Jump to content

Favori Antivirus Programınız ?

Bultar

TnC Presents  

581 members have voted

1. 1. Favori Antivirus Programınız ?

• Kaspersky
      181
    • NOD32
      248
    • Avast
      29
    • AntiVir
      44
    • AVG
      9
    • BitDefender
      12
    • F-Prot
      1
    • McAfee
      14
    • Panda
      21
    • Norton
      23

Recommended Posts

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

nod32 kullananlar bence pandayı deneyin. panda nod32 nin çok daha gelişmiş versiyonu (ikisininde bayiliğini yaptım toplantılarına gittim aslında aynı firma gibi birşey :D )

• 5 ay sonra...
nod32 kullananlar bence pandayı deneyin. panda nod32 nin çok daha gelişmiş versiyonu (ikisininde bayiliğini yaptım toplantılarına gittim aslında aynı firma gibi birşey :D )

yani ben bayilik felan yapmadım ama Panda dan çok memnunum

düşük sistemlerde kasma yapabilir.

ben 2004 ten beri kullanırım ::D

Valla arkadaşlar denemediğim antivirüs programı kalmadı en iyileri nod32 ve kasperky

gibi dürüyordu ama vista sisteme geçince avasta geçtim şimdilik bi sorun yok

ama ben eşşeğin kazığını da bağlayanlardanım yani acronis ile sistemin yedeğini de aldım

ne olursa olsun şu ana kadar sistemi çökerten bi virüsle karşılaşmadım ama xp de

bazı tema programları veya spy programlarını kaldırırken pc çok çöktü

yani inanınki virüslerlerden çekmediğimi ufak tema programlarından ve pack lerden çektim

...yani antivirüs programlarına fazla güvenmeyin derim sistemin yedeğinide alıp işi

daha da sağlama bindirin derim.:)

kaspersky daha çok virus buluyor, ama herşeyi de karıştırıyor, nod32 kullanışlı bi prog. norton kilitliyor pc yi. sadece en iyisi spy sweeper online olarak , spyları kokusundan tanır ve bloke eder. ancak virus trojan temizleme konusunda tabi onun görevi değildir; zaten virus programları bile bugün herşeyi temizleyemiyor. formattan başka çare kalmıyor; en iyisi sistemi yedeklemek, virus bulaştığında image dan tekrar kurmak! spyware doctor da iyidir!

bütün antivirus ları denedim tojan-phisher-bzub*************temizleyemedi! banka hesapları şfreleri çalan pcnizi yöneten bir yazılım bu, bilgisayarım ferrariyken hacımurata döndü, 2 web sayfa açıyorsunuz sonra kilitleniyor... olay 2 kez başıma geldi! şu andaki antiviruslar hiç bi işe yaramıyor. tek çare format! pratiklik için yedekleme yaparsanız reload olayı kolaylaşır.

sonuç olarak spy,trojan virus tanımak var yoketmek impossible! bu nedenle" spy sweeper & format diyorum" en etkili çözüm!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...