Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

İş Sektörünüz

casper0007
 Share

Recommended Posts

Evet diyeceksiniz ki nedir bu.

Bakalım. Tnc Ailesi üyeleri ne iş yapar.

Malum her üye farklı işle meşkul .

Öğretmeninden tutun doktor muhasebeci avukat vsvs gibi meslekler vardır aramızda .Kendi mesleğimi yazayım bu konuda çekinmeden soru sorabilirsiniz 

Plastik doğrama Çelik kapı cam balkon korkuluk duşakabin kısacası PVC ustasiyim

• Like 1

casper0007, 3 saat önce yazdı:

Plastik doğrama Çelik kapı cam balkon korkuluk duşakabin kısacası PVC ustasiyim

Bende dediğiniz işin bende pazarlamasını yapiyorum..

Profil ve PVC ve güneş enerjisi satışı.. Firma. ORPEN veya ortadoğu alüminyum Ltd sti. Resmi sitemiz war. Adana organize

Aldox, C60, küpeşte, cambalkon gold ve fırtına serisi  vsss her çeşit renk mevcut 

PVC  ise sürme ve  72lik ve 60 lık seriler.. 

Nyse ustam bir ihtiyacın olursa özel den mesaj atarsın 👍

• Like 4
  • Thanks 1

Eğitim?

Mektepli misiniz   Alaylı mı?  Klasik Türk Musikisi ise ayn sayılmalı bence ikisi. Batı müziiği öncesi Haspartum nota sistemi öncesi özellikle

Ben alaylıyım, nazariyatı bilirim biraz.. (Ud, Klasik Kemençe, Tanbur,Yaylı Tanb de, Türk müziğine uygun akord (en tiz&ince tel ) edilmiş Keman, çello (Ses tonu? olarak Yaylı Tabura çok yakındır diye biliyorum)

Ek. Perdes,z gitar (dnme) (Yapımcısı . Erkan Oğur)

Alaylıyım.Yaş 62.

• Like 1

Okullu mesleğim " elektronik bilgisayar" fakat aktif olarak hergün Türkiyenin farklı illerinde farklı saatlerde radyo programı yapıyorum, halk diliyle DJ diyelim :)  zira biz radyo programcısı deriz ya neyse, ayrıca yine Türkiyedeki birçok televizyon kanalında reklam ve tanıtım seslendirmesi yapıyorum. Hangi tanıtımlarmış onlar veya hangi kanalda çıkıyor diye merak eden olursa googleye EASMurat yazıp aratsın veya direkt kişisel web sayfamı inceleyebilir, orada seslendirmelerim ve videoları var.

• Like 6
  • Thanks 2

Bende uzun yıllardır bu platformdayım ama . . . .

bilgisayar  sektörü malum exstra işlere döndük akşamdan akşama 3 4 adet çalıştığım işyeri var int cafeler falan oraya gelen pcleri alıp yapıyorum evde odamda exstra ise çevirdik 

İnşaat / şantiye şefi Olarak çalışıyorum . . . ( İskenderuN)

• Like 1
  • Thanks 2