Jump to content

Pc Security 6.3 Full

sinanfurkan

Recommended Posts

PC Security 6.3

Açıklama:

Pc Security; oldukça işinize yarayacak, kullanışlı ve güvenli bir şifreleme programıdır. Bilgisayarınızın bazı bölümlerini kilitleyip başkalarının girmesini engelleyebiliyorsunuz.

Özellikler;

# Kilitlenmiş bir dosya kilidini açılmadan silinemiyor,

# Sistem kilitleme,

# Dosyaları kilitleme, saklama,

# Güvenli arayüz,

# Gezgin kontrolü,

# Internet kilidi,

# Program kilitleme vb.

Programın Sifresi SECURITY dir. Settings ten değiştirebilirsiniz. Biraz İngilizceniz varsa programi cabuk cözeceginize inanıyorum:) Dosya deilde Klasör sifrelemek istiyorsanız Folder/Drive Lock tan girin ve Total Lock u işaretleyin.. ve LOCK!

yol17pp.jpg

yol26ad3fi.jpg

yol34ob0ck.jpg

yol45lp9dm.jpg

yol54to4dt.jpg

yol66nm4ja.jpg

yol75bb8aw.jpg

yol87ox4jh.jpg

NOT:Arkadaşlar eğer girmiş olduğunuz şifreyi unutursanız Klasörü asla açamazsınız Tek Çözüm Format Güle Güle Kulanın

DOWNLOAD LINKS : Yeni Link

http://rapidshare.com/files/201175642/PC_Security_61.3_Full.rar[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
Hocam bu güzel programınızdan dolayı teşekkür ederim.Yalnız key isitiyor.Herhalde demo olarak kullanacağız de mi?

kardeş proğram full, dosya içerisinde serial var

yinede verim

==============================

Name: Foaad2015

SN: D51ZUDKVHSONPTKK

program çok çok iyi ama windows 7 ve vista da kesinlikle denemeyin, mesela ben C: sürücüsü dışındaki bütün sürücüleri kilitledim; geri dönmek istediğimde şifre yanlış deyip sistemi hepten kilitledi, hemde win7 hem vista aynı sorunu verdi, allahtan sistem geri yükleme ile geri aldım; formattan kurtulmuş oldum. xp de denemedim ama kullanmak isteyenler herhangi bir hataya karşı mutlaka sistem geri yükleme noktası oluştursunlar, yoksa uninstallmış, güvenli modmuş boşuna uğraşmayın kaldırılamıyor.

• 4 ay sonra...

Pc Security; oldukça işinize yarayacak, kullanışlı ve güvenli bir şifreleme programıdır. Bilgisayarınızın bazı bölümlerini kilitleyip başkalarının girmesini engelleyebiliyorsunuz.

4mcdmrr.jpg

Özellikler;

# Kilitlenmiş bir dosya kilidini açılmadan silinemiyor,

# Sistem kilitleme,

# Dosyaları kilitleme, saklama,

# Güvenli arayüz,

# Gezgin kontrolü,

# Internet kilidi,

# Program kilitleme vb.

Bunun yanında C: surucusu haric diger butun suruculerınızı kılıtyebılırsınız. Kılıtledıgınız surucu ya da dosyanın ıcıne hıc bır veri giremez. Virus bile !!!!!!

Kurulum:

Programı kurduktan sonra Kontrol Panelıne giriş yapmak ıcın masaustundekı program logosuna tıklayın. Beyaz bir sayfa acılacaktır. Icınde programa giriş için sizden sifre isteyecektir. Şifre SECURITY dir. Siz bu sıfreyı gırdıkten sonra acılan pencereden en asagıda yer alan settings kısmından yeni parolanızı ayarlayabılırsınız.

http://rapidshare.com/files/230487047/PC_Security.rar.html[/CODE]

Serial içerisindedir. Program kurulduktan sonra sizden serial isteyecektir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...