Jump to content

JDownloader 2.0 DC 10.05.2017 Portable

musadilek
 Share

Recommended Posts

bana yardimci olaßilirmisin arkadasim :clapping: cok denedim yapamadim yaw

Kardeş sonunda iletişim kurabildik ama işe başlayıp aksilikler ve süre yetersizliğinden bitiremedik.

Görüşemezsek veya ben yok iken Online olursan uygulayacagın olay şu (reset atma olayında zaten iletişim koptuğundan senin müdahale yapman gerek)

Gerekli IP, Kullanıcı adı, parola vb. girişini yap ve kaydet.

JDownloader indirme yapmıyor iken Otomatik e tıkla ve modemini bulmasını sağla...

Bulmuyor ise;

El ile modeminin seçimini yap (sanırım senin modem listede yoktu),

Bulumadın ise;

Tekrar baglan kaydedici ile modemin sayfasını açmasını sağla.Sağ üst köşedeki küçük pencere kayıt yapıldığını gösteriyor onu elleme.

Reset işemini manuel olarak (modemin kendi özellikleri ve ayarları nasıl ise) yap.Kayıt devam etmekte.Ayarları ve işlemleri ne kadar geç yaparsan Reset süreside kayıt uzun sürdüğünden o kadar uzun sürer.

Reset islemini başlattıktan sonra bekle ve ekrana pek dokunma.

Reset işlemi tam olarak bittiğinde ekrana ayarları kayıt etmek istiyormusunuz diye küçük bir pencere çıkacak kaydet de.

Reset işlemi tamam.Artık her indirme sonrası reset işlemi yapılır...

Programıda kaydet de.

Eğer sorun yaşarsan JDownloader ayarlarını kontrol et.

Düzelmesi lazım.

-------------------------------

Kendin JDownloader ve başka programlarda ve IE eklentisi olarak kullanmak istersen indirdiğimiz ve yarım kalan (kaydı başlatmış ve resetten sonra kaydı save yapıp, sonrasında kodları bat dosyası ile Jdownloader de çalıştır diyecektik) imacros programı ilede yapabilirsin.

Yarın bir aksilik olmazsa görüşmek üzere....

Konunun Altınada eklenmiştir,

Restart Yapma Anlatımı Video Linki 1,5 mb.

veya

Please register to see this content.

Edited by musadilek

musadilek kardeş bu reset olayı şöyle galiba modem kapanıp acılcaksa

biz kendimiz resetliyelim daha kolay olmaz mı veya reset dediğiniz netten kopma olcakmı olmicakmı onuda soylerseniz sevinirim

musadilek kardeş bu reset olayı şöyle galiba modem kapanıp acılcaksa

biz kendimiz resetliyelim daha kolay olmaz mı veya reset dediğiniz netten kopma olcakmı olmicakmı onuda soylerseniz sevinirim

Amaç biz pc başında olmasak bile linklerin ardı ardınca inmesi...

O sebebden biz değilde programın restart yapması daha mantıklı...

----------------------------

Yeni restart videosu konu altına eklendi....

Yahu bu program bende download da 100 kb/s altına düşmüyor.. Hala rapid premium alan arkadaşlar var mı merak ediyorum..

Bir de rapid premium alıp günlük 2.66 GB kotasına takılıyorsun.. Bu arkadaşa ne kadar teşekkür etsek azdır.. :)

rt-104 modemlere reset atma sorunu var malasef.elle yaptim test ettim atti ancak link indirdikden sonra kendi otomatik atamadi.Denedi durdu ama bişey yok :)

modemin gazabina geldik sanırım.

Test ettiğinizde Restart atıyorsa sorun program ayarlarınızdandır..

Program ayarlarınızı elden geçiriniz...

Sorun düzelir.

Videolu anlatımda görüldüğü gibi otomatik olarak yaklaşık 2 dakikada yeni part inmeye başlıyor.

yaa benim modem airties rt 104 nasıl rese atacam bilmiyorum bi yardımcı olur musnuz...

Resim ve video örnektir.Aynı örnekleri kendi modeminiz için kullanabilirsiniz.

Videoda üç ayrı yöntemde gösterilmiştir.Modem modeli farketmez.Aynı yöntemleri kendi modeminiz için uygulayın.

Başarıya ulaşırsınız.

ya alt alta kaç link indirebiliriz...

Bildiğim kadarı ile sınır yoktur.Yüzün üzerinde link eklemiştim....

abi iki sorum olcak bu program güncellendikçe portable katılımsız falan yapmaya devam edecekmisin vede benim modemim Airties Rt 102 bunun reset dosyası var hazır CryptLoad programında kullanıyorum ama exe bunu da çalıştırırmıyım Acil cevaplarınızı bekliyorum

abi iki sorum olcak bu program güncellendikçe portable katılımsız falan yapmaya devam edecekmisin vede benim modemim Airties Rt 102 bunun reset dosyası var hazır CryptLoad programında kullanıyorum ama exe bunu da çalıştırırmıyım Acil cevaplarınızı bekliyorum

Ara ara fırsat buldukça portable yapabilir ama her güncelleme için kesin bir şey diyemem....

Kendi pc nizde kullanacaksanız orjinal programıda kurup kullanabilirsiniz.

Restar için bu program için kendi ayarlarındaki seçenekleri ve kodları kullanabileceğiniz gibi (video anlatımda göstermiştim) , CryptLoad programında kullandığınız .exe vb. yi olay yönetiminde göstererekten kullanabilirsin....

Valla arkadaşlar Şu airties Rt-104 modem icin bir reset çaresi bulun hll olsun diyecem.Ama malasef olmuyo.Heryere baktım yine yok.Modemin firewallini update ettim yine ayni.hiç ii olmadı bu iş hiç (

Modem sizde ve işlemleri sizin yapmanız gerekiyor.Videodaki üç seçenegide denedinizmi?

Denediniz ve olmuyor ise benim eskiden beri başka programlardada kullandığım iMacros Browser programı tavsiye edebilirim.

Googlede arattığınızda 6.02 sürümü ilk seçeneklerde crackli olarak veriliyor...

Diğer sorun yaşayan arkadaşlarda kullanabilir.

Restart Kodu Cıkmayan modemlerde imacros'u kullanıp sonuca gidebilirsiniz...(Kayıt esnasında klavye kullanmaya çalışın)

Denedim ancak bazen olmuyor.Anlaşılan olmucak bu bizde :D

neyse cani sağolsun.Çok fazla rapid indirmiyorum zaten.

Aslında restart olayı çok basit...(portablede her defasında ayarları yenilemeniz lazım.Ama normal kurulumda kendinize uygun bir defa yaparsınız o ayarla devamlı kullanırsınz)

Denedinizmi bilmiyorum ama ben sorun yaşayıpta yardım isteyenlerde uyguluyorum.

İlk önce programdan browser olarak Opera frefox vb. yi seçin.(IE bazen sorun verebiliyor)

sonrasında tekrar baglan kaydedici ile işlemleri yapın.

%99 olması lazım...

-----------------------------------------------------

Olmazsa üsteki mesajımda yazdığım gibi

Denediniz ve olmuyor ise benim eskiden beri başka programlardada kullandığım iMacros Browser programı tavsiye edebilirim.

Googlede arattığınızda 6.02 sürümü ilk seçeneklerde crackli olarak veriliyor...

Diğer sorun yaşayan arkadaşlarda kullanabilir.

Restart Kodu Cıkmayan modemlerde imacros'u kullanıp sonuca gidebilirsiniz...(Kayıt esnasında klavye kullanmaya çalışın)

Edited by musadilek

musa abi bu reset için bat veya exe dosyasını program nereye atıyor bazen elle atmam gerekiyorda ...çok sağol...

malesef o şekilde olmaz sanırım...

kodlar var ama elle çalışacak şekilde değil...

Programı açıp Tekrar baglan testi yaparak manuel Restart yapabilirsin.

Veya ben önceden beridir örnegin üstede bahsettiğim gibi imacros programınıda kullanıyorum.

imacros programı IE barına küçük bir sembol koyuyor. Tıkladınmı restart işlemi başlıyor...veya ben bat dosyası oluşturdum.Tıkladımmı restart oluyor...

Bence siz modeminize uygun hazır restart bat dosyası, program vb. varmı diye interneti aratın.Varsa deneyin ve çalışıyorsa onu kullanabilirsiniz...imacros vb. programlardan yararlanabilirsin...vs vs

Kolaygelsin......

• TornadoEffect changed the title to JDownloader 2.0 DC 10.05.2017 Portable