Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Lite

köylü
 Share

Recommended Posts

kerem2018, Bir saat önce yazdı:

Hocam deneme amaçlı ltsc kurdum ama hiçbir aktivatör lisanslama yapmıyor. Bir öneriniz var mı ?

Lisans işlemleri windows 10'da en kolay işlemlerden. Lisans olmuyorsa eğer, engellemelere dayalı şekilde olmamış olabilir.Üstte verdiğim linkteki kms'i kendimde kullanıyorum şu ana kadar lisans yapmadığını görmedim. Kurduğunuz sistemde windows defender,smartscreen süzgeçleri engellemelere neden olmuş olabilir açıksa eğer geçici olarak kapatarak deneyin. Farklı kms lisanslama yöntemi olarak forum içerisinde mephisto üstadın kms çalışmasınıda ayrıca deneyebilirsiniz. Lisans işlemlerine engel olan genellikle koruma , firewall defender vb. uygulamalardan kaynaklı olması muhtemel genel olarak.

• Like 1

Bunları indirdikten sonra flash belleğe nasıl kurulum ayarları yapabiliriz. konu varmı sitede bunla ilgili.

forjest, 05.03.2021 - 19:19 yazdı:

Kendi kullandığım KMS offline lisans araci Windowslari ofisleri lisanslama yapar.

Please register to see this content.

bu neden bende şifre istedi.

forjest, 08.03.2021 - 22:15 yazdı:

Lisans işlemleri windows 10'da en kolay işlemlerden. Lisans olmuyorsa eğer, engellemelere dayalı şekilde olmamış olabilir.Üstte verdiğim linkteki kms'i kendimde kullanıyorum şu ana kadar lisans yapmadığını görmedim. Kurduğunuz sistemde windows defender,smartscreen süzgeçleri engellemelere neden olmuş olabilir açıksa eğer geçici olarak kapatarak deneyin. Farklı kms lisanslama yöntemi olarak forum içerisinde mephisto üstadın kms çalışmasınıda ayrıca deneyebilirsiniz. Lisans işlemlerine engel olan genellikle koruma , firewall defender vb. uygulamalardan kaynaklı olması muhtemel genel olarak.

Maalesef LTSC ve LTSB lerde aktivasyon yapmıyor. İlk etapta aktivasyon yaptı ve etkinleştirildi görünse de, iki gün sonra "windowsu etkinleştirin" uyarısı alıyorum. Ayrıca aktivasyon da da ek'teki uyarıyı veriyor. 

kerem2018, 1 dakika önce yazdı:

Maalesef LTSC ve LTSB lerde aktivasyon yapmıyor. İlk etapta aktivasyon yaptı ve etkinleştirildi görünse de, iki gün sonra "windowsu etkinleştirin" uyarısı alıyorum. Ayrıca aktivasyon da da ek'teki uyarıyı veriyor. 

sitede böyle güzel bir çalışma var içindekileri dene. 

• Like 1

kerem2018, 1 dakika önce yazdı:

Bunu zaten denedim, işe yaramıyor maalesef. 

Senin sistemde bir sorun olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam :) Sanal sistemde test ettim bir problem göremedim açıkcası. Bence o konuya gidip üstada bir danış log falan isterse göster o hiç değilse neyin sebep olduğunu söyleyebilir :) 

KiNGHaZe, 1 dakika önce yazdı:

Senin sistemde bir sorun olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam :) Sanal sistemde test ettim bir problem göremedim açıkcası. Bence o konuya gidip üstada bir danış log falan isterse göster o hiç değilse neyin sebep olduğunu söyleyebilir :) 

Home versiyonda otomatik aktive oluyor sınırsız. Ama ltsc ve ltsb de hiçbir şekilde aktivasyon yapmıyor. Home a döneceğiz anlaşılan. Teşekkürler.

kerem2018, 2 dakika önce yazdı:

Home versiyonda otomatik aktive oluyor sınırsız. Ama ltsc ve ltsb de hiçbir şekilde aktivasyon yapmıyor. Home a döneceğiz anlaşılan. Teşekkürler.

Dijital aktivasyon çalışmıyor ancak normal kms 180 gün çalışıyor ben test ettim.

kerem2018, 51 dakika önce yazdı:

Ltsb ise bununla dene Ltsc yi aktive etmez.

Ltsc sürümleri mephistooo2 üstadın aktivasyon aracındaki 2038 bölümü ile aktive edebilirsin.

DİJİTAL LİSANS ARACI

Yandex link

Edited by fingerprint
  • Like 1

fingerprint, Bir saat önce yazdı:

Ltsb ise bununla dene Ltsc yi aktive etmez.

Ltsc sürümleri mephistooo2 üstadın aktivasyon aracındaki 2038 bölümü ile aktive edebilirsin.

DİJİTAL LİSANS ARACI

Yandex link

Bu da işe yaramıyor maalesef.

• 2 hafta sonra ...

Kurdum, kullanıyorum sistemi. Çok stabil ve hızlı emeğinize sağlık. İnternet Explorer biraz eski versiyon kalmış. Güncelleme veya yeni bir Explorer yükleme imkanımız var mı ? Teşekkürler

Birde Windows 10 da sanırım kronik Mouse takılma sorunu çözülemiyor. Hangi versiyonu kursam, kullansam imleç anlık takılma ve gecikme yapıyor. Bu sorunu çözebilen arkadaş var mı acaba ?

• 1 yıl yıl...