Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ms Office 2003-2016 3in1 Lite Sürümler

karadurak
 Share

Recommended Posts

bozart, 22.03.2022 - 23:18 yazdı:

ALTERNATİF LİNKLER

Office.2007.Enterp.Sp3.Lite.3in1_(32-bit)__by.karadurak

OFFICE 2021 Full Aktivasyon Yapma (Office Scrubber)

Office Kaldırma Temizleme Programı

Please register to see this content.

Linkler uçmuş hocam, yenileyebilir misiniz rica etsem? 

• Confused 1

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
NimaXDA, 27.01.2023 - 11:29 yazdı:

This is awesome work you done, but can I add English language in Office 13 x86 & Office 16 x64 versions. Please tell me a way...

Office 16 x64 versiyon işletim sistemi diline göre inğilizce kuruluyor olması gerekir. Diğer sürümlerde inğilizce dil desteği yok malesef. 

Bu linktekini deneyin 

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
kilicmuhsin, 20 dakika önce yazdı:

Bende bugün AMD Turkey'in windows 10 sistemini kurdum Karadurak ustanın office programını kuramadım.Office kuruluyor diye pencere açılıyor sonrası yok.

offis2013 x32bit i kuruyor  ama offis2016 x32bit kurmuyor burdaki saçamalıgı bende çözemedim :)

kilicmuhsin, 30 dakika önce yazdı:

Bende bugün AMD Turkey'in windows 10 sistemini kurdum Karadurak ustanın office programını kuramadım.Office kuruluyor diye pencere açılıyor sonrası yok.

Hangisine kuramadın? En son sürüme lfis 2016 lite ı kendim kurdum, şahidim var:) 

8.1 e kurulmayabilir kabul ediyorum, lite 8.1lere sanırım 2013 ve 2016 kurulmuyor. Ama 10da sorunsuz

amd_turkey, 23 saat önce yazdı:

Hangisine kuramadın? En son sürüme lfis 2016 lite ı kendim kurdum, şahidim var:) 

8.1 e kurulmayabilir kabul ediyorum, lite 8.1lere sanırım 2013 ve 2016 kurulmuyor. Ama 10da sorunsuz

Güzel ustam ben sizin bir kusurunuz var gibi bir imâda bulunmadım.Windows 10 Pro Ocak 2023 Lite kuramadım

bozart, 09.03.2023 - 19:46 yazdı:

ustad win10 x32bit de  -  offis2016 x32bit kurulum penceresi çıkıyor ama kurmuyor.kaç defa denedim olmadı bilginiz olsun ustad

Programların kurulumu sistemden sisteme değişiklik gösterir. Siz editlenmemiş bir windows ile kurulum yaptığınızı sanıyorsunuzdur. Ayrıca bahsettiğiniz sistemi indirip test ettim. sistemde dll değişiklikleri olduğu için 2016 lite komut dosyası sisteminizin versiyonunu bulamamış ben komut dosyasını düzenledim şimdi kuruluyor olması lazım.

@ECHO OFF
title * Office2016 3in1 Lite *
mode con: cols=80 lines=22
ver | find "5." > NUL && set winos=xpos
ver | find "6.0." > NUL && set winos=win7os
ver | find "6.1." > NUL && set winos=win7os
ver | find "6.2." > NUL && set winos=win8os
ver | find "6.3." > NUL && set winos=win8os
ver | find "6.4." > NUL && set winos=win8os
ver | find "10." > NUL && set winos=win8os
IF /i %winos%==xpos (echo     Office2016 Sistem desteklenmiyor! && pause>nul && exit)

• Thanks 1

On 3/3/2023 at 9:39 PM, NimaXDA said:

If this is in English, I'll try it sure.

It is in English, I have successfully installed it in Windows 8, 10, 11 (x64) without any problem.

Can you give me the links of Office 13 and 16 (32bit) in English?

Thanks again!

karadurak, 1 saat önce yazdı:

Programların kurulumu sistemden sisteme değişiklik gösterir. Siz editlenmemiş bir windows ile kurulum yaptığınızı sanıyorsunuzdur. Ayrıca bahsettiğiniz sistemi indirip test ettim. sistemde dll değişiklikleri olduğu için 2016 lite komut dosyası sisteminizin versiyonunu bulamamış ben komut dosyasını düzenledim şimdi kuruluyor olması lazım.

wij1x6q.jpg

Eyvallah ustad ellerine saglık. hem Lite sistemde Hemde orjinal sistemde ikisinde denedim çaliştı. bu Defenger her zamankı gibi virüs algılıyor yinede kuruyor :) kolay gelsin çalışmalarınıza

• Like 1

bozart, Bir saat önce yazdı:

Eyvallah ustad ellerine saglık. hem Lite sistemde Hemde orjinal sistemde ikisinde denedim çaliştı. bu Defenger her zamankı gibi virüs algılıyor yinede kuruyor :) kolay gelsin çalışmalarınıza

Özel bir amacı yoksa, 64 biti kolayca kaldırabilecek sisteme neden 32 bit işletim sistemi kuruyorsunuz? 

amd_turkey, 8 saat önce yazdı:

Özel bir amacı yoksa, 64 biti kolayca kaldırabilecek sisteme neden 32 bit işletim sistemi kuruyorsunuz? 

Üstad sistem Dual boot olduğu için hemde AIO x32x64 sistem olduğu için. Ayrı ayrı Windows çalışması kullanıyorum 

Bu ikisine mecburen x32 offis entegre etmeniz lazım yoksa sade X64 offis eklerseniz bu seferde 32bit sistem offis kurmaz. 

Bende ayrı ayrı offis ekledim oldu. 

Misal aşağıdaki sistem gibi 

Edited by bozart
  • Thanks 1