Jump to content

Youtbee Hakkında

Share

Recommended Posts

erdal4444, 2 saat önce yazdı:

telifin her türlüsünde 2 ye inmiş demektir.telif almamaya özen göster..3.cüsünde komple kanalın kapanır..

Yalnız kaldırmam için 7 gün süre verildi. Kaldırırsam yine mi iniyor. 3 ay sonra eski haline dönmüyor mu?

erdal4444, 1 saat önce yazdı:

tabiki iner..kaldırırsan inme geri alınır diye bir olay yok :D dikkat et

Bence siz yanlış biliyorsunuz. Kaldırdım fakat ihtar bölümünde herhangi bi uyarı yok. 3 ay meselesi halen var gibi

SoNKraL_, 2 saat önce yazdı:

kaldırmak yerine gizle videoyu telif çekilince tekrar açarsın daha pratik olur :)

Abone sayım az. Telif aldım acaba kanalı kapatıp baştan mı açsam. Biraz yorucu olacak ama ne yapalım. İlerde abone çok olur ve hakkım eğer şu an 2 ye düşmüşse daha kötü olmaz mı?

juvanpix, Bir saat önce yazdı:

Bence siz yanlış biliyorsunuz. Kaldırdım fakat ihtar bölümünde herhangi bi uyarı yok. 3 ay meselesi halen var gibi

Abone sayım az. Telif aldım acaba kanalı kapatıp baştan mı açsam. Biraz yorucu olacak ama ne yapalım. İlerde abone çok olur ve hakkım eğer şu an 2 ye düşmüşse daha kötü olmaz mı?

yanlış bilgim yok.5 kanal sahibi olanlardan biliyorum..

erdal4444, 3.01.2021 - 21:41 yazdı:

yeni kanal açman mantıklı olmaz.bence devam et.

Hocam peki belirlenen koşulları sağladığımda, bu aldığım uyarı nedeniyle para kazanmaya açmama durumları var mı peki ilerde. Şu an daha yeni açılan kanal bu abone az. 

Bir de bu durum ilerde kanalın ömrünü mü kısaltmış oluyor. Yani bir süre sonra yeni açılmış gibi olmuyor mu kanal hiç, yenilenmiyor mu? Ben bu şekilde olsun istiyorum 

şimdi kardeşim.yt kanal işinde adsense hesabına baglı herşey.adsense 1 hesapta 1 kere açılabilir.kendi üzerinden adsense hesabı açtınsa onunla devam etmen gerekir.adsense banlanırsa komple hesabın banlanır.tüm bilgilerini oraya giriyosun.yeni kanalda açsan o adsense hesabın olacagı için yine aynı kapıya çıkarsın.kaçarın yok :)o yüzden farklı hesapta açsan 10 tane 100 tane direk oraya baglıdır hesaplar vs.par kazanma durumuna gelince yt böyle imkanlar sahip.isterlerse para kazanma durumunu durdururlar...1000 abonen varsa örnek yeni kanal açarsın toplamaya çalışırsın.aynı gmail yada vs üzerinden farklı hesaplar açabilirsin.bir hesap giderse diğer hesapların durur..istersen farklı kanallarda açarsın.en vurucu kısmı adsense hesabı..

erdal4444, 8.01.2021 - 23:40 yazdı:

şimdi kardeşim.yt kanal işinde adsense hesabına baglı herşey.adsense 1 hesapta 1 kere açılabilir.kendi üzerinden adsense hesabı açtınsa onunla devam etmen gerekir.adsense banlanırsa komple hesabın banlanır.tüm bilgilerini oraya giriyosun.yeni kanalda açsan o adsense hesabın olacagı için yine aynı kapıya çıkarsın.kaçarın yok :)o yüzden farklı hesapta açsan 10 tane 100 tane direk oraya baglıdır hesaplar vs.par kazanma durumuna gelince yt böyle imkanlar sahip.isterlerse para kazanma durumunu durdururlar...1000 abonen varsa örnek yeni kanal açarsın toplamaya çalışırsın.aynı gmail yada vs üzerinden farklı hesaplar açabilirsin.bir hesap giderse diğer hesapların durur..istersen farklı kanallarda açarsın.en vurucu kısmı adsense hesabı..

Hocam benim kanal daha yeni üç beş abonesi var. Addenseye daha var değil mi. Bu uyarı durumu çözemedim ben. Bildirim geldi 7 gün içinde  kaldırırsan ihtar almazsın yazıyor. 7 gün sonunda biz kaldırırsak İhtar alırsın diyor. Normalde,  uyarı + 3 telif yok mu? Ben bunların hangisi aldım ki belli değil. Kontrol panelinde hiç bişe yok. Normalde olması lazım

erdal4444, 4 saat önce yazdı:

adssense nin acelesi yok.kanalaı oturt.izleme + abone olayı bitsin baglarsın.ihtar durumu karşı taraflada ilgili.3 günede ihtar alırsın 7 günede.ihtar kalksa bile mimleniyorsun.zaten 3 telifte kanal komple kapanıyor.adsensede gitmiş oluyor.

O zaman hocam demenize göre bunca ünlü kanal sahipleri hep mimlenmiş. Almayan kim var ki. Adamların kanalları kapanır bu gidişle :)