Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

JDownloader 2.0 DC 01.07.2016

bozkurt_cagri
 Share

Recommended Posts

Yav abiler siz benden cok daha bilgili ve ilgilisiniz ama ben bu işi kıvıramadım desem ayıpmı olur :S bende ttnet in verdiği Combo Max var ayarları yaparken tekrar bağlan kaydedici kısmına kadar geliyorum başlat aktif değil işlem yapamıyorum mecbur ABORT demek zorunda kalıyorum ne yapmam gere :S kusura akmayın vaktinizi alıcam ama

okay yınede saolun

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
eminmisin Bak Airties Rt-104 Diyorum :)

Eğer oysa upload edersen sevinirm.

işte beklenen çözüm...

betiğin IP aldırma sürei (16-18) saniyedir

1.aşağıdaki kodu alıyorsunuz ve not defterine yapıştırıyorsunuz

2.içinden

A) ADSLKULLANICIADI

:D ADSLPAROLA yazan yerleri buluyorsunuz.

3. ADSLKULLANICIADI yerine , diyelim ki kullanıcı adımız bu örn; xxxxx@ttnet

4.ADSLPAROLA yerine ttnet parolanızı yaz?yorsunuz

5.Tümünü kopyalayıp jdownloader da gereken şekilde kullanıyorsunuz

Kaynak:http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=2074

[[[HSRC]]]

[[[sTEP]]]

[[[REQUEST]]]

POST /cgi-bin/login HTTP/1.1

Host: 192.168.2.1

Keep-Alive: 300

Connection: keep-alive

Referer:

Content-Type: application/x-www-form-urlencoded

Content-Length: 38

user=admin&password=%%%pass%%%&button=Tamam

[[[/REQUEST]]]

[[[/sTEP]]]

[[[sTEP]]]

[[[REQUEST]]]

POST /cgi-bin/webapp HTTP/1.1

Host: 192.168.2.1

Keep-Alive: 300

Connection: keep-alive

Content-Type: application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8

X-Requested-With: XMLHttpRequest

Referer:

Please register to see this content.

Content-Length: 2836

Cookie: AIRTIESSESSION=00C0A802020000944A4A15FA7861646D696E20A

Pragma: no-cache

<xmlrequest version="1.0.0"><command inst="cfgmgr-0"><key>begin_transaction</key><value>rfc2684-0</value></command><set inst="rfc2684-0"><key>encaps</key><value>LLC</value></set><command inst="cfgmgr-0"><key>begin_transaction</key><value>static-1</value></command><set inst="static-1"><key>ip</key><value>0.0.0.0</value></set><set inst="static-1"><key>mask</key><value>255.255.255.0</value></set><set inst="static-1"><key>gateway</key><value>0.0.0.0</value></set><set inst="static-1"><key>dns1</key><value>0.0.0.0</value></set><set inst="static-1"><key>dns2</key><value>0.0.0.0</value></set><set inst="static-1"><key>mode</key><value>0</value></set><command inst="cfgmgr-0"><key>begin_transaction</key><value>pppox-0</value></command><set inst="pppox-0"><key>type</key><value>pppoe</value></set><set inst="pppox-0"><key>username</key><value>ADSLKULLANICIADI</value></set><set inst="pppox-0"><key>password</key><value>ADSLPAROLA</value></set><set inst="pppox-0"><key>mtu</key><value>1492</value></set><command inst="cfgmgr-0"><key>begin_transaction</key><value>pvc-0</value></command><set inst="pvc-0"><key>name</key><value>vc1</value></set><set inst="pvc-0"><key>vpi</key><value>8</value></set><set inst="pvc-0"><key>vci</key><value>35</value></set><set inst="pvc-0"><key>traffic_class</key><value>UBR</value></set><set inst="pvc-0"><key>pcr</key><value>0</value></set><set inst="pvc-0"><key>scr</key><value>0</value></set><set inst="pvc-0"><key>mbs</key><value>0</value></set><command inst="cfgmgr-0"><key>begin_transaction</key><value>wan-0</value></command><set inst="wan-0"><key>type</key><value>pppoe</value></set><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>rfc2684-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>static-1</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>pppox-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>pvc-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>dhcpc-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>commit</key><value>wan-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>save</key><value/></command><command inst="cfgmgr-0"><key>end_transaction</key><value>wan-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>end_transaction</key><value>pvc-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>end_transaction</key><value>rfc2684-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>end_transaction</key><value>pppox-0</value></command><command inst="cfgmgr-0"><key>end_transaction</key><value>static-1</value></command><command inst="wan-0"><key>apply</key><value/></command><command inst="pppox-0"><key>apply</key><value/></command><command inst="rfc2684-0"><key>apply</key><value/></command><command inst="static-1"><key>apply</key><value/></command><command inst="pvc-0"><key>apply</key><value/></command></xmlrequest>

[[[/REQUEST]]]

[[[/sTEP]]]

[[[/HSRC]]]

Edited by rasim535

• 2 hafta sonra ...

JDownloader v0.6.111

34otqbd.jpg

Program hakkında bilgiler:

JDownloader ortamdan bağımsız çalışan , çoklu işletim sistemi destekli ve Java ile yazılmış açık kaynaklı bir yazılımdır.jDownloader Sadece Premium kullanıcılar için değil bedava kullanıcılar için bile - Rapidshare.com , megaupload.com gibi One-click hosterlardan dosya indirmeyi kolaylaştırır.Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ayrı özellik sunar.JDownloader kesinlikle bedavadır. Buna ilaveten jdownloader "şifrelenmiş link" site desteği sunuyor- tek yapmanız gerken şifrelenmiş linkleri eklemek ve jD gerisini sizler için hallediyor. Jdownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

Özellikler:

* Ortamdan bağımsız çalışır (Windows, Linux, Mac, ..)

* Java 1.5 yada üst sürümleriyle çalışır

* Tamamen açık kaynaklı (GPL)

* 24-saat destek

* Birçok dosyayı paralel indirin

* (MSD) gibi çoklu bağlantı ile indirme

* JD kendine ait güçlü bir OCR modülüne sahip (JAnticaptcha)

* RSDF , CCF ve DLC konteyner dosyalarını deşifreleyin

* Birçok hizmet için deşifreleyici takma-birimler örn ; sj.org, UCMS,Wordpress , RLSlog..

* Youtube, Vimeo, clipfish video ve Mp3 indirme

* Otomatik çıkartma ( parola listesi araması dahil) (Rar ve 7z arşivleri)

* Tema desteği ve Sitil desteği

* Birçok ayrı dil desteği

* 110 kadar barındırıcı ve 300'ü aşkın deşifreleyici takma-birim

* JD live headers betikleri ile Tekrar-Bağlanın (1400 router destekli)

* Web-Güncelleme

* Ek modüller için entegre edilmiş eklenti yönetimi (örn. Webarayüzü, Sistem kapatma)

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Zipli Dosya boyutu: 16.9 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

ya arkadaşlar bende çok istiyorum bu reset atma işini ama modeme bi zararı olur die korkuyorum ayıptır solemesi airtiesrt204 kablo modeme 2 ay önce 85 tl verdim kazıklandım yani 60 tl imiş ozaman ama neyse uzatmıyım zararmı deilmi bi yardımcı olursanız bende yapacam

Kesinlikle zararı yok aslında tam olarak da reset atmıyor bendeki sistemde. :|:-)

Şöyle açıklama yapayım; yeni ip almak için PPP ayarlarının yenilenmesinden yaralanıyorum. Bu daha hızlı ve modemi tamamen resetlemiyor hatta hiç bile. PPP ayarları dediğim kısım. DSL kullanıcı adı ve parolası. DSL servisinizin size sağladığı kullanıcı adı ve parola isminiz@ttnet, isminiz@smile gibi. jdownloderde betik oluştururken bu ayarları yeniden yapılmış ve kaydedilmiş gibi betik oluşturuyorsunuz. :p ... 11 sn de yeni ip (reset)... Ben 20-25 gb çektim bu ay free olarak. 1024/256 kbs de birebir premiuma gerek bile yok.

Betikler için;

http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=1305[/CODE]

Edited by temp512

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

JDownloader Version 0.6.193

jorge_david_3.jpg

JDownloader açık kaynaklıdır , ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır. JDownloader Sadece Premium kullanıcılar için değil bedava kullanıcılar için bile - Rapidshare.com , megaupload.com gibi Tek-Tıklamalı-barındırıcılardan dosya indirmeyi kolaylaştırır. Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha birçok ayrı özellik sunar. Tabi ki JDownloader kesinlikle ücretsizdir. Bunlara ek olarak JDownloader "link şifreleme" site desteği de sunuyor- tek yapmanız gereken şifrelenmiş linkleri eklemek ve JD gerisini sizler için hallediyor. JDownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

Özellikler

*Ortamdan bağımsız çalışır (Windows, Linux, Mac, ..)

*Java 1.5 yada üst sürümleriyle çalışır

*Tamamen açık kaynaklı (GPL)

*24-saat destek

*Birçok dosyayı paralel indirin

*(MSD) gibi çoklu bağlantı ile indirme

*JD kendine ait güçlü bir OCR modülüne sahip (JAnticaptcha)

*RSDF , CCF ve DLC konteyner dosyalarını deşifreleyin

*Birçok hizmet için deşifreleyici takma-birimler örn ; sj.org, UCMS,Wordpress , RLSlog..

*Youtube, Vimeo, clipfish video ve Mp3 indirme

*Otomatik çıkartma ( parola listesi araması dahil) (Rar ve 7z arşivleri)

*Tema desteği ve Sitil desteği

*Birçok ayrı dil desteği

*110 kadar barındırıcı ve 300'ü aşkın deşifreleyici takma-birim

*JD live headers betikleri ile Tekrar-Bağlanın (1400 router destekli)

*Web-Güncelleme

*Ek modüller için entegre edilmiş eklenti yönetimi (örn. Webarayüzü, Sistem kapatma)

İstiyenler JDownloader'ın Gelcekteki logosunu Oylayabilir.

http://jdownloader.org/vote/logo[/CODE]

:rolleyes:

[CODE]http://bluehost.to/file/0js327Qbc/JDownloader_0.6.193.zip[/CODE]

[CODE]http://hotfile.com/dl/10038575/c6d8d37/JDownloader_0.6.193.zip.html[/CODE]

[CODE]http://sharebase.to/files/5FQuqWGNRP.html[/CODE]

Not:JDownloader için java (jre/jdk) 1.5 ya da üst sürümleri gereklidir. Eğer mümkün ise son java sürmünü kullanın.

Java

[CODE]http://dl8-cdn-03.sun.com/s/ESD6/JSCDL/jre/6u15-b71/jxpiinstall.exe?e=1249992838804&h=877c63b728836513202bc782c13ada41/&filename=jxpiinstall.exe[/CODE]

Edited by czshow

• TornadoEffect changed the title to JDownloader 2.0 DC 01.07.2016