Jump to content

Photoshsop Cs4 Hakkında

kaan08

Recommended Posts

Arkadaşlar Adobe Photoshop CS4 indirdim kurdum, aktiv bir de key buldum, internet bağlantısı yokken sorun yok..! ama internete bağlandığımda bir iki açılıp kapandığında şu aşşağıdaki resimdeki gibi uyarı geliyor oraya tekrar aynı keyi girdiğimde açılıyor bunun inetrnet bağlantısıyla alakası olduğunu düşündüm,Cs4 ü internet bağlantısını nasıl kesebilirim yardımcı olursanız sevinirim .

283f708e07de.jpg

Kardeşim ben de CS4 kullanıyorum. Kullandığım serial sorunsuz çalışıyor. Buyur activator. :blush:

http://rapidshare.com/files/194314295/AdobeCS4.activator.rar[/CODE]

Ayrıca bununla piyasadaki bütün Adobe CS4 ürünlerini krekleyebilirsin :good: Photoshop, DreamWeaver, Premiere Pro ve Illustrator üzerinde bizzat denedim. hiçbirinde sorun çıkarmadı :(

---

Nasıl Kullanılır?

- önce serial üretiyorsun. bunun için 1 adımın bulunduğu bölümde seri numarasının üstüne her tıkladığında sana neyi bir serial verecek.

- İnternet bağlantısını engelliyorsun. bunun için "Deactivate Internet Connection"u tıkla. "Succesfully" uyarısını verince tamamdır

- Fixleme. "fix"i tıkla, sana CS4 ürünlerini gösterecek. ve tam sürüm olmayanları seçmeni isteyecek. seçtikten sonra "ok" de. succesfully" uyarısını aldığında işlem tamamdır :p

NOT: Fixleme işleminden sonra karşına bir kereye mahsus Kullanıcı sözleşmesi çıkacak. o zaten normalde de çıkar. 2. defa çıkmaz dert etme :)

AYRICA: "Online Registation" isterse. "Register Later" de bidaha o da çıkmaz.

saygılarımla...[/b]

Kardeşim ben de CS4 kullanıyorum. Kullandığım serial sorunsuz çalışıyor. Buyur activator. :Q

http://rapidshare.com/files/194314295/AdobeCS4.activator.rar[/CODE]

Ayrıca bununla piyasadaki bütün Adobe CS4 ürünlerini krekleyebilirsin :D Photoshop, DreamWeaver, Premiere Pro ve Illustrator üzerinde bizzat denedim. hiçbirinde sorun çıkarmadı ;)

---

Nasıl Kullanılır?

- önce serial üretiyorsun. bunun için 1 adımın bulunduğu bölümde seri numarasının üstüne her tıkladığında sana neyi bir serial verecek.

- İnternet bağlantısını engelliyorsun. bunun için "Deactivate Internet Connection"u tıkla. "Succesfully" uyarısını verince tamamdır

- Fixleme. "fix"i tıkla, sana CS4 ürünlerini gösterecek. ve tam sürüm olmayanları seçmeni isteyecek. seçtikten sonra "ok" de. succesfully" uyarısını aldığında işlem tamamdır :)

NOT: Fixleme işleminden sonra karşına bir kereye mahsus Kullanıcı sözleşmesi çıkacak. o zaten normalde de çıkar. 2. defa çıkmaz dert etme :)

AYRICA: "Online Registation" isterse. "Register Later" de bidaha o da çıkmaz.

saygılarımla...[/b]

yada [b]C:\Windows\System32\drivers\etc[/b] yolundaki Hosts dosyasına

[CODE]127.0.0.1 activate.adobe.com[/CODE]

ekleyerek yapabilirsin

[color=#FF0000][b]Teşekkürler bunları hemen deneyeceğim, sağolun çok makbule geçti ikide bir serial istemesi canımı sıkıyordu..! denedikten sonra sonucu yazacağım[/b][/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...