Jump to content

Sağ Altaki Kablosuz Bağlantı Simgesi Geç Geliyor

nuru

Recommended Posts

Arkadaşlar ben dün kuzenimin laptopuna format attım ilk başta sağ altaki kablosuz bağlantı windows açıldığında geliyordu fakat şimdi 3-4 dakka bekliyorum internete giremiyorum o ara tabi bağlantının gelmesini bekliyorum...umarım açıklayıcı anlatabilmişimdir arkadaşlar...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

onu format atmadan dusunecektin madem t.servislik yapıosun ( ki eminimki katlımsız yukledin ) sorunlarınıda bir zahmet arştır çöz

Arkadaşım ben yeterince araştırıp açtım zaten bu konuyu bişeyide bilip bilmeden atlama öle sorunu çözemedim belki tnctrdeki arkadaşların bir bilgisi vardır diye açtım...birde böle muhalefet olacağına yardım etseydin daha makbule geçerdi...

edeyim pc yi kap t.servise gotur.

arkadaşım böle beni bozmaya çalışmısın ama sadece geri zekanı ortaya koymuşsun bilgin yoksa yardım etmeye ve muhalefet yapmaya çalışma bir derdin varsa git başkasıyla çöz burası yeri değil oke....

Kardeşim büyük ihtimallen bunun cevabı Antivirüs programıdır. bende ilk kurduğumda hemen geliyordu, fakat sonradan Kaspersky kurdum internet bağlantısı 2-3 dakka sonra aktif oluyor.

bende nod32 kullanıyorum arkadaşım acaba ondan mı oluyor?? bi süre sonra internet bağlantısı 1-2 dakka geçikiyor bu arada ilgin için teşekküler...

antivirüs programlarının bilgisayarı actıktan sonra sisteme tamyüklenip sonrasında pc nin tam koruma sağlaya bilmesi için ağ bağlantıları, servisler gibi uygulamaları sınaması için belli süreler geçiyor. büyük ihtimallen sorun budur.telaşa verecek bişey yok bence. ve birde sen laptop a sistem kurmuşsun, bir masaüstü gibi performans sağlayamaz.

1)antivirüs programı olabilir

2)DNS girdiysen - ki sanmam ama ek bilgi olsun bazen google den aratan oluyo ;) - gecikme oluyo

o ukalaca cevap veren zekai arkadaş madem çok bilgili ya yardım etsin insanlara yada bilmeyip de konuşuyosa sussunda bizde adam sanalım..hem sanane millet kaltılımsız yüklüyosa.ki eminim falan..

1)antivirüs programı olabilir

2)DNS girdiysen - ki sanmam ama ek bilgi olsun bazen google den aratan oluyo ;) - gecikme oluyo

o ukalaca cevap veren zekai arkadaş madem çok bilgili ya yardım etsin insanlara yada bilmeyip de konuşuyosa sussunda bizde adam sanalım..hem sanane millet kaltılımsız yüklüyosa.ki eminim falan..

Hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar galiba dediğiniz gibi antivirüsten kaynaklanan bir olay...bu arada son sölediğin söze katılıyorum arkadaşım haklısın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...