Jump to content

Yazı Yazarken Imleç Kayboluyor

viper75

Recommended Posts

Bir arkadaşımın sürücü kursunda kullandığı bilgisayarda tnc xp sp3 yüklü ve thsgold sürücü adaylarının kayıtlarının yapıldığı program kullanılıyor bilgisayarda msn dahil yazı yazarken imleç birden kayboluyor ve yazınız yarım kalıyor girişleri yapan kişi biraz yaşlı olduğundan klavyeye bakmadan yazamıyor ve imleci kaçırıyor bunun sorunu ne olabilir format atmak istemiyorum çünkü aktif olarak kullanılan bir bilgisayar ve programları tekrar kurmak sorunlara yol açabilir eğer bunun nedenini ve çözümü biliyorsanız yardımarınızı bekliyorum

Hep öyle olur arkadaşım MSN'de yazarken imleç kaybolur mouse'yi oynattığınızda geri gelir. Tam hatırlamıyorum galiba denetim masasından yapılıyordu. Baslat > Denetim Masasi > Klavye'ye tikla. İmleç yanip sonme hizini (yok) de. Olur biter cok basit bir seydir bu.

1178.jpg

• 10 ay sonra...
Hep öyle olur arkadaşım MSN'de yazarken imleç kaybolur mouse'yi oynattığınızda geri gelir. Tam hatırlamıyorum galiba denetim masasından yapılıyordu. Baslat > Denetim Masasi > Klavye'ye tikla. İmleç yanip sonme hizini (yok) de. Olur biter cok basit bir seydir bu.

1178.jpg

bikaç forumda cevabını aramıştım ama bulamamıştım bo kadar kolay olacağımı tahmin edemedim doğrusu

gerçketende çok teşekküler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...