Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

File Menu Tools 8.4.1 Sürüm 182 Türkçe Final (64 Bit)

Share

Recommended Posts

File Menu Tools Sürüm 10 (122 İşlevli )

Program hakkında bilgiler:

Arkadaşlar bu sürümde aslında üç özellik ekledim.

1.Kayıt Defteri Tarayıcımı Aç

Kayıt defterinizde belirlediğiniz kelimeleri bulup ekranında gösterir.Onları yeniden düzenlemenizi sağlar.

2.Restorator İle Aç

Dosya Akozdemirden alıntıdır(Katılımsız restorator 2007 build 1746).Kendisine teşekkür ederim.

exe,dllicpl ve msstyles uzantılı dosyalarınızı açıp düzenleyebilirsiniz.(Bu uzantıları daha da arttırabilirsiniz.)

3.Bir önceki klasör dizinine geri dön:

İçiçe olan klasörlere girdiğinizde bu işlev sizi bir önceki(geriye başa doğru) klasöre dönmenizi sağlar

Daha önceki sürümlerinde 106 iken nasıl oldu da 122 oldu diyorsanız basit bir açıklaması var.Ben sağ tuş üzerinden hesaplama yapmıştım.Bu yanılttı beni.

Zira program dosyaya,dosya uzantısına ve klasör ve disklere göre bazı işlevleri gösterirken bazılarını göstermiyordu.Direk ayarlar içinden sayınca

gerçek sayı ortaya çıktı

Güncelleme:

Picpick tools 1.8.0.8 yüklendi.Ayrıca bazı programlar Özel Araçlar kısmına alındı.(Ultraedit,winhex,universal extractor,sessiz kurulum parametresi belirle ve notepad++)

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 80.1 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Edited by YAGMURADAM

@YAGMURADAM çalışmalarında ötürü teşekkür ederim.

Lakin FilemenuTools'u kurduğumda heralde kullandığım antivirüsümünde etkisiyle genellikle exe dosyalarına veya kısayollarına tıklayamaz oldum. Yani aşırı yavaşlığa neden oluyor.

Gerçi FilemenuTools çok hoşuma gitmişti. Bunun için yapabileceğimiz bir şey varmı acaba?

Bu arada Fast Explorer'da herangi bir sorun yok.....

Cevap için şimdiden teşekkürler........

Bazı arkadaşlarımın mesajları üzerine 122 işlevli sürüm 10 'u hem gerçek ve hem de sıfır windowslu sanal bilgisayarda denedim.Hiçbir sorunla karşılaşmadım.Dosya silinmesi gibi bir sorunla karşılaşılmadı.Olduğu gibi kuruldu.

İndirme ve kurulum sırasında güvenlik programınızı kapatınız.Ve programı ve içeriğini güvenli olarak işaretleyiniz.Bazı programlarını potansiyel tehlike olarak görebilir.Aslında değiller.Çalışma mekanizmaları nedeniyle böyle algılıyorlar.

Bilgilerinize

FileMenu Tools Türkçe Sürüm 11 (125 İşlevli )

122 işlevli sürüm 10 üzerine 3 işlev daha ekledim.Bunlar şunlardır.

1.Resmimi Göster:

Bu program ile bir klasör dizini içini içindeki tüm resimleri sanki bir slayt gösterisi gibi izleyebilirsiniz.Üstelik resimler arasında geçiş efektleri de koyuyor.Programla bir resmi seçin.Sonra farenizin ortasındaki tekerleğini ileri geri hareket ettirin.Siz bunu yaptıkça o klasördeki resimler gerçek boyutlarıyla ekranınıza gelecektir.

Programı kapatmak isterseniz "Esc" butonuna basmanız yeterlidir.Bunun yanında onlarca özelliğe sahip bir programdır.Bu özellikler 191 kb'a sığdırılmış.

2.CHM Yardım Dosyamı Göster:

Bu program birçok programım yardım dosya uzantısı olan chm yi açar.Ve o yardım dosyasını size gösterir.Normalde bu dosyaları ilgili programı açıp yardım istediğinizde açılır.

bu program chm dosyasını yeniden düzenleyemez.Veya sıfırdan yardım dosyası oluşturamaz.

Program sadece chm dosyasına özeldir.Diğer dosya uzantılarında görülmez.Ki zaten gerek te yok

3.Hesap makinemi Aç :

Belki olmasa da olurdu.Ama sıkıcı hesap makineleri yerine sanki deftere yazar gibi işlemleri gösteren hoş bir hesap makinesidir.O yüzden aldım.

Güncellemeler :

1.Picpick tools 1.8.0.9 sürümüne güncellendi.

2.xnview 1.96.1 sürümüne güncellendi.

Rarlı Dosya boyutu:81.7 mb tır.

İndirme adresi:

Kardeş çalışmaların için ve katkıların için teşekkürler...

içerikten bazıları virüs uyarısı veriyor...Bitdefender kullanıyorum.Ama bu sorun değil....

(virüs uyarısı resmi:

)

Daha öncede belirttiğim winrar sağ tık hatası aynen devam ediyor.

Sorun File Menu Tools programı ilen bazı programların uyumsuzluğundan kaynaklanıyor.

Sorunu buldum ve benim durumumda olanlara yeni sürümünde bir eklenti yaparsan sevinirim.

Daha önceki mesajlarımda bu programı kurunca Winrar sagtıktaki buraya ve klasöre çıkart çalışmıyor demiştim.

Denemelerim sonucunda Spy Emergency ve GlaryUtilities PRO programları ve Başka bir sağ tık eklentisi olan Nitelikler ile bu program aynı anda kurulu olduğunda Sağtık winrar sorun verdiğini ve bozulduğunu gördüm.Farklı sürümleri denedim ama hep aynı hatayı verdi.

GlaryUtilities PRO programı ve diğer bir sağ tık eklentisi olan Niteliklerden vaz geçtim ama Spy Emergency programından vazgeçemedim ve diğer sürücülerde halen winrar hatası devam ediyor.

Yeni çalışmanda ek bir özellik olarak winrarın bu sağ tık özelliklerini çalışacak şekilde ayarlama yapabilirsen sevinirim.

Böylelikle her program ve eklentiyi sorunsuz kullanabilirim.

Şimdiden Teşekkürler...

edit: güncellendi...

Edited by musadilek

Kurulum esnasında bir cmd ekranı açılır.Birkaç saniye bekleyiniz.''''' demişsin kardeş yukardaki gibi cmd ekranında kalıyo ne enter nede başka tuş olmuyo kurulum gerçekleşmiyo,,,, sistem vista alakası varmı bilmiyorum ama bu güzel programdan mahrum klmak beni üzüyor biraz.. :D

tamamda ordaki komut ekranının işlevi normalde gizli yapmak için kullanılan ekran arkadaş vista kullandığı için çıkıyo o merak etmeyin o ekran geçecektir biraz bekleyin

FileMenu Tools Türkçe Sürüm 12 (128 İşlevli )

125 işlevli sürüm 11 üzerine 3 yeni işlev eklenmiş ve ayrıca 2 programda sürüm güncellemesi yapılmıştır.

Yeni Olan 3 İşlev Şunlardır :

1.IP Adresimi Gösterip Panoya Kopyala

Bu program ip adresinizi önce ekranında gösterir sonra da panoya kopyalar.Bu programcık morning tarafından yapılmıştır.Kendisinden izin alınarak bu çalışmaya ekledim.Kendisine teşekkürü borç bilirim.

2.Panoyu Temizle !

Bu minicik program windows'un kopyalama panosunun içeriğini siler.Sistemde kopyaladığınız bir objenin windows panosundan silinmesini sağlar.

3.ResEdit İle Aç

exe ve dll dosyalarını düzenleyebileceğiniz bir programdır.

Güncellemeler:

1.WinHex Programı 15.3 SR1 Sürümüne güncellendi

2.Notepad++ , 5.4 sürümüne güncellendi.

musadilek bu programda zaten Nitelikler menusu var.Ayrıyeten kurmana gerek yoktur.Winrar hatası bende kesinlikle oluşmuyor.Oluşsa zaten sizleri uyarırdım.

Kullanmış olduğunuz başka programların sağ menusüyle çakışma oluyordur.O dediğiniz iki programda bende yüklü değil.O yüzden birşey yapamam.

Rarlı Dosya boyutu: 82.2 mb tır.

İndirme adresi:

FileMenu Tools Türkçe Sürüm 12 (128 İşlevli )

.............

........

musadilek bu programda zaten Nitelikler menusu var.Ayrıyeten kurmana gerek yoktur.Winrar hatası bende kesinlikle oluşmuyor.Oluşsa zaten sizleri uyarırdım.

Kullanmış olduğunuz başka programların sağ menusüyle çakışma oluyordur.O dediğiniz iki programda bende yüklü değil.O yüzden birşey yapamam.

Nitelikleri kaldırdım ama diğerleri duruyor.

FileMenu Tools programı üsteki verdiğim ve (şimdi başka ek programlarda olabilir, o programlar olmadanda sağ tık hatalı çalışıyor.)bazı programlarla çakışıp winrarın sağ tık gibi bazı özelliklerini etkisiz yapıyor.

Forumda Başka bir konuda başka bir arkadaşta winrarın bu durumdan müzdaripti.

Sizden istediğim sadece;

Winrarın Dosyaları Çıkart

Winrarın Buraya Çıkart

Winrarın Dosyaya Çıkart özelliklerini Yaptığınız çalışmaya ek bir özellik olarak eklenmesi...

FileMenu Tools a Winrarın üsteki özelliklerini eklemeniz mümkünse artık bu yaptığınız çalışma vazgeçilmezlerim arasına girecek...

Diyeceksinki alternatif program kullan.Örneğin 7-zip de var ama FileMenu Tools kurulunca ne arşivleme nede arşivi açma özelliği sağ tıkta gözüküyor.Sağ tık malesef yok oluyor.

Ayrıca şifreleme vb bir kaç programında sağ tıkı yok oluyor.

Ama en çok kullanılan winrar sağ tık can sıkıyor....

FileMenu Tools kaldırılınca sağ tıktaki herşey tıkır tıkır çalışıyor.

Veya sıfır kurulumda winrar ile FileMenu Tools sorunsuz çalışıyor ama 7-zip malesef sağ tık arşivlemiyor.125 işlevlide denedim.

Ayrıca FileMenu Tools menüsünden bazı seçenekler kaldırılınca diğer programların sağ tıkları çalışır hale geliyor.

Ama winrar için çözüm olanı daha bulamadım.

Paylaşım için tekrardan teşekkürler...

Edited by musadilek

@YAGMURADAM,

Menüde ve alt başlıklarda aynı seçenekler mevcut;

Daha önceki sürümlerdede sanırım vardı ama son iki 125 işlevli ve 128 işlevli sürümlerde kesin var.

Olması gerekiyormu yoksa hata ilenmi oluştu...Kalabalıklık yaratıyor...

Sorunu alttaki resimde gösteriyorum...

Daha önceki deneyimlerimdende bildiğim ve Sizin çalışmalarınızdan sonra ayrıntılı olarak incelediğim ve üstede bahsettiğim gibi FileMenu Tools programı, PC de kurulu olan programların bir çoğunun sağ tık özelliklerine sorun yaratan bir program...

Ama siz uğraşıp FileMenu Tools programını işlevsel yapmaya ve adam etmeye çalışıyorsunuz...

(Diğer bir arkadaşın paylaşımı olan Resource Tools da sağ tık sorunları yaşamamıştım.)

Programın ileriki sürümlerinde bu buglar düzelir inşaallah...

qrfypx.jpg

Temiz İlk kurulum sonrasında çıkan manzara...

Başarı ve çalışmalarınızın devamını dilerim.

Bazen bir dosyayı ya da programı iki kez gösterebiliyor.Bu benden ziyade programdan kaynaklanıyor.Yine tekrarlıyorum.Sağ tuş ile çalışan en az 5 program var bende hiçbiri sizde olan sorunu vermiyor.

Birlikte aç seçeneğininden isteğinizi silin.Ufak bir hata diyebilirim.Ama keşke olmasaydı.Resource tools ile bu program farklı mekanizma ile çalışıyor.Resource tools da kullanılan fast explorer ile bu çok farklı.File menu daha özelleştirlebilir bir program.Dosya uzantılarını ilişkilendirmede mükemmel derecede iyi.

Kısacası musadilek bu program seni sevmedi galiba sizde sorun çıkartıyor.Ama ben o kadar sağ menüde çalışan program kullanırım hiçbirinde bu sorunu yaşamadım.Sayayım sana bunları...Saygılarımla

1.7zip

2.winrar

3.right click image converter

4.audio converter

5.zip genius (Ara sıra)

6.Acdsee

FileMneu Tools Türkçe Hafif Sürüm 2(111 işlevli)

Sürüm 12 den aşağıdaki programların çıkartılarak elde edilmiş sürümüdür.(Özel Araçlar alt menusu silindi)

1.BatchRun

2.Bat_To_Exe_Converter

3.Notepad++

4.ResEditInstall

5.AutoIt v3.3.0.0

6. Inno Setup 5.2.3

7. UltraEdit 15.00

8.WinHex

9. IsTool

10.Universal Extractor

11.USSF

12.VMware

13.CHM Yradım Dosyamı görüntüle

14.İrfanview ile aç

15.xnview ile aç

16imagestamp(resmimi mühürle)

17.resmimi yeniden boyutlandır

18.ip adresimi göster(windows hizmetleri içindeki-morningin yaptığı pakette var.)

Eklenenler :

1.Sistem Çalışma Yükünü Göster(Rainmeter)

Bu program bir bar ile size saati,o gün tarihini,işlemci ,ram ve swap kullanımını gösterir.

Bilgilendirme:Vista ve Windows 7 kullanalar boş yere indirmesin.Bu işletim sistemlerinde çalışmaz.Kurulsa dahi çoğu işlevi devre dışı kalır.

Rarlı Dosya boyutu:18.4 mb tır.

İndirme adresi:

@musadilek

Bencede bu sorun senin pc ile alakalı. Ben kurduğumda sistemimde bir çok sağ tuş eklentisi vardı. Winrar,7zip vs vs. eklentileri vardı ve herangi bir sorun yoktu.

Ama bendeki sorun sağ tık menüsünü aşırı yavaşlatması idi. Bu yüzden kaldırdım.

Fast Explorer benim için daha iyi. Ona göre programlarımı ayarladım. Şimdi tıkır tıkır kullanıyorum. :D

Bu arada bu programı kötülemiyorum. Gerçekten işlevsellik yönünden çok iyi. :clapping: @YAGMURADAM çalışmasında ötürü tekrardan teşekkür ederim.

Ama böyle can sıkıcı sorunlar yaşatınca silmek zorunda kaldım.

Bu arada bendeki sorun kullandığım Nod32 ile alakalı idi.

Yani bir dosyaya sağ tıklatıtığımda FileMenuTools birden fazla bu dosyaya ulaşıp işlem yapmaya çalışıyor ve haliyle Nod32 de aynı dosyayı defalarca taramak zorunda kalıyor.

Bu yüzden sağ tuş menüsü takılıyor. ;)

Bazen bir dosyayı ya da programı iki kez gösterebiliyor.Bu benden ziyade programdan kaynaklanıyor.Yine tekrarlıyorum.Sağ tuş ile çalışan en az 5 program var bende hiçbiri sizde olan sorunu vermiyor.

Birlikte aç seçeneğininden isteğinizi silin.Ufak bir hata diyebilirim.Ama keşke olmasaydı.Resource tools ile bu program farklı mekanizma ile çalışıyor.Resource tools da kullanılan fast explorer ile bu çok farklı.File menu daha özelleştirlebilir bir program.Dosya uzantılarını ilişkilendirmede mükemmel derecede iyi.

Kısacası musadilek bu program seni sevmedi galiba sizde sorun çıkartıyor.Ama ben o kadar sağ menüde çalışan program kullanırım hiçbirinde bu sorunu yaşamadım.Sayayım sana bunları...Saygılarımla

1.7zip

2.winrar

3.right click image converter

4.audio converter

5.zip genius (Ara sıra)

6.Acdsee

Haklısın bu program bendeki programlarla uyumlu çalışmak istemiyor.

Yaklaşık PC de 200ün üzerinde program yüklü ve sağtıklarına ihtiyaç duydukça bakıyorum işlevselliğini yitirmişler.

Bu programı kaldırdımmı herşey yoluna giriyor.

Sanırım programların sağ tıklarının çakışmalarını çok iyi ayar yaparak giderebilirim.

Şimdilik programı kaldırayım ve bir ara boş kaldığımda şu işe bi el atayım

Böyle kapsamlı bir paylaşımı kaçırmak istemem...

@musadilek

Bencede bu sorun senin pc ile alakalı. Ben kurduğumda sistemimde bir çok sağ tuş eklentisi vardı. Winrar,7zip vs vs. eklentileri vardı ve herangi bir sorun yoktu.

Ama bendeki sorun sağ tık menüsünü aşırı yavaşlatması idi. Bu yüzden kaldırdım.

Fast Explorer benim için daha iyi. Ona göre programlarımı ayarladım. Şimdi tıkır tıkır kullanıyorum. :D

Bu arada bu programı kötülemiyorum. Gerçekten işlevsellik yönünden çok iyi. :D @YAGMURADAM çalışmasında ötürü tekrardan teşekkür ederim.

Ama böyle can sıkıcı sorunlar yaşatınca silmek zorunda kaldım.

Bu arada bendeki sorun kullandığım Nod32 ile alakalı idi.

Yani bir dosyaya sağ tıklatıtığımda FileMenuTools birden fazla bu dosyaya ulaşıp işlem yapmaya çalışıyor ve haliyle Nod32 de aynı dosyayı defalarca taramak zorunda kalıyor.

Bu yüzden sağ tuş menüsü takılıyor. :D

Evet sorun PC de kurulu programlarlan alakalı.

Tabikii birde FileMenu Tools 5.6 ve önceki sürümleri bende hep sorun verdirmişti...

FileMenu Tools programı bir yerlerde çakışma yaratıp sonunda sağ tıkta çeşitli hatalar veriyor.

Ayrıca FileMenu Tools a eklenen bu kadar fazla program ekleride birileri ile tabiki çakışacak...Çünkü aynı programların bir kısmı zaten PC de kurulu.

Şimdi bende kaldırdım.

Bir ara el atıp yapabilirsem düzeltmeyi ve kullanmayı düşünüyorum.

Bitdefender kullanıyorum ve dediğin şekilde bir sorun yaşamadım.

Ha bu arada "Lancelot_Real" kardeşime selamlar...

Evet sorun PC de kurulu programlarlan alakalı.

Tabikii birde FileMenu Tools 5.6 ve önceki sürümleri bende hep sorun verdirmişti...

FileMenu Tools programı bir yerlerde çakışma yaratıp sonunda sağ tıkta çeşitli hatalar veriyor.

Ayrıca FileMenu Tools a eklenen bu kadar fazla program ekleride birileri ile tabiki çakışacak...Çünkü aynı programların bir kısmı zaten PC de kurulu.

Şimdi bende kaldırdım.

Bir ara el atıp yapabilirsem düzeltmeyi ve kullanmayı düşünüyorum.

Bitdefender kullanıyorum ve dediğin şekilde bir sorun yaşamadım.

Ha bu arada "Lancelot_Real" kardeşime selamlar...

As. Bundan sonra Lancelot_Real bazı nedenlerden ötürü nete çok az takılacak. :D

Senin soruna gelirsek winrarın filemenuTools'a eklenebilir diye düşünüyorum. (Istersen bir denemede yapabilirim)

Bu arada sen önce filemenu toolsu kurup sonra winrarı kurmayı denedin mi acaba?

As. Bundan sonra Lancelot_Real bazı nedenlerden ötürü nete çok az takılacak. :D

Senin soruna gelirsek winrarın filemenuTools'a eklenebilir diye düşünüyorum. (Istersen bir denemede yapabilirim)

Bu arada sen önce filemenu toolsu kurup sonra winrarı kurmayı denedin mi acaba?

Bilgilendirme için teşekkürler.

Winrar ekleme düşüncen içinde teşekkürler.

Üzerine düşsem sağ tık sorunları azaltılabilir diye düşünüyorum ama çok vakit alacagından erteledim.

Birçok deneme aytım.Önce, sonra vb. şekilde kurdum ama olmadı.Sorun sadece winrar çakışması değil.

Diger programların etkisi var.Sağ tıka eklenti atan birçok programın elden geçmesi gerek...

sayın arkadaşlar 128 özellikli versiyonda hem nod32 hemde avast virus uyarısı verdi bir çözümü varmı acaba bu olayın ya... şimdiden teşekkürler

Bu NOD'la Avast'ı ortadan kaldırmak lazım. Onun için herşey virüs..

rapor.PNG

FileMenu Tools Türkçe Sürüm 13 (145 işlevli)

128 işlevli sürüm 12 üzerine 17 işlev daha eklenmiştir.

Bunlar şunlardır.

1.Denetim Masasına Öge Ekle

blackman'in çalışmasıdır.Denetim masasına öğe eklemenizi sağlar.

2.PİSİ'yi Aç:

wmismail'in çalışmasıdır.Çeşitli durumlarda ve işlemler sonrasında bilgisayarınızn kapatılmasını yeniden başlatılması..vs

işlemlerini yapan bir programdır.

3.Pdf dosyamı aç ve düzenle :

pdf dosyalarınızı açıp düzenlemenizi sağlayacak bir programdır

4.Disk birleştiricimi aç:

İobit smart defrag programı vasıtasıyla diskiniz birleştirilir.

5.Topluca Dosya Niteliklerini değiştir :

wmismail'in çalışmasıdır.Seçtiğinizi bir dosya veya bir klasör dizini altındaki dosyalarının niteliklerini topluca değiştirir.(Arşiv,sistem,gizli...)

6.flv dosyamı ayrıştır:

flv uzantılı videonuzu ses ve görüntü olarak ayrıştırır.flv uzantılı kliplerde sadece sesi almanızda işe yarar.

Programı açın.Ve flv videonuzu programa sürükleyip bırakın.Oracıkta video ve ses ayrışır.

7.Dosyamı Güvenli sil:

Bu program(FreeEraser 2.0) seçtiğiniz dosya veya klasörü silip üzerine ratgele veri yazarak geri getirilmesini önler.

8.Sistem Çalışma Yükünü Göster:

Bu program bir arçaçubuğu yardımıyla size o saati,tarihi ,işlemci ,ram ve swap kulanımını gösterir.

9.Explorer'e Kayıtlı dll isimlerini göster.

Kendini windows gezgini olan explorere işlemiş olan dll dosyalarını gösterir.Ve düzenleme yapmanızı sağlar.

10.Arşiv ve İmaj dosyamı klasöre çıkart:

rar,zip,iso,bin,lmg uzantılı arşiv veya imaj dosyalarının içeriğini klasöre çıkartır.

11.Rapid Uploader'i Aç:

Rapide dosya gönderme programıdır.Son sürümüdür.

12.Dosyamı DepositFiles'e Gönder:

Rar,zip arşivli dosyalarınızı depositfilese te depolamanız için gönderen programdır.İlk açılışta dil seçimi isteyecek

Onu seçin tamamdır.Eğer üyeliğiniz varsa üyeliğinizi programa gösterin.Bu program kayıtlarını ini dosyası yerine kayıt defterinde tuttuğu için

ilk ayarlarını size bıraktım.

13.Badongo'ya Göndericimi Aç:

Badongo sitesine dosya göndermenizi sağlar.Bu programı ullanabilmeniz için mutlaka en azından ücretsiz üye olmalısınız.

Üye değilseniz new account butonuna basıp ücretsiz üye olun.

14.Büyük Küçük Harf değiştiricimi aç:

Bu program açın.Kopyaladığınız metni yapıştırın.Size tamamı büyük ve tamamı küçük harflre dönüştürülmüş halde

metni verecektir.

15.Tarih hesaplayıcıyı aç:

Bu program belirli tarihler arasında geçen yıl,ay,hafta ve gün sayısını size verir.Belirli tarihlerin hangi güne denk geldiğini ekranında gösterebilir.

16.Klavye ve Fareyi Klitle :

wmismail'in çalışmasıdır:Programı açıpta aktif ettiğinizde klavye ve fare işlevsiz kalır.

17.Zamanlamalı SistemKapatıcımı Aç :

Belirlediğiniz saatte bilgisyarınızı kapatır.Aynı zamanda belli bir süre sonunda kapatma özelliği de vardır.

Güncelemeler:

tinypic ve imageshack uploader 1.51 sürümüne güncellendi.

Rarlı Dosya boyutu:92 mb tır.

İndirme adresi:

• YAGMURADAM changed the title to File Menu Tools 7.8.2 Sürüm 111 Türkçe Final (64 Bit)
  • YAGMURADAM changed the title to File Menu Tools 8.4.1 Sürüm 182 Türkçe Final (64 Bit)