Jump to content

Sacoreyxp 2009 V.2 Cdmi Dvd Mi Olsun

casus85

SacoreYXP 2009 V.2 CDmi DVD mi olsun  

10 members have voted

1. 1. SacoreYXP 2009 V.2 CDmi DVD mi olsun

• CD olsun
      5
    • DVD olsun
      5

Recommended Posts

Bence Hem Cd Hem Dvd Yap Abi Herkesin İstedigi Gibi Olur..Bence Full Driver Koyarsan Cok Süper Olur.. Ben Bir Cafeciyim Benim Gorusüm Budur Ben Burdan Cd Fazla İndirmem Ben Dvd İndirrim Genelde Ama Efe Abimin Yaptıgı Modifiyeyi Kullanıyorumn Suan Cafemde Vede Tamirni Yaptıgım Diger Cafede..Sizinki Daha İsi Olursa SizinKini Kullanırız...

Sende diğer arkadaşlar gibi yap. 3 adet versiyon çıkarabilirsen hem seçeneğimiz de artar. tabi zamanın varsa :D

1. versiyonu zaten yapmıştın dvd olanı. 2. versiyonu cd ve full driver li yap mutlaka içinde sata raid full olsun. 3. versiyonuda full sata raid li olsun ama lite olsun yani içinde driverlerde dahil hiç program olmasın dileyen kendi programlarını kurar. Hem bu 3. versiyon sürekli güncel olur çünkü bir çok program sürekli güncelleniyor ve elimizdeki 6 ay önce indirdiğimiz cd ler içindeki bir çok programın güncel olmaması itibari ile kulanılamıyor.

unutmadan bütün versiyonlar sp3 ve en son güncel yamaları ile birlikte olursa diğer cd lere alternatif olur.

çalışmalarında başarılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...