Jump to content

Vista Cd Sine Tema Ekleme

Recommended Posts

Vista CD sine tema ekleme yani açılısta ilk benim istediğim tema nasıl gelir.. arkadaslar arattım böyle bir konu açılmamış..lütfen yardımlarınızı bekliyorum....

Ve regedit ayarları nasıl yapılıyor bir zahmet arkadaslar inanın çok lazım....

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ThemeManager]

DLL name girdisini ve

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes]

"InstallTheme"

"InstallVisualStyle" istediğin temaya göre düzenle vista update toolkit programını indir onda registry wim editor var onunla dvd imajı içerisindeki registry ayarlarını yapabilirsin

falcon sen bu vista işini bayağı çzödün abi herkes xp ile başlar mod yapmaya sen direkt vista ile başladın die biliorum ben ama iyi yaptın.

şimdi herkes vista mod yaaprken sende win7 mod yaparsın :pardon:

programın kullanımı basit vista dvdnizi bir klasöre çıkarır ve program içerisindeki registry wim editorle açarsanız direk size içini açar HKEY_LOCAL_MACHINE adı altında key load çıkar orada verdiğim yerleri bulup tema ayarlarını yaparsanız istediğiniz temayla kurulur sistem

Please register to see this content.
program bu

ayrıca içerisinde switchless instlaller integrator ile programda entegre edebiliyoruz kurulum bittikten sonra otomatik olarak programlarda kuruluyor

bu programın windows 7 için olanıda var ama vistayla işim daha bitmedi :pardon:

cracki gömmek olmuyorda cracki full otomatik yapıyoruz sadece çift tıklamalık yani verdiğim programla aynen program ekler gibi en son cracki ekliyoruz sistem kurulumu bitince programları kurmaya başlıyor tabi en son aktivasyon yapıp reset çekiyor sistem açılıyor etkinleştirilmiş şekilde

isteyene crack bu sp1 ve sp2 için

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...