Jump to content

Windows7 Ultimate X64 Windows 10 Ikon+programlı(ocak 2021)

SON_VATAN
 Share

Recommended Posts

emegine saglık ustad 

son bir win 7 paylaşılmalı gerek 32 bit 64 bit ayrı güncel çok eski cihazlarda  lazım oluyor hatta 32 bit kasalar hala mevcut bir kaç defa denedim güncel ama ustaların yaptığı gibi olmuyor hamurdan çalıyoruz gibi hissediyorum inşallah gören ustalar belki yapar hayır derseniz canınız sağ olsun iyi forumlar

• Like 1

Kolay gelsin hocam bir sorum olacakdı windows defander kapatmişiniz ben onu açmak istedigim zaman bir yolu varmi açmanın acaba denetim masasindan işlem merkezine girdigim zaman güvenlik iletilerinin hepsi tikli açilmiyor hiç bir şekilde düzeltme yolu varmidir acaba Bu arada paylaşim için saol cidden iyi

LoneXx, 1 saat önce yazdı:

iyi günler üstad ben indiriğ kurmak istiyrum lakin bir sorum olacak içinde virüs keylogar felan olmaz demi yeni üyeyim bu arada :) kafam rahat etsin diye sorayım dedim cevaplarsiniz sevinirim

burada böyle işler olmaz doğru yerdesin güvenle indir

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

LoneXx, 15.03.2021 - 14:07 yazdı:

iyi günler üstad ben indiriğ kurmak istiyrum lakin bir sorum olacak içinde virüs keylogar felan olmaz demi yeni üyeyim bu arada :) kafam rahat etsin diye sorayım dedim cevaplarsiniz sevinirim

Merhaba iso içerisinde katılımsız full olan programların crackları dolayısı ile antivirüsler virüs olarak uyarı verebilir..zaten kurulumda antivirüs olmadığı için sorunsuz kurulur..daha sonrada< sizler kuracağınız antivirürüs programına ilgili programları güvenli olarak tanımlarsınız ,antivirüs programıda sonradan yapacağınız taramalarda mevcut programları görmezden gelir..Dahası kendimin bizzat kullandığım işletim sistemidir.

Bence değişik bir çalışma olmuş eklenen uygulamalarda tamamlayıcı nitelikte fazlada boyutlu olan uygulamalar değil ayrıca. En azından kurulum sonrası el altında kullanılabilir popüler uygulamalar çoğuda. Bence güzel bir sistem olmuş ellerinize sağlık. :) 

• Thanks 1

kamikazze, 3 saat önce yazdı:

Merhaba,Ocak 2021 mi Mart 2021 mi günceldir,biz güncelleme yapacakmıyız..

güncelleme yapabilirsiniz sistem ocak 2021 dir..sistem olarak yapmanıza gerek yok,sürücü updateleri için düşünülebilir..

anteplim, 19.03.2021 - 14:05 yazdı:

Paylaşımın için teşekkür ederim.Güzel bir paylaşım.kurulan programlar software klasöründemi.Saygılar

Addons olarak eklenmiştir programlar..software kılasöründedir..

Cevabın için teşekkür ederim.Software klasörü var isonun içerisinde.programları düzenleyebiliriz.Dvd ye  yazdırmak istedim sığmadı.bir programı çıkardım (aomei partion).Dvd ye yazdırdım.kurulum yapınca izlenimleri yazarım.

• 2 hafta sonra ...
sansar111, 04.04.2021 - 15:25 yazdı:

win lisanslımı geliyor crack mı yapmamız gerekiyor orasını anlamadım.teşekkürler.

mbr kurulumda yapabiliyor bazı sistemlerde ama gpt uefi kurulumda kendiniz lisanslama yapacaksınız.

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...