Jump to content

Adobe Photoshop 2020

Ghostmlt
 Share

Recommended Posts

Yazan hatanın tercümesine bakılırsa hdd dolu olduğu için toolboxu kullandırtmıyor gibi fakat hatanın kurduğunuz setuptan kaynaklandığını düşünüyorum. Ekrandaki hata bildirimi yanlış. Rus birisi vardı katılımsız tek tıkla kurulan 2020 modelleri yayınlıyordu bulabilirsenizi internetten farklı kaynaklardan indirip antivirüs ve güvenlik duvarı kapalıyken kurulum yapıp denemenizi öneririm

• Like 1

Senkron2, Bir saat önce yazdı:

Yazan hatanın tercümesine bakılırsa hdd dolu olduğu için toolboxu kullandırtmıyor gibi fakat hatanın kurduğunuz setuptan kaynaklandığını düşünüyorum. Ekrandaki hata bildirimi yanlış. Rus birisi vardı katılımsız tek tıkla kurulan 2020 modelleri yayınlıyordu bulabilirsenizi internetten farklı kaynaklardan indirip antivirüs ve güvenlik duvarı kapalıyken kurulum yapıp denemenizi öneririm

Hocam İlginiz İçin Teşşkürler Söylediğiniz Sistemi Kullanıyorum katılımsız tik koy kur Ve Diskimde Yer baya var hocam

Please register to see this content.

Dosyayı kaydedeceğin konumu değiştir. Örnek olarak masaüstü yerine yerel disk c yani ana dizini seç. Aynı şekilde projeni de orda oluştur.

Büyük ihtimalle dosya konumu sıkıntısı yaşıyorsun. Yönetici olarakta çalıştırmayı unutma.

• Like 2

KiNGHaZe, 40 dakika önce yazdı:

Dosyayı kaydedeceğin konumu değiştir. Örnek olarak masaüstü yerine yerel disk c yani ana dizini seç. Aynı şekilde projeni de orda oluştur.

Büyük ihtimalle dosya konumu sıkıntısı yaşıyorsun. Yönetici olarakta çalıştırmayı unutma.

hocam işlem yapamadan daha bu hatayı alıyorum işlem yapsam eyvallah derim de yönetici olarak da aynı  :(

1. İki tıklamayla yükleme
2. Creative Cloud uygulaması sistemi kirletmez - gerekli minimum
miktar kalır3. Paket içindeki tüm yerelleştirmeler yükleme sırasında seçilir (de-DE, tr -US, ru-RU, uk-UA önceden yüklenmiştir)
4. Orijinal yükleyici kullanılır.

Dosya boyutu: 1.5 GB, Arşiv şifresi: repack.me

MD5: 10B354AE26B21F82CA88A780AD04BEAF

Torrent dosyası Magnet bağlantı :

magnet:?xt=urn:btih:16ec4ce74e02426de4aac0012e3b0bbf1036b4ba

Edited by kadetti
  • Like 2

Ghostmlt, 17 saat önce yazdı:

Hocam İlginiz İçin Teşşkürler Söylediğiniz Sistemi Kullanıyorum katılımsız tik koy kur Ve Diskimde Yer baya var hocam

Rica ederim mesaj kutunuza 2021 katılımsız multilang sürümü atıyorum. Dediğim gibi kullandığınız program sorunlu olma ihtimali çok yüksek.

• Like 1

Senkron2, 1 saat önce yazdı:

Rica ederim mesaj kutunuza 2021 katılımsız multilang sürümü atıyorum. Dediğim gibi kullandığınız program sorunlu olma ihtimali çok yüksek.

paylaştıgınız sürüm adobe photoshop 2021.22.3.0.49 mu? banada gönderirmisiniz? teşekkürler.

avis, 19 dakika önce yazdı:

paylaştıgınız sürüm adobe photoshop 2021.22.3.0.49 mu? banada gönderirmisiniz? teşekkürler.

merhaba

bir sorun olmasa bana da gönderebilirseniz sevinirim.

Senkron2, 2 saat önce yazdı:

merhaba

bir sorun olmasa bana da gönderebilirseniz sevinirim.

avis, 2 saat önce yazdı:

Kendim indirip kurmuştum ilk çıktığında sıkıntısız kullanıyorum . 2021 v22.3

Alternatif Link :

@yineben

Edited by neskali
  • Like 2
  • Thanks 1

neskali, 20 dakika önce yazdı:

Kendim indirip kurmuştum ilk çıktığında sıkıntısız kullanıyorum . 2021 v22.3

Alternatif Link :

@yineben

Daha önce sizden birkaç defa istemiştim hemen yardımcı olmuştunuz yeniden isteyip rahatsız etmek istememiştim ama siz yine yetiştiniz çok teşekkür ederim.

• Like 1

avis, Şimdi yazdı:

Daha önce sizden birkaç defa istemiştim hemen yardımcı olmuştunuz yeniden isteyip rahatsız etmek istememiştim ama siz yine yetiştiniz çok teşekkür ederim.

Estağfurullah , müsait olduğum zamanlar da görürsem cevaplarım yazdığınızı. Sizde sağolun. 

• Like 2