Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Imei Numarası

hackerss
 Share

Recommended Posts

Kullanılan bir IMEI'yi alsan ne olur ?

İllaki kullanılmayan bir IMEI istiyorsan git telefoncuya 10 TL ye bi telefon al :rolleyes2: IMEI sini kullan :dribble:

arkadaşım çok zekisin inan benim aklıma hiç gelmemişti.

yahu ben kullanılan imei numarasını ne yapıcam. bana eski kullanılmayan, perte çıkmış bir telefonun numarası lazım. bu saatte açık telefoncu da bulamayacağıma göre (gerçi bulsam da 10 liraya hangi telefonu verecek çok merak ediyorum da...)

• 9 ay sonra...
Please register to see this content.

arkadas ben bu sitede yeniyim benimde derdim sizler gibi çin malı tel .e birkac defa imeil yuklettim en fazla 3 ay calıstı neticede yine klonlandı ama ben simdi tekrar actırmamiçin acan arkadas çok uzakta ulasmam artık mumkün deyil su an bulundugum yerdede bu işi yapan yok anlıcanız suya düsen yılana sarılır hersabı bana yardımcı olacak bir hayır sever arıyorum selamllar (ozangaripcan)

arkadas ben bu sitede yeniyim benimde derdim sizler gibi çin malı tel .e birkac defa imeil yuklettim en fazla 3 ay calıstı neticede yine klonlandı ama ben simdi tekrar actırmamiçin acan arkadas çok uzakta ulasmam artık mumkün deyil su an bulundugum yerdede bu işi yapan yok anlıcanız suya düsen yılana sarılır hersabı bana yardımcı olacak bir hayır sever arıyorum selamllar (ozangaripcan)

burdakilere yılan demek istiyor hatta diyorsun öyle mi? Helal sana

• 7 ay sonra...

imei klonlamanın cezası 100 tl den 10000 tl arasında bir fiyat kılonlarken dikat edin yakalanmayın

programı arayan arkadaşlar varsa googlede buna benzer bir çok program gezmekte arkadaşlar online olmayabilir daha hızlı cvb için googıl amcaya sorun :)

DİKKAT: Lütfen İletinizi düzgün ve okunaklı bir Türkçe ile yazınız.

Edited by siriusblack2051

Arkadaşlar bu ara bazılarımızın başını ağrıtan bir dert var.Kayıtdışı makinelerin kapatılması ya da yurtdışından gelen makinelerin kullanılamaması.Bunun yasal olan bir kayıt altına alınma yöntemi var,bir de yasal olmayan illegal yöntemi var.8 soru içerisinde size bu illegal yöntemden bahsetmek istiyorum:

Maxicep.com - imei klonlama hakkında soru ve cevaplar

soru 1 :klonlama hangi durumda gereklidir

Klonlama eger cep telefonunuz kayıt dısı ise vede yurt dısı faturası yoksa imeiliniz kullanıma kapatılır bu durumda gereklidir...

(faturası olan arkadaslar veya kayıt yaptıra bilecek olan arkadaslar bence kayıt yolunu secsinler)

soru 2 :klonlama hangi telefonlara yapılır

klonlama her marka vede her model icin yapılabilir...

bazı tamirci arkadasların bu modele yapılmaz demeleri tamamen ellerindeki cihaz yetersizligi yüzündendir

bundan 1 sene önce 6600 a bile yapılamıyor du ama suan bütün hepsinim imeil numarasını degistirmek mümkün...

soru 3 :klonlamayı nasıl yaparız (kendimiz yapabilirmiyiz)

klonlama ufs-3 ve benzeri cihazlarla yapılacagı icin bu islemi sadece elimizde hup cihazları olarak yapabiliriz..

son cıkan cihazlar icinde (6600 dan sonraki tüm cihazlar ve d500 sonrası cihazlar icin) dct-5 chip i bulunması gerekli

onun icin bu dct-5 chipi olmayan tamirciler yeni modeller olmuyor diye bilir ama sakın kanmayın...

soru 4 :klonlama sırasında cihzdan parca degisiyormu??

hayır telefondan parca degistirmeyi bırakın kapagı bile acılmıyor...

batarya kısmında vb kablo baglanarak beyine tekrardan bilgi yükleniyor...

eskiden sorsaydınız ben de aynı seyi söylerdim um degismesi gerekiyor

ama artık yeni cihazlar sayesinde um icerisindeki bilgi silinip tekrar yüklenebiliyor...

soru 5 :klonlama sonrası telefonda problem olurmu

problem olma olasıgı cok düsük ama olma durumunda tekrardan flash atıldıgında bir problem kalmıyor...

yani telefonun ucma gibi bir dorumu yok...

soru 6 :klonlama sonrası telefonun modeli ne oluyor

operatörler sizin telefon modelini markasını bilmezler sadeceimeil numarasını bilirler...

operatör ayarlarınızı siz yaparsınız..

telefonunuz neyse odur...

azönce bir soru vardı tel n70 dedi arkadas 3310 imeili girsem dedi ne olur hizmetlerden yararlanırken 3310 demezmi dedi

hayır böyle bir olay söz konusu bile degil cünkü ayarlar cep telefonunuzda yani siz ne yapmak isterseniz operatör bunu saglayacaktır...

vede senin telin ne markasını bilecek nede modelini

n70 in kullandıgı bütün özellikleri sebeke destekledigi sürece hepsini alabileceksiniz...

soru 7 :klonlama sonrası diger imeilli telefon ne olacak

bana sorarsanız ölü bir telefonun imeilini girin...

cünkü kullanılmaması iyi olur...

ama kullanacagım derseniz suanda bir sorun yok tabi bu ilerde olmayacak anlamına gelmez

onun icin diger telefonu kullanmamanızı tavsiye ederim...

soru 8 :klonlama kesin cözümmü???

evet kesin cözüm cünkü telefonun zaten ucmus yani kullanılmaz halde yapacak baska bir carende yok

bu 5 yıl sonra ortaya cıkacak olsa bile sen yaptıgın telefonu 5 yıl kullanmazsın bile...

• 3 ay sonra...
  • 2 years yıl...

sana imei vereyim kopyalat kardes tel bana ait nokia 3310 3g falan hepsini kullanırsın sorun olmaz parada istemez imei no: 350849209675269 kullanabilirsin atıl duran bir telefon

sana imei vereyim kopyalat kardes tel bana ait nokia 3310 3g falan hepsini kullanırsın sorun olmaz parada istemez imei no: 350849209675269 kullanabilirsin atıl duran bir telefon

arkadaşım konu 2009 da açılmış arkadaş 4 yıl içinde bulmuştur :)