Jump to content

Forticlient Vpn Katılımsız Yapılabilir Mi ?

zlatan.ibo
 Share

Recommended Posts

Merhabalar Arkadaşlar ;

FortiClient VPN yazılımının kurulum aşamasında İnternet üzerinden uzun süren bir İndirme işlemi sürmekte, bu indirme bittiğinde çok kısa bir sürede kurulum gerçekleşmektedir.

Deneyimli arkadaşlara bu konuda bir kaç sorum olacak. Bu programın kurulumu tamamlandıktan sonra "Katılımsız Kurulum Paketi" Haline getirip diğer PC lere kurulum yaparken Katılımsız olarak Kurabilir miyim.

Programın Resmi Site İndirme Linki: https://filestore.fortinet.com/forticlient/downloads/FortiClientVPNOnlineInstaller_6.4.exe

e7z5qox.png

Teşekkürler.

Edited by zlatan.ibo

Please register to see this content.

bu linkten google dosya araması yapar.fortliclient için hangi versiyonu istiyorsanız indirin.kuru çalıştırın.ana ekranda beklerken pcd'den başlat çalıştıra %temp% yazın.açılan klasörden forticlient.msi dosyasını alın. gerisi size kalmış. msi yada indirdiğiniz exe dosyasını /qn dosyasını parametresi ile çalıştırınca da olacaktır

• Like 1

Emre028, 4 saat önce yazdı:

6.4 tam donanımlı ve istikrarlı çalışmıyor.

6.0.3.0155 sürümü gayet seri ve akıcı çalışıyor. 2-3 yıla yakındır bu sürüm üzerinden bağlı olduğum kurumlarla bağlantı kuruyorum.

32bit : 

64bit : 

bu vpn porgramını nasıl kullanacaz  key varmı 

VPN olarak psiphon'u öneririm gerek yok bence bireysel kullanacaksanız büyük oranda işinizi görecektir.

Sınırların ötesinde PsiphonVPN portable kurulumsuz kaynak: 

Alıntı

Windows için: 

Android için:  Googleplaystore: 

AppleIOSiçin: 

VaeCqZ

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Merhaba 

@Emre028 Hocanın da belirttiği üzere FortiClinet VPN yazılımı çalıştığımız kurumlara uzaktan erişim için kullanılan bir yazılımdır. ( Yasaklı sitelere giriş için kullanılan bir yazılım değildir. )

Benim burada sormak istediğim program ilk kurulurken internet üzerinden online olarak indirme yaparak kurulmakta ve bu ciddi zaman almakta.

Bu İndirme işlemi sırasında inen dosyaların tamamını toplayıp katılımsız hale getirip; indirme aşamasını beklemeden kurmak istiyorum.

Şunu da belirteyim katılımsız program yapma hakkında bilgim deneyimim yok. Deneyimli arkadaşlar aşağıdaki linkteki kurulumu indirip test amaçlı kurup katılımsız yapabiliyorsa bana da forumda başka kullanan arkadaşlara da fayda sağlayacağını düşünüyorum.

İndirme Linki : 

Saygılar.

• 1 ay sonra...

"VPN programına gerek yok aslında. Simple DnsCrypt programını kullanın sınırsız ve ücretsiz. İnternetinizin hızı ne kadar ise o hızın tamamıyla istediğiniz siteye erişebiliyorsunuz. "

Programı pek anlamadım program kurulduktan sonra nasıl bir işlem yapmalıyzki engelli sitelere girelim.

Edit: Google de araştırdım kullanmak çok basitmiş. ilgilenenler için kaynak:

Edited by bynec

SON_VATAN, 27.02.2021 - 14:13 yazdı:

nasıl istediğin siteye giriyoruz yasaklı siteleredemi erişim sağlıyor zira ben denedim giriş sağamadı..

Ayarları var bir iki tane açıyorsun sadece sonra giriyor her siteye ben hep bunu kullanıyorum.

SON_VATAN, 04.03.2021 - 12:44 yazdı:

Ben her ayarı anladığım kadarıyla yapmama rağmen giremedim..

Toplasan 1-2 ayarı var zaten oda sadece butona basıp açık hale getiriyorsunuz o kadar youtube de videosu var açın 2 dk sürmüyor aslında.

SON_VATAN, 04.03.2021 - 15:18 yazdı:

sadecede açtım videolarda gösterildiği şekildede yaptım ama nedense hiçbir yasaklı siteye giriş yapmadı 

Hocam bende tıkır tıkır çalışıyor son 1 senedir bunu kullanıyorum sadece.

Ethernet bölümünden yani en alttan ethernet kutusunu seçiyorsunuz değil mi?

• 4 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...