Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mrrush Kardeşimiz Rahatsızlanmış Karantinada Kendisi

forjest
 Share

Recommended Posts

MrRush, 16 saat önce yazdı:

Sağolun, şimdilik durumum iyi. Umarım kötüye gitmez. Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim Üstad.

Grib sonucu oluşan bir Karantina. Aile Sağlığı Merkezi durumu takib etmemiz gerekir dedi ve ardından Karantina bilgisini verdi.

Dün daha kötüydü durumum ama ilaç kullanmaya başlayınca şuan daha iyi hissediyorum. Allah'tan yatalak değilim.

gecmiş olsun usta acılı şalgam ve sarımsak eksik etmeyin sabah aç karnına direk yutun şalgamda varsa bire bir ilacı oo 2 ay önce bende geçirdim ilacım bunlardı 4 gün sonra ayaga kalktım allahım acil şifa versin

• Like 2

@MrRush Kardesım ALLAH Tez Vakıtte Sağlıgına Kavusman Nasip Olsun, Benımde Basıma Soyle Bi olay geldi Seyahat Halinde Bir Kişi Sonucu Benide O Kısılerle Karantina ya aldılar, Ail saglık Doktorumun Ulasması sonucunda Farkına vardim Peki nasıl anladılar ? HES Kodu, Su Kod sayesınde Bır cok kısıye ANINDA Ulasılıyor Bu Konuda Gercekten Güzel Bır Yontem ama gel gelelim OTOBUS Fırması K.K Yazeneden HES Kodu sorunlu Kısıyı gecırıp SEYAHAT ETME OLASILIGI VERMIS KI Bu Tamamen SUÇ ve Insanı HAYAT Rıskı Tasıyor, 28'de Seyahat edıyorum, 29'da ULASILIYOR, Kendım ıstanbul dısı oldugum ıcın de Bulundugum Bolgede Egıtım ve ARASTIRMA HASTANESI YOKTU, Mecburen Kendılerıne Karantınada Kalacagımı ve En ufak Tektıkte Saglık kurulusuna Basvurma Sozu verdım malumunuz HES Kodum AKTIF Olmadıgı ıcın Hıc Bır Kımse Sehır Dısına cıkmama ızın vermez Versede GETIRCEK Kısıyıde Rıske Sokarım + Kendımde olmadıgını Bılıyorum ama IHTIMALLER Verıyorduk kı 14 Gun sonucunda COK Sukur Bısey Cıkmadı ATES VE Oksuruk dahil Sorunum olmadı Dıyecegım O Kİ SEYAHAT Ederken cok dıkkat edılmesı Lazım O kadar Zaman zarfında Sorun olmazken olmadık sebebten Bende gıdıyordum Güme, Fırmalara Dıkkat edın, En onemlisi ımkan varsa gıdılecek yerlere Kendınız özel arac ıle gıdın veya ucretlı Gıdın kendınızı rıske atmaya degmez @MrRush Tekrardan gecmıs olsun Her zaman her konuda yanında oldugumuzu unutma ve Bu Posta SAGLIKLI POST ATMANI Canı Gönülden Beklıyoruz...

@forjest Bılgı adına sanada Teseku ederım Kendı adıma Saygılar..

• Like 1
  • Thanks 1