Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Her Türlü Telefon Sorunu çözülür

birol kar

Recommended Posts

mrhb hocam telefon tuzlu suya düştü ilk yardımı yaptim telefon açılıyor ama şebeke yok + 2gb cd micro hafiza kartı okumuyor bir kaç yerde araştırdım hıbırıtı değiştir düzelir dedile hıbırıt nedir ? Teşekkürler

TELFON KISA DEVRE YAPMIŞ HİBİRİT DEMEK ÖRMEK BATARYA HİBİRİTİ ZİL HİBİRİTİ AYARLARI OLMADI TELEFONCUA GÖTÜR

SETTİNGSTEN YAPILIR 4 KERE AMÖAM A BAS AŞDA TÜRKÇE VAR

YADA FORMAT AT

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply
Nokia 6630 var güvenlik kodunu unuttum nasıl kırarım onu :pardon:

BULUNUR IMEİL NOYU GÖNDER SERİ NOSUNU

ARKADASLAR HER NOKIA ŞİFRESİNİ HAFIZA KARTI GÜVENLİK KODUNU BULRUM BULMAM İÇİN IMEİL NOSUNU GÖNDERİN BAŞKA CİHAZLAR ZOR BULUNUO

s.a. benim k770i dandik bir telefonum var geçenlerde cam direvir attım,menu yükledim daha sonra memnun kalmadım ve orjinal yazılımını tekrar yükleyerek normale dödürdüm fakat cam bir türlü açılmıyor,cam kapagını açtığım zaman reset atıyor tele ve yeniden kapanıp açılıyor bu konuda ne yapmamı önerirsiniz?

ONU YAPMAK İÇİN SETTİNGS GİR ORDAN SONRA 4 KERE TAMAM A BAS ORDA TÜRKÇE VAR

ODA OLMADI FORMAT AT *#7370#

SETTİNGSTEN YAPILIR 4 KERE AMÖAM A BAS AŞDA TÜRKÇE VAR

YADA FORMAT AT

Çok heyecanlı gördüm seni, bastır öncelikle heyecanını. Sonra da Buraya alalım seni. Hı?

benim tel philips xenium 9@9k belki cevap veren olur burada nokia üzerine konuşuluyor ama şöyle GMT saat ayarını bir türlü yapamadım ayarlama yapıyorum 1 saat sonra baktığımda telefonun saati 1 saat ileriye gitmiş

sonra tekrar ayarlıyorum böylelikle bir süre devam ediyor daha sonra gece kapatıp sabah açtığımda gene böyle devam ediyor yani telefon dandik olabilir telefonun tek özelliği şarzının 25 gün gitmesi çalışmasında hiç bir sorun

yok servise falan ******ürmedim saatler 1 saat ileri alınmadan önce çok düzgün çalışıyordu bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılar

telefona fabrika ayarına çevir -olmadı saat ayrlarına gir gmt ayarları var yaz saati felan değiştir ayarları düzelir

o dediğini defalarca denedim olmadı cevabın içinde teşekkürler telefon çin işi olduğu için adamlar artık yetişemiyor

telefonda yazılım hatası yapmışlar tek yetkili serviste başarı elektronik olduğı için neyseki garanti kapsamında

ücret ödemeden yazılımı değiştirdiler tam Türk işi yazılım olmuş o telefonun( Xenium 9Q9K ) profil girişlerini yazılımla bozmuşlar insan bir ürün alıyo kullanmak için zevkini bile çıkartamıyo sen bu işleri iyi anlarsın bu marka

telefona yazılım atma loderi veya program varsa benimle paylaşırmısın senden ricam olsun saygılar sevgiler

Benim elimde de samsun t-919 Amerikadan getirmişler galiba :) Sanırım sim kilidi var sim kart takında şifre istiyor ama hiç açamadık teli :) 30 TL istiyorlar kırmak için burda da bu konuyu görünce prof lara bir sorayım dedim :) Varmıdır çaresi kendim yapabilirmiyim??

Arkadaşlar nokia telim var 6060 modeli..

Geçen gün kredi kartı pos makinasının şarj aleti n bağladım teli yanlışlıkla hemen çektim tekrar..

Nokianın şarj ucu ile aynı diye yanıldım..

Ondan sonra nokianınkıne bağladıom ama şarj olmadı başka şarj aletleriyle denedim olmadı..

Şarj konnektörünü değiştirdim yine olmadı..

Tel açılıyor ama şarj zayıf..

Nasıl teli şarj edecem ne bozulmuştur acaba?

Benim elimde de samsun t-919 Amerikadan getirmişler galiba :) Sanırım sim kilidi var sim kart takında şifre istiyor ama hiç açamadık teli :) 30 TL istiyorlar kırmak için burda da bu konuyu görünce prof lara bir sorayım dedim :) Varmıdır çaresi kendim yapabilirmiyim??

arkadasim simkilit islemini anlatsamda sen yapamazsin baya zor ters bir islem yaparsan telefon ucar birdaha acmaz onun icin sen 30 tl yi gozden cikar bir bilene gotur ve kirdir

Arkadaşlar nokia telim var 6060 modeli..

Geçen gün kredi kartı pos makinasının şarj aleti n bağladım teli yanlışlıkla hemen çektim tekrar..

Nokianın şarj ucu ile aynı diye yanıldım..

Ondan sonra nokianınkıne bağladıom ama şarj olmadı başka şarj aletleriyle denedim olmadı..

Şarj konnektörünü değiştirdim yine olmadı..

Tel açılıyor ama şarj zayıf..

Nasıl teli şarj edecem ne bozulmuştur acaba?

arkadasim buyuk ihtimalle senin telin K diyotu patlamistir voltaz duzensiz dusuk yuksek gelirse bu K diyotu patlar ve baglantiyi keser cunku telefonun diyer calisan parcalari agriza gormesin diye fazla bir masrafi olmaz tahminen 5 tl ye yaptirirsin kolay gelsin

arkadasim simkilit islemini anlatsamda sen yapamazsin baya zor ters bir islem yaparsan telefon ucar birdaha acmaz onun icin sen 30 tl yi gozden cikar bir bilene gotur ve kirdir

Tavsiyen için çok teşekkürler ama çok zor değil ise (sana zahmet :) ) yöntemi denemek isterim :) Aslında iş çokta parada değil kendim de yapabileceğime inandığımdan o parayı niye vereyimki diye düşünmeden edemiyorum :)

Tavsiyen için çok teşekkürler ama çok zor değil ise (sana zahmet :) ) yöntemi denemek isterim :) Aslında iş çokta parada değil kendim de yapabileceğime inandığımdan o parayı niye vereyimki diye düşünmeden edemiyorum :)

peki ama benden gunah gider bven bu yontemle hic kirmadim bende SEE tool3 var buna gerek duymuyorum ama aciklamalari iyi okursan harfien yaparsan olur yine soyluyom ben bu yontemi hic denemedim ama olumlu sonuc oluyor imis

once bunu indir

sonra bu aiklamayi indir ve iyice oku

Please register to see this content.

Hocam açıklama'yı verdiğin link virüslü sanırım. Son saniyede nod32 iptal ediyor indirmeye izin vermiyor.

bende suana kadar herhangi bir sikinti olmadi nod sacmalar bazen nodu pasiflestir indir oku sonra aktiflestir yapacagim baska bise yok kolay gelsin

Benim elimde de samsun t-919 Amerikadan getirmişler galiba :dribble: Sanırım sim kilidi var sim kart takında şifre istiyor ama hiç açamadık teli :) 30 TL istiyorlar kırmak için burda da bu konuyu görünce prof lara bir sorayım dedim :) Varmıdır çaresi kendim yapabilirmiyim??

30 ytl verecen kendin yapamassınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...