Jump to content

Easyboot Sorun?

serdar_01

Recommended Posts

Arkaplanda kullandığın resim illaki 256bit olmak durumunda.ben genelde şöyle yapıyorum.

Disk1 içindeki arkaplan resmini photoshop ile açıp kendi resmimi içerisine yollayıp save ediyorum.

Başka bir yoluda paint kullanmak yine arkaplan resmini paint ile açıp kendi resminizi üzerine yapıştırırsanız save as ile 256bit olarak kayıt ederseniz büyük bir ihtimalle düzelebilir.

Ancak internette multiboot için otomatik resim düzenleyiciler vardı galiba.

Arkaplanda kullandığın resim illaki 256bit olmak durumunda.ben genelde şöyle yapıyorum.

Disk1 içindeki arkaplan resmini photoshop ile açıp kendi resmimi içerisine yollayıp save ediyorum.

Başka bir yoluda paint kullanmak yine arkaplan resmini paint ile açıp kendi resminizi üzerine yapıştırırsanız save as ile 256bit olarak kayıt ederseniz büyük bir ihtimalle düzelebilir.

Ancak internette multiboot için otomatik resim düzenleyiciler vardı galiba.

Dediğini yaptım bu seferde 16 bit lik olması gerek diyor photoshop'ta 16 bit olarak kaydettim ama gene aynı hatayı veriyor sonra paint'te denedim 16 bit olarak kaydettim bu seferde bazı renkler kaybolabilir diyor ve resim resimlikten çıkıyor :shok:

çözünürlüğü kaç yapıyorsun

Sonuçta resimde bir bozulma oalcaktır.Çünkü sen bur esmi Windows' da kullanmayacaksaın DOS ortamında görünecek.Resimde bozulmalar olması doğaldır.Dediğim gibi özel programlarla birşeyler yapılabilir ancak bence resim bozulmalarını kafana takma :shok:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...