Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

..:: Uzaktan Yardım Programı İçin ::..

SoundMax

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar sürekli buradan editlediğiniz xp lerden yararlanıyorum yardımlarınız ve çalışmalarınız için çok çok teşekkür ediyorum... dün bir arkadaşımızın daha düzenlemiş oldugu xp yi denedim ultimatefe nin xplus versiyonu xp sini... baslıktakı konumuzla bi ilgisi yok ama yinede aklımdayken belirtmek istedim kusura bakmayın... windows cok guzel harıka fakat son tamamıyla bittikten sonra rocketdock taki kısayollar calısmıyor haberın olsun arkadaşım... konumuza dönersek problemim veya isteğim diyim şudur... umurım bı yardımı olan çıkar arkadaşlar...

Şimdi kısa öz açıkliyim...x bir bilgisayara girip istedigim gibi oynama yapıyorum yardımcı olmak amaclı... bu x bilgisayara ben virüslü birşey degilde ne kurarsam o anlamadan bilgisayarını ızleyebılırım ? radmin uzun hikaye hidden cam pek anlamadım onunla nasıl yapabilecegimi... teamwiever ile baglanılabılır ama x pc nın bana ıd pw numarası vermesi gerekir burada herkez yazılımcı bıldıgım kadarıyla...teamwiewir bir programın içine gömüp o program bana ıd pw yi verse ve bu hep sabıt kalsa karşı tarafta ben girince anlamasa böyle birşey mumkunmu arkadaslar ? yani ben logmein denedim dunyanın heryerınden kurulu olan pc ye ulasabılırsın ama uyarı verıyor sag ust kosede buda gırdıgımı gösterıyor acık acık lutfen yardımcı olun bilginizi esirgemeyin bu konuda şimdiden ilginize cok cok tesekkur ederım iyi çalışmalar iyi forumlar ...

arkadaşım çok şey istemişsin araştırmadan bişi demek zor ama umarım yardım edebilecek arkadaş çıkar. onun haberi olmadan izleme yaptığın zaman da kullanıcı kontrolü dıuşında olduğu için anti-virüslere yakalanırsın gibi geliyor bana denemek lazım kolay gelsin :(

teşekkürler kardeşim... illa bir yolu vardır ben bilmiyorum ama bence olamazlık bir problem olacagını sanmıyorum... ya ne olursa olsun karsı tarafa bir program kurıyım ıstedıgım zamanda o program aracılıgı ıle ekranını ızlıyım bu sadıce teşekkürler

teşekkürler arkadaşım ilgin için... biraz ayrıntı istesem rahatsız edermiyim ? şimdi normalde teamwievir de setupu kendım clientıde karsı taraf kuruyor

karsı taraf bana ıd pw verıyor ben kurdugum setuptan ıd pw sını yazarak baglanıyorum ... ıd sabıt ewt reset atınca bu ıd hıc degısırmı ? veya modemı kapatıp acınca ? ve karsı taraf bana sureklı yenı parola vermesi gerekiyor parolayı nasıl sabıtlayabiliriz ? ayrıca karsı taraf clıentı calıstırmıycak ben ıstedıgım zaman karsı tarafa baglanıcam cok soru sordum kusura bakma

arkadaşım oncelikle şöyle söyliyeyim yardım amaclı demişsin ama zaten logmein igib programları kurmuşsun tüm yardım amaclı uzaktan kontrol programları baglanılan pc nin izni ile ve uyarı bilgi..vs gibi kullanıcıyı bilgilendirir. Senin deiğin şeyin amacı acık resmen pc ye girmek istiyorum arkadasın haberi olmadan bu iştede kotu amac kokusu alıyorum. Dediğin gibi yapan programlar var ama bu programlar kötü amaca girer.Zaten başlıgıı ve anlatma uslubuna bakınca pek tekin biri olmadıgın anlaşılıyor

teşekkür ederim... karşı tarafa clientı kurdum teamın 3 versıyonu mesela clıentı kurarken ıd pw sabıtledık diyelim clientı calıstırmıs olması gerekicek demi sürekli ? yanı calıstırmayınca ben baglanamıyacam bildigim kadarıyla ?

karşı tarafın haberi olmadan hemde trojansız ? yoksa benmi yanlış anladım :( bunun için zamanında telnetde az kafayı yemedim arşivimde sadece gmaile log gönderen (nedendir bilmem klavyeden yazılan herşeyi gönderiyor ama login,pass kısımları md5 şeklinde geliyor ) keyloger var hiç bir antivirüse yakalanmıyor bulunca pmden yollarım

kardeşim bunun imkansız oldugunu düşünmüyorum... teşekkürler ilgine ama bigün bi müşterime gittim adekoyu kurmak için serial girilmesi gerekti adeko firmasını arıyıp yardım talebinde bulundum bana mauseyı bırakın keyinici girelim dedi direk girdi ve hedef buldan baktımki ivinde teamwiewer var demekki olabiliyor ? inş bi bilen cıkar teşekkürler

• Administrator

Son defa anlatıyorum. 2 tarafa da 4 versiyonunu kuracaksın. Sitesinde var en yenisi. Eskileri bağlanmaz.

Programı install edeceksin. Ama önce denemen lazım. Ben sana masal anlatıyorum şu an. 1.5 mb zaten. İncele kur ayarlarına bak.

kusuruma bakma rahatsız edıyorum sureklı ama alttaki linkten en usttekini indirdim v4 yazıyor her iki pc ye de bunumu kurucam ? alttada ıd pw yollayan var yoksa onumu karsıya kurmalıyım

bu linkten:

Please register to see this content.

kardeşim bunun imkansız oldugunu düşünmüyorum... teşekkürler ilgine ama bigün bi müşterime gittim adekoyu kurmak için serial girilmesi gerekti adeko firmasını arıyıp yardım talebinde bulundum bana mauseyı bırakın keyinici girelim dedi direk girdi ve hedef buldan baktımki ivinde teamwiewer var demekki olabiliyor ? inş bi bilen cıkar teşekkürler

iyi güzel diyosunda adamların kendi programı için konuşuyosun bir çok prgram var yüklenince port açıp karşı tarafın girmesini sağlayan örn; telnet :23 web :80,8080 gibi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...