Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Albüm için "başlat" butonundayım..

tezat

Recommended Posts

Dehşet bir çalışma oldu..

Ortaya fevkalade güzel bir "sound" çıktı.. (gerzek ve kıt starlarımız böyle diyo ya, onları da bipleyelim arada)

Teşekkür etmeden geçemeeyceğim üç ismi zikretmek istiyorum : mehmet, murat, savaş :p

Abilerim Ablalarım, forum manyaklarım, Lütfen Bu parçayı dinlemeden konu açmayın, mesaj göndermeyin.

Pu parçayı dinlemeyen pasif üyede kalsın e mi :blink:

İşte beklenen BOMBA :

Links checked on 13/10/08 by link checker bot

Unkapanında milletin ayakta alkışlayacağı böylesine bir sese birşeyler yazmadan geçmek olmaz sanırım.. B) Ortaya ciddi ciddi birşeyler çıkmış gibi gözüküyor popstar yarışmalarında reytingleri tavan yaptıracak bir şarkıyla piyasada değerlendirilebilir. B) Tebriklerimi başlat butonunuza gönderiyorum ^_^

Başarısız,üstten baksak tutarsızlık,alttan baksak ciddiyetsizlik..

Yapılmak istenen de belirsiz üstelik.

Hal böyle iken bazı değerlerimizle dalga mı geçiliyor demekten alıkoyamıyor insan kendini haklı olarak.Köylü kızının memeleriyle hit yapılmak istenmiş gibi koku var anlamsız ses topluluğunda.Allah sonumuzu hayretsin.

Emeğe saygısızlık etmiyim diyecem ama bakıyorum ortada emek te yok B)

*Kimse alınmasın, bu yazı bir aynadır zamanında çok emekler veren,birşeyler paylaşmak için işini ciddiye alan insanların moralini bozmak isteyenlere, kendi dili ile bir örnektir.

Yazının sonuna da bir sırıtan surat koyalım ki, tarzman bire bir aynı olsun B)

Simdi firsat bulup indirdim berbat otesi :lol:

Kaset maset yapim deme sakin bu ara nerde berbat ses varsa kaset yapiyor sanada havada yaparlar kaset aman abi ne olur milletin ruh sagligi icin yapma etme sakin boyle birsey :)

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...