Jump to content

Windows 10 Pro - Superlite 19043.906

blue sky
 Share

Recommended Posts

ne kadar güvenilir sonuçta hesaplarımızı gireceğiz  yabancılardan tek kişi bilirim işini iyi yapan oda emekli oldu ondan başka çalışma bir kere indirdim zaman sonra facem hacklediler  hesabımı telefondan geri alınca geçmişe baktım rusya dan biri hacklemiş tarayıcı geçmişi var facede allahtan bu açıdan yerli tercih ediyorum veya msdn paylaşım yinede teşekkürler kardeşim

Bir konuda ekleme yapayım. Bu arkadaşın toolboxunu kullanan ve aynı isimle sistem paylaşan onlarca kişi var. Bir dönem teamos' ta sistem paylaşmaya başlayacaktı. Tanıtıldı. Ardından birçok farklı nickle  bu arkadaşın sistemi paylaşıldı. Görselinden ikonuna kadar ilk yaptığı sistemden bu yana bir değişiklik olmadı. Sistemleri hakkında ben sizlerden farklı düşünüyorum. Evet çok bilgili olduğu kesin. Ancak en iyi sistemleri yaptığı konusunda katılmıyorum. Bana göre de en iyi sistemleri ninjutsuyu yapan elemen yapıyor. Tek farkı genel kullanıcıya göre yapmıyor. Sistemini bilmem ancak toolbox' u çok iyi. Birden çok sistemini HDD' te test ettim. Ben sizler kadar abartılı bir sonuç göremedim. Ghost tek kişi midir? onu da anlayamıyorum... 

deli_petro06, 8 saat önce yazdı:

Bir konuda ekleme yapayım. Bu arkadaşın toolboxunu kullanan ve aynı isimle sistem paylaşan onlarca kişi var. Bir dönem teamos' ta sistem paylaşmaya başlayacaktı. Tanıtıldı. Ardından birçok farklı nickle  bu arkadaşın sistemi paylaşıldı. Görselinden ikonuna kadar ilk yaptığı sistemden bu yana bir değişiklik olmadı. Sistemleri hakkında ben sizlerden farklı düşünüyorum. Evet çok bilgili olduğu kesin. Ancak en iyi sistemleri yaptığı konusunda katılmıyorum. Bana göre de en iyi sistemleri ninjutsuyu yapan elemen yapıyor. Tek farkı genel kullanıcıya göre yapmıyor. Sistemini bilmem ancak toolbox' u çok iyi. Birden çok sistemini HDD' te test ettim. Ben sizler kadar abartılı bir sonuç göremedim. Ghost tek kişi midir? onu da anlayamıyorum... 

eskilerden bir yabancı adam vardı fıransızdı ismini nick ini unuttum  emekli oldu galiba microsofta çılışıyordu o zamanlarda windows vista kullanıyorduk normal ev kullanıcılar sistemden bunları kaldırın birde arka plan çalışmalarını kapatacak uygulama paylaşıyor ilk başlarda kullanmak için tereddüt ediyordum sonra pc yanında orjinal cd veriyorlardı orjinal cd den format attım güncellemeleri yükledim  sora bu  adamın paylaştığı kodlamaları uygulamaları kullandım 1, 2 sene format atmadım her ay ağırlaşınca formatlardım  sonra  web sayfasını kapattı gitti galiba çok aradım nette nicki ile bulamadım sonra zaten win 8 çıktı biraz onla idare ettik sonrada anakart bozuldu disk bozul du bir zaman pc kullanmadık yabancıların çalışmalarına fazla güvenemiyorum sonuçta hesablarımızı vede şifremizi gireceğim bu biraz sıkıntı türk kardeşim olsun hatalı olsun yinede bilindik olsun teamos paralı yapımcılar sanki farklı bir işlemmi yapıyor yapıyorlar  gavura para verene kadar türk kardeşime veririm ücretsiz paylaştıkları 1 2 ay önceki oluyor merak edip bakmıştım bir ara sildim attım biz bize yeteriz gerisi ilgilendirmiyor 

çalışma için tekrar teşekkür ederim tek hata mediaplayer olmaması  🤣😂🤣😂🤣😂

deli_petro06, 13 saat önce yazdı:

link var mı denemek isterim 

edit : buldum bildiğin pentest os çevirmiş gerek yok :)

Edited by spyking_21
edit

Ben de denemek için kullanmıştım bir Laptop'ta.. Problemsiz görünüyordu. Özellikleri ve deneyim artı aldı benden. Defender'i seçimlik kurabilmeniz de harika.. Öyle "Defender koymadım, istemeyen kullanmasın.." saçmalığına girmemiş. Seçimlik düşünmüş. Defender'i izah edilebilir, mantıklı nedenlerle kullanan çok kişi var çünkü. Spectre'de bir problemle karşılaşmadım 1 hafta boyunca. Toolbox ta güzel fikir. Ancak görselleri çok oynanmış sistemleri günlük işlerimde, düzenli kullanmak istemiyorum. Biraz yavaşlatıyor beni. Meraklısına kurarım ama..

• Like 1

shiftdeletenet, 10 saat önce yazdı:

Ben de denemek için kullanmıştım bir Laptop'ta.. Problemsiz görünüyordu. Özellikleri ve deneyim artı aldı benden. Defender'i seçimlik kurabilmeniz de harika.. Öyle "Defender koymadım, istemeyen kullanmasın.." saçmalığına girmemiş. Seçimlik düşünmüş. Defender'i izah edilebilir, mantıklı nedenlerle kullanan çok kişi var çünkü. Spectre'de bir problemle karşılaşmadım 1 hafta boyunca. Toolbox ta güzel fikir. Ancak görselleri çok oynanmış sistemleri günlük işlerimde, düzenli kullanmak istemiyorum. Biraz yavaşlatıyor beni. Meraklısına kurarım ama..

İcon paketlerini kaldırabiliyorsunuz temada aynı şekilde 

Kurupta kullanan arkadaşlar kısaca ne gibi özellikleri var,hangi bileşenler kaldırılıp veya eklenmiş defender,one drive vs.kaldırılmışmı..?

arthur_78, 1 saat önce yazdı:

image.png.3255e4a544f287409b2d51cf9b341879.png

webroot setup exe de virüs buluyor 

sistemde 3.parti yazılımlar kullanılabilir bunlarıda antivirüs yazılımları virüs olarak algılar hep o nedenle anladığım kadarıyla siz sistemi indirip webroot antivirüs ile tarattınız..

Edited by SON_VATAN

SoNKraL_, 11 saat önce yazdı:

Elle editlenmemiş icon pack şeklinde kurulmuşsa gereksiz yük bindirir sisteme zaten kaldırın daha iyi :)

elle editleme yok direk yazılım olarak kurulu kaldırmak istediğinizde program ekle kaldırdan kaldırıyorsunuz tadaaa varsyılana dönüyor :D ben seviyorum böyle şaşalı şeyleri eksi bi durum görmedim şimdiye dek

Edited by StRonK

ghost spectre şuan kullanıyorum fakat bazı uygulamalar çalışmıyor, kurulmuyor. photoshop 2020, maxthon browser gibi.

ayrıca dili türkçe yapmama rağmen tam desteklenmiyor.. hazırlık yerine hazyrlyk (y harfinin üstünde nokta var) gibi..

bazı yerlerde yine ingilizce kalmış. c ye girince kullanıcılar yerine users yazıyor, hızlı erişimde masaüstü yerine desktop.

en sevdiğim yanı defender, skype, one drive olmaması. hatta eleman iso içinde gereksiz, saçma sapan ne varsa silmiş diyebilirim. 

Yeni kurdum ve bu sistemden yazıyorum.

Olumlu Yönleri

• Defenderlı / defendersız / orjinal menulu / startisback menulu / x86 / x64 Şeklinde kurulabiliyor
  • Hızlı stabil çoğu gereksizlikler silinmiş
  • Masaüstüne eklediği Ghost Toolbox ile sistemi dahada özelleştirebiliyorusunuz
  • Herhangibi bir program kurulum sorunu olmadı

Olumsuz Yönleri

• Dil ingilizce geliyor Tr paketini yüklemeniz gerekiyor

Please register to see this content.

• Like 2

• 1 yıl yıl...

Bunun microsoft defender 'siz olanınını kurdum şimdi defender lazım ama hiç bir şekilde kuramıyorum.Microsoft store üzerinden kuruluyor ancak oda mail üyeliği istiyor ben klonlama yapacağım içinm lokal kullanıcı ile çalışsın istiyorum nasıl yaparız...