Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

..:: Uzaktan Yardım Programı İçin ::..

SoundMax

Recommended Posts

arkadaşım bak tekrar soyluyorum bu iş için yardım amaclı programların hepsi karsıdaki pc yi bilgilendirir. Madem yardım edeceksin uyarı cıkmasında ne sakınca var onu anlamadım? Senin yaptıklarını gormesini istemiyorsan uzak masaustu ile baglan ( tabi port yonlendirmen ve statik ip kullanman gerekiyor) Uzak masaustu ile baglanırsan karsıdaki oturum kapatılır giriş ekranını gorur sadece kullanıcı ( xp ye girişteki kullanıcı secim ekranı) ve senin işin bittiğinde kullanıcı hesabına tekrar girerek devam edebilir. Kesilmesini istemiyorsan eger Terminal sevrerı cracklersin olur biter. ( ben 1 bilgisayarda uzaktan 10 kullanıcı acabiliyorum)

arkadaşım o zaman cakarsın radmini zaten oto calısıo baslangıcta simgesini gizlersin ip adresini ogrenmek içinse ya statik ip al yada dyndns kullanan modemin ayarınıda cak kimse senin izlediğini goremez uyarı cıkmaz ( tabi kullanıcı portlara bakıp yada radmnin simgesini tıklamassa)

• 2 ay sonra...

Halen aklımdada bu konu uyarısız girme gibi bir imkanımız varmı yoksa halen uyarısız karşı pc yi izleyemiyormuyuz ? logmein yine bana en saglıklısı gibi geldi.. şu uyarı vermeden izleme olsaydı cok iyi olucaktı ya

teamvieweri bilgisayara kurarsın. İçine şifre yazabiliyorsun zaten. ID'de sabit olduğu için, hiçbir zaman bağlantıda problem yaşamazsın.

veya logmein ayarlarını yaptın mi ne ekranda sorun yasarsın nede uyarı alırsın ayarları türkçe ceviri yap veya anlayanbirine okut kolay iş denedim oldı cok da gizli çalıstı :D

veya logmein ayarlarını yaptın mi ne ekranda sorun yasarsın nede uyarı alırsın ayarları türkçe ceviri yap veya anlayanbirine okut kolay iş denedim oldı cok da gizli çalıstı

ayarları bana prıntlermısın karsı taraf uyarı almıcak sekılde kardesım ?

veya logmein ayarlarını yaptın mi ne ekranda sorun yasarsın nede uyarı alırsın ayarları türkçe ceviri yap veya anlayanbirine okut kolay iş denedim oldı cok da gizli çalıstı

ayarları bana prıntlermısın karsı taraf uyarı almıcak sekılde kardesım ?

Arkadaşım programı yaklşık iki yıl önce kullandım o zaman dedim olay yani karşı tarafa uyarı sinyalı icin bu şimdi ki program da yani yeni yönetmeliğe göre ister paralı istersen free ile gir hepsinde yasal olarak uyarı veriyor Logmein daha önce bu konudan başı ağrıdığı için bu özelliği kapatmış..olay bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...