Jump to content

Film İndir Tek Link

onder

Recommended Posts

yanlız arkadaş bu site cok yavaş

Arkadasimizin verdigi sitelere bisey demem ama buyur sana baska bir site:

www.torrentz.eu

torrent sitesidir Axxo , FxG, FxM, ... hepsinin linkleri burda da var super kalite de filmler var... :good:

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bende sizlere türkiyeden tek link imkanıyla film ve albüm sunan siteleri vereyim ;

www.yillarsonra.com

www.direkfilmindir.com

www.kimlanbunlar.net

ben bunları biliyorum hepside kendi serverları üzerinden yayın yapıyorlar. sizlerinde türkiyeden böyle yayın yapan siteler varsa paylaşmanızı rica ederim iyi forumlarr...

arkadaşlar bende sizlere türkiyeden tek link imkanıyla film ve albüm sunan siteleri vereyim ;

www.yillarsonra.com

www.direkfilmindir.com

www.kimlanbunlar.net

ben bunları biliyorum hepside kendi serverları üzerinden yayın yapıyorlar. sizlerinde türkiyeden böyle yayın yapan siteler varsa paylaşmanızı rica ederim iyi forumlarr...

www.kimlanbunlar.net davetiyesi göndermeniz mümkünmüdür?

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ben bu kimlanbunlar.net'in sahibiyim.Googlede ölesine bizim siteyi taratırken buldum bu konuyu.Teşekkür ederim hiç değilse 1 kaç kişinin ilgi göstermesi hoşuma gitti.Fakat keşke bu ilgiyi serverdan tek link verdiğimiz zamanda gösterseydiniz.Sırf bu yüzden bıraktık.Emeklere olan saygısızlık için.Neyse şimdi toparlıyorum. Kısa zaman içinde serverlarımızı yeniden acacağım.TNCTR ailesine ve üyelerinede teşekkürler paylaşımları için.Hangi site olursa olsun paylaşımlara teşekkür etmeden geçmeyin.Hepsinde emek var...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...