Jump to content

Her Türlü Telefon Sorunu çözülür

birol kar

Recommended Posts

arkadasim buyuk ihtimalle senin telin K diyotu patlamistir voltaz duzensiz dusuk yuksek gelirse bu K diyotu patlar ve baglantiyi keser cunku telefonun diyer calisan parcalari agriza gormesin diye fazla bir masrafi olmaz tahminen 5 tl ye yaptirirsin kolay gelsin

öncelikle geçmiş olsun galiba cihazın şarz kiristalıni yani şarj hipritini yakmışsın

onuda sen değiştiremzsin sıcak hava ile kalıp la çıkartılıp deiğişiyor

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

6233 cep telefonum var.Şarja taktım.Her şey normal gidiyordu.Bir süre sonra şarj kesildi, kabloyla oynadım tekrar "şarj oluyor" dedi.Bir daha bakmadım.Sabah şarj aletini çıkarmaya gittiğimde kapalıydı ve telefon açılmadı.

Şarj konnektörünü deiğiştidir

Teşekkürler arkadaşlar ilginiz için ;) Sanırım 30 tl yi verecem artık :) Ama kendim başında durup yaptırabileceğim bir yer olsun bari adam diyorki ver teli akşama gel al. Aksaray civarında d.bank hariç böyle güvenilir bir yer varmı? (D.bank ın altındaki pro market e pda mı bıraktım içini boşaltıp verdiler. Hiçbir yere güvenemiyorum artık :dribble:

Hoocam benim N70 in ahizeden az ses geliyo bunu ben çözebilir miyim

garantisi bitti yzılımsal olarak yada başka türlü çözümü var mı bunun adım sağıra çıkacak...

Çalıştığını ben de biliyorum. Kullandım. Yanlış istihbarat almışsın sen.

ben de kullandım onu, çalışıyor, ama her model için değil ne yazık ki

belli bir sürümden sonraki telefonlarda program patlıyor :)

• 3 hafta sonra ...
6230i telefonuma arama geldiginde zil sesi bazen cıkmıyor ne yapmam gerek.

arkasında üstte buzer kutusu var onun üstüne kağıt sıkıştır ve kapağı kapat yene aynı problemi buzer bobinleri veya entegresi gitmiştir

yenedende buzerini değiştir orjinalini bulmaya çalış

çalışmaz o.o bilmeyen insanları oyalamak için yapılmış sitelerden.bekle kardeşim.onun için ufak bir pro vardı bulup koyayım:)

ahanda buldum biladerim.

bu dosyası telefonuna kur.sonrada yükle ve en son olarak çalıştır.güvenlik kodun otomatik olarak 12345 olacaktır.

Oldu. :)

• 5 hafta sonra ...

Motorola V3 ün güvenlik kodunu unuttum şimdi telefonda çoğu şeyi değiştiremiyorum, şifreyi nasıl kırabiliriz.. Motorola nın kendi sitesinde ve bir sürü yerde araştırdım ama bişey bulamadım :)

Motorola V3 ün güvenlik kodunu unuttum şimdi telefonda çoğu şeyi değiştiremiyorum, şifreyi nasıl kırabiliriz.. Motorola nın kendi sitesinde ve bir sürü yerde araştırdım ama bişey bulamadım :)

P2KTools diye bir program var bununla şifre bulunuyor diye hatırlıyorum. Bu programı denedin mi hiç?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...