Jump to content

Windows 10 Enterprise Ltsc 2019 [x64] Okul - Meeting [29 Kasim 2020]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 10 Enterprise Ltsc 2019 [x64] Okul - Meeting [29 Kasim 2020]

Eğitim ve sosyal iletişim bazında işleri büyük ölçüde kolaylaştıracağından, Eğitimci,öğrenci  insanların tercih edeceği yararlı bir sistem olmuş. Görsellerde herşeyi anlatıyor zaten değerli zamanınıza ve ellerinize sağlık üstad. 

• Like 1
  • Thanks 1

ByKayseriLi, 6 dakika önce yazdı:

Bence tek part yapıp öyle sunun derim çok part var çünkü. Ben bu part olayını bitti sanıyordum ama bitmemiş :) Part part uğraşarak kendinizi de yormuşsunuz. Emek var belli ama bence linkleri değiştirip tek link yapın derim. Kullanmıyacağım ama teşekkürler.

Ben teşekkür ederim, tek link elbetteki olabilir neden olması fakat hangi barındırıcıya yükleyelim süre kısıtı olmasın, silinme kaygısı olması, yüksek bant genişliği versin hızdan kesmesin vs. alternatifleri verebilirseniz onada yükleyebilirim, sorun değil. Önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

Edited by Alphonso_Elric

Alphonso_Elric, 9 dakika önce yazdı:

Ben teşekkür ederim, tek link elbetteki olabilir neden olması fakat hangi barındırıcıya yükleyelim süre kısıtı olmasın, silinme kaygısı olması, yüksek bant genişliği versin hızdan kesmesin vs. alternatifleri verebilirseniz onada yükleyebilirim, sorun değil. Önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

Valla hocam aslında mega var pek silmiyor diye biliyorum buradan tek link paylaşılırsa iyi olabilir çünkü mega downloader programı ile kısıtlama olmadan sorunsuz indirebilir insanlar. Ben genelde mediafire kullanıyorum bunda da pek silinme durumu yok. Bir bakın isterseniz. 7-Zip ile ultra sıkıştırma da zip yapın biraz daha düşer boyutu mega yada mediafire'ya sığar diye düşünüyorum. Bende media fire free hesabı var 10GB alan veriyor mesela tek seferde yükleme yapabilirsiniz belki yada en kötü 2 part yapar öyle paylaşırsınız.

• Like 1

@Alphonso_Elric 

• SourceForge'ye FTP ile direct hızlı şekilde upload edilebilir  linux iso kalıplarımı genellikle bu siteye artık ekliyorum şu ana kadar sorun görmedim, Windows için sorun olmasa gerek.
  • + CloudMAİL-RU siteside alternatif. Silmeyen site yok çokta fazla güvenmemek gerekli sitelere  falan kendimden biliyorum. Neredeyse kullanmadığım site sunucu kalmamıştır. Aralarında bana iyi gelen şimdilik cloudmail-ru sitesi. Kendi yükleyiciside ayrıca mevcut kesinti vs. sorunlar olmadan şakır şakır upload ediyor.
  • İndirmelerde de download hız kısması sınırlama vb. durumlarda diğer sitelerdeki gibi de söz konusu değil. İşletim sistemlerini yüklerken ya da herhangi bir uygulamada  "pro full plus premium gold" ibarelerinin geçmemesi + işletim sistemlerinin tam adını kullanmadan değiştirerek yüklemekte , silinmelerin şikayetlere dayalı_raporlamalarında bir bakıma önünede geçmiş oluyor geçmişten bugüne bildiğimiz durumlar zaten. Bu konularda uzman ve bilgin arkadaşlar varsa eğer bizleri, daha fazla aydınlatırlarsa konu altından seviniriz. Kolay gelsin.
Edited by forjest
  • Like 1

forjest, 19 dakika önce yazdı:

@Alphonso_Elric 

• SourceForge'ye FTP ile direct hızlı şekilde upload edilebilir  linux iso kalıplarımı genellikle bu siteye artık ekliyorum şu ana kadar sorun görmedim, Windows için sorun olmasa gerek.
  • + CloudMAİL-RU siteside alternatif. Silmeyen site yok çokta fazla güvenmemek gerekli sitelere  falan kendimden biliyorum. Neredeyse kullanmadığım site sunucu kalmamıştır. Aralarında bana iyi gelen şimdilik cloudmail-ru sitesi. Kendi yükleyiciside ayrıca mevcut kesinti vs. sorunlar olmadan şakır şakır upload ediyor.
  • İndirmelerde de download hız kısması sınırlama vb. durumlarda diğer sitelerdeki gibi de söz konusu değil. İşletim sistemlerini yüklerken ya da herhangi bir uygulamada  "pro full plus premium gold" ibarelerinin geçmemesi + işletim sistemlerinin tam adını kullanmadan değiştirerek yüklemekte , silinmelerin şikayetlere dayalı_raporlamalarında bir bakıma önünede geçmiş oluyor geçmişten bugüne bildiğimiz durumlar zaten. Bu konularda uzman ve bilgin arkadaşlar varsa eğer bizleri, daha fazla aydınlatırlarsa konu altından seviniriz. Kolay gelsin.

Üstad bu konu hakkında daha önce seninle bir konu başlığında yazışmıştık, yandex liyordunuz yazışmadan ve görüş alışverişinden sonra sonra mail.ru geçtiniz. Şahsen bende yıllardır upload yaparım adam akıllı güvenebilecegin barındırıcı malesef mail.ru dışında şuan yok. mail.ru da 1 gb limit veriyor kapasite düşük, 8 gb depolama alanı veriyor mecburen dosyayı bölmek gerekiyor, 5 yıl önce hesap açtıgında 50 gb veriyordu hala kullanıyorum . Örnegin 5-6 yıl önceki çalışmayı ben silmedi isem kesinlikle indirebilirsiniz o kadar sağlam işlem yapılıyor mail.ru ve çok basit tıkla indir sorgu yok sual yok. Ama alternatiflere bir bakmak gerekir yine bir araştıralım bakalım ama zor gibi. Kolay gelsin.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 2

TheRifleman, 18 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık, görsellerden iyi olduğu belli oluyor eski Win7 çalışmalarınızı aratmıyor. Keşke "Adobe Connect" uygulaması da olsaydı, birçok üniversite Adobe Connect kullanıyor ekli olsa iyi olurdu, tercih size kalmış. Saygılar

Üniversiteye kalırsa iş uzar üstadım Skecup lumion var mimarların kullandığı mesela. Ozaman 30 gb bile kurtarmaz

Sadece walpaperlerin olduğu link var mı acaba .Paylaşabilir misiniz

Edited by bkrydn68
  • Like 1