Jump to content

Hızlandırıcı Regedit Ayarları

***rober***

Recommended Posts

Arkadaşlar sizlere bilgisayarınızın genel performansını arttıracak içersinde 100 küsür ayarın bulunduğu regedit (kayıt defteri) ayarları veriyorum. Dosyayı indirdiktrn sonra çift tıklayın evet deyin ,restarttan sonra hızlanmayı fark edeceksiniz.

Faydalarına gelince;

Gereksiz Windows servislerini kapatarak ram kullanımını azaltır.

Bilgisayar açılış kapanışını düzenler. (Bazı bilgisayarlarda 12 sn açılış 3 sn kapanış gördüm)

İnternet Explorer'a ayar çeker hızlandırır.

Sistemin genel performansını iyileştirir.

Ağ bağlantısını hızlandırır.Vb

Birde bu ayarları WindowsCare, TuneUpUtulities vb. programları kullanan arkadaşlar programlarının

sistem ayarlarını değiştiren kısmını kapamalılar. Çünkü bu tür sistem ayarlarını değiştiren programlar,

kayıt defteri ayarlarımızın bir kısmını tekrar eski haline gelmesine neden olacaktır.

http://www.4shared.com/file/O0Mpz3VX/Hzlandrc_Ayarlar.html[/CODE]

arkadaslar ben vista içinde xp içinde indiridm süper yav süper böyle hata güzel bi program görmedim link veren arkadasların basarılar diler yöneticlerede seslenmek isterm linklere bi bakın diye :(:)

cılgınsedat kardeş endişende haklısın. Bu ayarları yaklaşık 100 bilgisayarda denedim. Sistemleri ve donanımları birbirinden farklı bilgisayarlar. Hepsinde de olumlu sonuç aldım diyemem. Ama sana şunu söyleyebilirim Xp Home ve Vista Basic'e yükleme. Bunlarda sıkıntı çıkabilir.

• 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...
al kardeşim buda benden olsun vista için hızlandırıcı çift tıkla arkdaşın dediği gibi

Please register to see this content.

bende vista home basic yüklü indirsem bunu hızlanırmı yoksa home basic oldugu için yüklememi önerirmisiniz arkadaşlar saygılar.

siz siz olun böyle kolaymıs gözüken seylere fazla önem vermeyin,niyemi ?

1-işletim sysnin asıl olması gerktiği ayarları bozarsınız

2-ileride farklı program kullanırken lazım olabilir degistirdiginiz ayarlar

3-bazı bilgilerinizi tam kayıt edemez veya ederseniz sonra geri getiremezsiniz

4-bu işi bazı sys.hızlandırıcı prog.ları ilede yapabilirsiniz

5-ben 12 yıldır bunları denedim bir faydasını gormedim,fayda gorsem dahi bir sure sonra sistem cökü veya tam kullanamadım

6-

7-

8-

9-

10-

sıralayabilirirm,hızlı bir PC istiyorsan parana göre alacaksın ; ? çekirdekli işlemci,ekran kartı, ?gbRam, ? tb H.Disk sonra kuracaksın win7 ultimate,kasmayan bi AV,hızlı eternet

ugrasmayacaksın yok pc'yi ne hızlandırır,yok interneti nasıl hızlandırırım,efendim oyunlar talımasması için ne yapıyım bunları gec

arkadas eşşegi altın suyuna batırsan essek yine essektir,sakın bana kızmayın bu yazdıklarım için,diyebilirsiniz belki ;"sen yapmıyorsan baskalarının yapmasına&arastırmasına engel olma" diye

engel olayım ki, bu ayarları yapan yeni,orta hatta orta üst seviyedeki arkadasların zamanı ve bilgileri bosuna kayıp olmasın

yapacaksanız arastırma kopyala /yapıstır arastırma yapmasın kimse,kendi sistemini kursun yapsın

diyeceklerim bu kadar

slm arkadaşlar şu sorunla karşılaştım üzülerek söylüyorum regedit ayarlarını yükledim.ve sorunsuz ca çok hızlı kullanıyordum taa ki bugün öğlene kadar şimdi

çoğu internet sayfasını hiç açamıyorum.bazı siteleri açıyorum .

bendeki windows vista home basic yüklü şuan

ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.neyle ilgili ve nasıl düzeltebilirim.yardımcı olurmusunuz arkadaşlar anlıyamadım.vista regedit ayarlarınıda

indiremiyorum.

googleye giriyor ve hiç bir siteye girmiyor bir şey indirecem siteleride açmıyor .

tnctr ye bilene 3 veya 4 kere yeniledik ten sonra giriyor.

güvenlik ayarlarıyla ilgilimi sizce

sistem geri dönüşüme alsam regedit ayarları eski haline gelirmi

saygılar hepinize

system x arkadas

benim mesajımı okumussundur herhalde onun icin,

gel PC'yede kendinede fazla zarar verme

daha önceden reg.ayarlarını kayıt ettiysen geri don,yoksa exculusive'nin win7 ult.1 saate yükle&update yap hepsi bu, öbür türlü sorun cozmeye kalsan 5-10 saat surer (belki cözemessin de )

kolay gelsin

slm arkadaşlar şu sorunla karşılaştım üzülerek söylüyorum regedit ayarlarını yükledim.ve sorunsuz ca çok hızlı kullanıyordum taa ki bugün öğlene kadar şimdi

çoğu internet sayfasını hiç açamıyorum.bazı siteleri açıyorum .

bendeki windows vista home basic yüklü şuan

ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.neyle ilgili ve nasıl düzeltebilirim.yardımcı olurmusunuz arkadaşlar anlıyamadım.vista regedit ayarlarınıda

indiremiyorum.

googleye giriyor ve hiç bir siteye girmiyor bir şey indirecem siteleride açmıyor .

tnctr ye bilene 3 veya 4 kere yeniledik ten sonra giriyor.

güvenlik ayarlarıyla ilgilimi sizce

sistem geri dönüşüme alsam regedit ayarları eski haline gelirmi

saygılar hepinize

regedit ayarlarını kayıt etmedim de

bir tane sitede şunu okudum regedit_reset.vbs

bunu indir diyor .regedit eski haline gelirmi yoksa sadece sıfırlarmı

belki ayarları ilk gunku gibi yapar bilmiyorum ancak deneyerek ögrenirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...