Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Samsung L700 Bilgisayardan Format Nasıl Atılır.

sangbleu61

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde Samsung L700 cep telefonu var. Bilgisayardan Format atmak istiyorum. Nette çok araştırdım ama hep oyunlarla ilgili şeyler yazıyor. Hangi proğramla nasıl bilgisayardan gormat atarım. Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun. Teşekkürler.

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
onu cd si var tak bilge at formatı cd le oluyor ama

Samsung telefonların kendini formatlama özelliği var. Telefonda numara ekranına *2767*3855# yazın ve bir kaç dakika bekleyin. Uyarı yazısı silinecek ve telefon kapanıp tekrar açılacak. PIN kodunuzu girip sıfır aldığınız günkü gibi telefon elinizde.

• 4 hafta sonra ...
Samsung telefonların kendini formatlama özelliği var. Telefonda numara ekranına *2767*3855# yazın ve bir kaç dakika bekleyin. Uyarı yazısı silinecek ve telefon kapanıp tekrar açılacak. PIN kodunuzu girip sıfır aldığınız günkü gibi telefon elinizde.

çok sağol arkadaşım büyük bi dertten kurtardın beni :rolleyes: sıyırıyordum az kalsın :) gerçekten çok sağol valla :(

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...