Jump to content

Mrrush Kardeşimiz Rahatsızlanmış Karantinada Kendisi

forjest
 Share

Recommended Posts

Geçmiş olsun Allah şifa versin herkese. Bende 5 gündür karantinadayım. Allah’a şükür sağlığım iyi ama bir odada sadece elinden telefon olmadı çok zor bir durum.  Televizyon yok PC yok. Oyun oynamayıda sevmediğin için telde sadece girip tnctr gibi abonesi olduğum bir kaç siteye bakıp çıkıyorum. Allah yardımcımız olsun

• Like 5

Belirtiler fazla yok ise panik yapılacak bir durum yok.. Bende de koku ve Tad kaybı vardı 10 gün sonra geçmeye başladı.. Verdikleri ilaç sıtma ilacı daha çabuk geçer. Şimdiden geçmiş olsun 

• Like 1

51 minutes ago, MrRush said:

Sağolun, şimdilik durumum iyi. Umarım kötüye gitmez. Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim Üstad.

Grib sonucu oluşan bir Karantina. Aile Sağlığı Merkezi durumu takib etmemiz gerekir dedi ve ardından Karantina bilgisini verdi.

Dün daha kötüydü durumum ama ilaç kullanmaya başlayınca şuan daha iyi hissediyorum. Allah'tan yatalak değilim.

Geçmiş olsun MrRush kardeşim. Burun akıntısı varmıydı. Bende de var acaba bende test yaptırsam mı 

• Like 1

Shadowscape, 2 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun MrRush kardeşim. Burun akıntısı varmıydı. Bende de var acaba bende test yaptırsam mı 

Çeşme gibiydi mübarek. Mendil yetiştiremiyordum.  Yani o halde de çalışamayınca doktora çıkıp muayene oldum. 

Muayene sonrası PCR testi istedi. O da bende Negatif çıktı.

Kimde ne çıkacağı belli değil. Muayene olup olmamak sana kalmış. Kendi tercihin.

Bende zangır zangır titreme ile başladı ama ateşim hiç olmadı   Sonraki gün bacaklarım ağrıdı ve tüm vücudum da ağrılar vardı. İşyerinde 2 kişi pozitif çıkınca bende titreme gelince hemen test yaptırdım oda pozitif çıktı. İlaç getirdiler kullandım bu sabah son dozu  aldım. Ulan sıkıntılarım kalmadı çok şükür inşallah birdaha böyle birşey yaşamayız. 5 gün oldu daha 5 gün karantinam var. Ben 10 gün ev halkı 15 gün karantinada kalacak 

• Like 2

mustafakarasan, 4 dakika önce yazdı:

Bende zangır zangır titreme ile başladı ama ateşim hiç olmadı   Sonraki gün bacaklarım ağrıdı ve tüm vücudum da ağrılar vardı. İşyerinde 2 kişi pozitif çıkınca bende titreme gelince hemen test yaptırdım oda pozitif çıktı. İlaç getirdiler kullandım bu sabah son dozu  aldım. Ulan sıkıntılarım kalmadı çok şükür inşallah birdaha böyle birşey yaşamayız. 5 gün oldu daha 5 gün karantinam var. Ben 10 gün ev halkı 15 gün karantinada kalacak 

Geçmiş Olsun...