Jump to content

JDownloader 2.0 DC 01.07.2016

bozkurt_cagri
 Share

Recommended Posts

GÜNCELLENDİ:3 EYLÜL 2009 tarihiyle günceldir.

Arkadaşlar rapid kod istemediği için indirmede problem yoktur. Modeme reset atmak istemiyorsanız her part bittiğinde 15dakika bekleyip diğer parta geçiyor(ben öyle yapıorum).Ama illa modeme reset atarak indirmek istiyorum diyorsanız tercih sizin.Fakat şunu da unutmayın modeme her reset atığınızda modemizin ömründen ******ürüyorsunuz.Bu konuda en güvenilir yöntem ip değiiştirme yöntemidir.Part bittikten sonra modeminizin internet ipsini değiştirerek 3-5 saniye içinde yeni parta geçiyor.Elimde şuan sadece airties ip değiştirme aracı var.onu da ekledim.Anlatım içindedir.program windows 7 dahil tüm sistemlerde çalışmaktadır.Tereddüt etmeden söylüyorum ALANINDA 1 NUMARADIR.

1,5 yılı aşkın zamandır kullanıyorum,belki 10.000lerce part indirmişimdir ama hatalı part indirdiğini hatırlamıyorum.

Programı indirin.

3 EYLÜL 2009 TARİHİYLE GÜNCEL.

AİRTİES ip değiştirme aracı

Anlatım içindedir.

JDOWNLOADER 0.8.324 TÜRKÇE gerekli eklentileriyle beraber.Hazır kurulmuş hali

jdw.jpg

Programı çalıştırmak için için Java nın bilgisayarınızda kurulu olması lazım !

java'yı indirmek için:

http://www.java.com

PROGRAMIN GENEL AYARLARI

YAPILMASI GEREKENLER !!!

Güncel Resimli Anlatım Verilecektir.

MODEMİNİZİN RESTART KODUNU BURADAN AYRINTILI OLARAK BULABİLİRSİNİZ

Edited by bozkurt_cagri

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar ayarlar yapılmış şekilde upload ettim. yine de ayarları kontrol edin. indirme listesinde 3-5 tane dosya var JD ile başlayan onların inmesini bekleyin.büyük dosyalar değil ama uzun sürebiliyor.onlar indikten sonra istediğiniz gibi indirebilirsiniz.ben dün aksamdan sabah 10 a kadar 40 küsür part indirdim :) .

arkadaslar tesekkurler

ben çalıştırıken Proram files\imacros\imacros.exe dosyası bulunmadı diyor

nasıl olacak

arkadaşım macro reader programıyla modeme reset atıyorsun galiba.ip değiştirme yöntemini kullan o daha hızlı. yukarıdaki linkte mevcut.

ellerine sağlkı ama olmuyo benim modem airties onun için resetleme exesi vvar ve ben bunu kullanıyorum ama bu prg nerdeyse ip yi alamadığı zaman habire modemi resete atıyo birde üst seçenekden yapdım ben modem exe sini aşağıda sadece klasörü seçebiliyon neyse uğraşırsam olur belki.saygılar

ben çalıştırıken Proram files\imacros\imacros.exe dosyası bulunmadı diyor

nasıl olacak

biriside sunu yazmıs

arkadaşım macro reader programıyla modeme reset atıyorsun galiba.ip değiştirme yöntemini kullan o daha hızlı. yukarıdaki linkte mevcut.

arkadaşlar lutfen yardımmmmmmmmmm olmuyadı benımkıde :S

eğer abi sen programlar yazılımla rapide care bulduysan helal olsun ama benim bir sorum olcak abi ben bu türlü yazılım program tarzı sıf rapid için cok program indirdim ama pek fazla bir faydasını görmediim deil sadece görmedim sadece internet hızından brz deişişklik oluyor bu kadr eğer bu iiyisiyse cok tsk saol allah razı olsun derim yalnız cvb yazarsan sevinirim herkese kolay gele bol sans hayırlı günler arkadaslar... :)

ellerine sağlkı ama olmuyo benim modem airties onun için resetleme exesi vvar ve ben bunu kullanıyorum ama bu prg nerdeyse ip yi alamadığı zaman habire modemi resete atıyo birde üst seçenekden yapdım ben modem exe sini aşağıda sadece klasörü seçebiliyon neyse uğraşırsam olur belki.saygılar

arkadasım reconnet bölümünden resimdeki gibi ayarları yaparsan sorunun çözülür galiba

eğer abi sen programlar yazılımla rapide care bulduysan helal olsun ama benim bir sorum olcak abi ben bu türlü yazılım program tarzı sıf rapid için cok program indirdim ama pek fazla bir faydasını görmediim deil sadece görmedim sadece internet hızından brz deişişklik oluyor bu kadr eğer bu iiyisiyse cok tsk saol allah razı olsun derim yalnız cvb yazarsan sevinirim herkese kolay gele bol sans hayırlı günler arkadaslar... :lol:

internet hızında bir düşme olmuyor.indirme yaparken hızında azalma olur. bu da cok normal çünkü indirme yapıosun.

Ya arkadaşlar ben de yapamadım.Bunu bana msn den anlatabilecek bir kişi varsa lütfen PM atsın.Çok ihtiyacım var bu programa.

arkadasım ayarlar yukarıda mevcut. indirme listesinde ilk bir kaç part var onları indirsin sonra sen listeni belirlersin.biraz uzun sürebilir. onlar güncellemeleri. eğer yapamassan bildir. güncellenmiş şeklini de upload edebilirim veya pm atarsan yardımcı olabilirim.

walla süper bişi canım bu coook tesekkurler.hiç umudum yoktu ama basarılı bir sekilde indiriyor.süper tek kelımeyle.bazı arkadaslar modem reset ı yapamadılarını yazmıslar.altarnatıf olarak maus hareketlerını kayıt eden Jitbit Macro Recorder programı ile de yapabılırler.

• TornadoEffect changed the title to JDownloader 2.0 DC 01.07.2016