Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Her Türlü Telefon Sorunu çözülür

birol kar

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

6233 cep telefonum var.Şarja taktım.Her şey normal gidiyordu.Bir süre sonra şarj kesildi, kabloyla oynadım tekrar "şarj oluyor" dedi.Bir daha bakmadım.Sabah şarj aletini çıkarmaya gittiğimde kapalıydı ve telefon açılmadı.

Acaba sorun bataryada mı yoksa telefonda mı? Veya nerde?

Lütfen, acilen yardım edin!.......................................................... ;)

siemens c62 model cep telefonuma su damlamıştı.daha çalışmıyor.acaba tamir olurmu

arkadasim uzerinden baya sure gecti ise bosa ugrasma sivi temas cihazlara aninda mudehale etmek lazim eger hemen mudehale edilmezse icindeki sivi zamanla oksit ve korozyon uretir cihaz tamamen kisa devre olur ve bir daha acmaz en yakin teknik servisine gidip mudehale ettirmen lazim fazla zaman gecti ise hic ugrasma zaten maddi deyeri fazla yok bosa zamaqn ve para harcamis olursun

mrhb hocam telefon tuzlu suya düştü ilk yardımı yaptim telefon açılıyor ama şebeke yok + 2gb cd micro hafiza kartı okumuyor bir kaç yerde araştırdım hıbırıtı değiştir düzelir dedile hıbırıt nedir ? Teşekkürler

ya ekran bağlantıları zayıflamıştır.ki bu 10 tl tutar.yaptırabilrsiniz.

yada ekrandan düşme yada sıvı teması gibi bir nedenden mürekkep eksikliği veya kristalleşme olmuştur.bu sorunda ekranı değiştirmeniz gerekir.

oda 60 ile 80 tl arasında bir fiyatla yapılır:)

Nokia 6630 var güvenlik kodunu unuttum nasıl kırarım onu :)
Please register to see this content.
bu sitede Imei kodunu girerek Master-codu'nu alabilirsin. Ya da software updater yaparak güvenlik kodunu sıfırlayabilirsin. 12345 olarak.

çalışmaz o.o bilmeyen insanları oyalamak için yapılmış sitelerden.bekle kardeşim.onun için ufak bir pro vardı bulup koyayım:)

ahanda buldum biladerim.

bu dosyası telefonuna kur.sonrada yükle ve en son olarak çalıştır.güvenlik kodun otomatik olarak 12345 olacaktır.

çalışmaz o.o bilmeyen insanları oyalamak için yapılmış sitelerden.bekle kardeşim.onun için ufak bir pro vardı bulup koyayım:)

Defalarca kullandım çalışmadığını görmedim. Forumda da paylaşılan sitelerden. İlk defa senden duydum bunu. :)

mrb n 73 un kilit kodunu unuttuk daha dogrusu son harfi # vermişiz kilitlendikten sora son harfi giremiyoruz cunku telefon onay olarak algılayıp sifre hatalı diyo garantiye göndermeden nasıl cözeriz ??

ve tlfn kapalı suan bunun yanı sıra bilgisayarla baglantı kurmuyo sanırım güvenlik nedeniyle ne yapmalıyım acil yazarsanız sevinirim

mrb n 73 un kilit kodunu unuttuk daha dogrusu son harfi # vermişiz kilitlendikten sora son harfi giremiyoruz cunku telefon onay olarak algılayıp sifre hatalı diyo garantiye göndermeden nasıl cözeriz ??

ve tlfn kapalı suan bunun yanı sıra bilgisayarla baglantı kurmuyo sanırım güvenlik nedeniyle ne yapmalıyım acil yazarsanız sevinirim

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=89272&view=findpost&p=470383

6233 cep telefonum var.Şarja taktım.Her şey normal gidiyordu.Bir süre sonra şarj kesildi, kabloyla oynadım tekrar "şarj oluyor" dedi.Bir daha bakmadım.Sabah şarj aletini çıkarmaya gittiğimde kapalıydı ve telefon açılmadı.

Acaba sorun bataryada mı yoksa telefonda mı? Veya nerde?

Lütfen, acilen yardım edin!.......................................................... :pardon:

[/quo

bataryan bozuktur olmadı şarj aletini değiştir

BANA IMEİL SERİN SUNU GÖNDER BULUYUM GÜVENLİK KODUNU

arkadsım telefonuma yasal uyarı geldı bır ay ıcınde telınız kapanacaktır dıye kapandıktan sonra actırma ımkanım var mı?

CARİZMA ONU 40 YTLYE YAPTIRSIN TELEFONCUDAN

slm

benımde nokıa 6680 var telefona yazılım yukledım dilini değişemiyom sürekli ingilizce

ONU YAPMAK İÇİN SETTİNGS GİR ORDAN SONRA 4 KERE TAMAM A BAS ORDA TÜRKÇE VAR

ODA OLMADI FORMAT AT *#7370#

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...