Jump to content

Favori Antivirus Programınız ?

Bultar

TnC Presents  

581 members have voted

1. 1. Favori Antivirus Programınız ?

• Kaspersky
      181
    • NOD32
      248
    • Avast
      29
    • AntiVir
      44
    • AVG
      9
    • BitDefender
      12
    • F-Prot
      1
    • McAfee
      14
    • Panda
      21
    • Norton
      23

Recommended Posts

Arkadaşlar listede yazanlardan bitek bitfenderi denemedim başka hepsini denedim ama bence en iyisi mks_2007 kaspersky in görmediği 24 virüs buldu benim pc de ama en kötü özelliği çok kasması bende xp varken onu kullanıyodum ama şimdi tncvista ile onu kurunca bilgisayar bi dosyayı 5 dk da açıyodu şuan kullandığım nod32 gayet güzel kasmıyo hiç

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

kaperskey benimde favrim geçen gün arkadaşda nod32 ve avastla kontrol etti kendiliğinden kapanma problemi vardı benden yardım istedi yaptığım ilk iş kaspersky kurmak oldu ve birkaç virüs bulup sildi ve şu an kapanma problemide düzeldi

bende buradakilerin hepsini denedim hatta burda olmayan antivirüsler bile denedim ama

virüs bulma bakımından kaspersky

kasmama bakımından nod32

bunların karması içinde antivir diorum herikisindende ortalama var

şu anda kaspersky kullanıorum ve çok çok çok memnunum

valla ben nod32 son surumunun fıx le kullanıyordum güncellemelerde hiçbir sorun yok hatta benim bildiğim server dosyalarınıda bulup siliyordu...

ama sisteme bi kaspersky yükleyip deneme yaptım bilgisayar da şuan 1317 pardon 1433 yok 1657

daha artıyo artık nod32 benim için bitti...

bu siteden indirmiştim nod32yi ama programdada bi sorun olabilir.

nod 32 kullananlara itafen : nod32 yi kaldırın ve kaspersky kurun.sonra tüm güncellermeleri yapın ve bide onunla taratın bakalım kaç virüsle yaşıyomuşsunuzda haberiniz yokmuş görelim :))))))))))))

Niyetliydim uzun zamandır bu güne kısmet oldu. Nod kurulu sistemime kaspy kurup tarama yapmak istedim. Yaklaşık 3 saat oldu hala tarıyor :) Sonuç 4ad-aware, 4 adette (Nodda bulmuştu umursamadım Down Acc Plus olduğundan) virüse yakın olduğunu düşündüğü kırak. Tarama yaparken bilgisayarı ok kasıyor bunun dışında firewall'ı çok dengesiz her girilen yeri soruyor. Sırf bu yüzden kaspy anti-hackerı kurmamıştım. Birde sürekli keyimin blackliste alındığını söyleyen uyarı çıkartıyor :)

avasttan sonra kaspersky a geçtim rahat ettim sonuna kadar kaspersky derim ben

Evet bende Avast kullanıyordum hala da kullanıyorum.Yanında da Kaspersky kurdum,Avast'ın bulmadıklarını buluyor.Şimdilik memnunum.

kaspersky int. security 7.0 beta kullanıyordum keyim kara listeye alındı bende panda titanium antivirüs+firewall 2007 kurdum :D Pek fazla kasmıyor çok güzel bir anti-virüs programı.Hatta acil kurtarma cd/disketi bile hazırlıyor :):):)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...