilya sayfasına yönlendirdi ama şifre yazıp girdimmi mail'e herşey Türkçe

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı sorunun kaynağı internet explorerin varsayılan tarayıcı olmamasından kaynaklanıyor.Explorer açıkken araçlar internet seçenekleri programlar kısmına girip internet explorer varsayılan tarayıcı olup olmadığı denetlensin seçeneğini işaretleyip exploreri yeniden başlatın açılışta uyarı çıkacaktır varsayılan yap seçeneğini seçin sorun düzelecektir.

bir başka arkadaşımın bilgisayarına yükledim herhangi bir problem olmadı ve maillleri okumak için butona tıkladığımda mail sayfasını direk açtı....yeniden oturum açmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadı........

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı sorunun kaynağı internet explorerin varsayılan tarayıcı olmamasından kaynaklanıyor.Explorer açıkken araçlar internet seçenekleri programlar kısmına girip internet explorer varsayılan tarayıcı olup olmadığı denetlensin seçeneğini işaretleyip exploreri yeniden başlatın açılışta uyarı çıkacaktır varsayılan yap seçeneğini seçin sorun düzelecektir.

Evet arkadaşlar bu sorun Genelde oluyor.Yapmanız gereken tek şey İE yi İnternet Explorer seçeneklerinden Varsayılan tarayıcı olarak ayarlamaktır hepsi bu kadar.

evet arkadaşlar sorunu çözdüm...yapılması gereken tek şey internet explorer ' ı varsayılan tarayıcı olarak ayarlamak....ie yi açın araçlar > internet seçenekleri > programlar > varsayılan web tarayıcısı ------ varsayılan olsun işaretleyin sorun çözülüyor.........

• 4 hafta sonra ...
evet arkadaşlar sorunu çözdüm...yapılması gereken tek şey internet explorer ' ı varsayılan tarayıcı olarak ayarlamak....ie yi açın araçlar > internet seçenekleri > programlar > varsayılan web tarayıcısı ------ varsayılan olsun işaretleyin sorun çözülüyor.........

ya benim varsayılan tarayıcı ie ama yine olmuyo msn 9 un güncellemesi çıktı onu yükleikden sonra varsayılanı ie yaptım yama dan dolayımı oldu acep

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar bu sorun nasıl çözülecek varsayılan tarayıcı ie zaten benim şifre de uzun her defasında sıkıyo adamı şifre girmek çözümü bulan varsa paylaşabilirmi

edit: ie 8 yükledim sorun yine aynı birezilya msn sitesine yönlendiriyor birisi çözse şunu çok makbule geçecek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...