Jump to content

5000 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

Recommended Posts

• Moderator

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım kardeşi için notebook alacak; kendisi sistemden anlamaz, bana durumu söyledi. Ben de sistemden anlamsam dahi piyasayı takip edemediğimden fiyat ve performans ürünü konusunda kafamda karmaşa yaşadığım oluyor. Önerilerinize açığım. Bütçe: 5000 TL'dir.

• TornadoEffect changed the title to 5000 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

hocam iyi günler bu zaman da bu cihazlara verilen değmiyor benim gözümde yinede göz geçirdim ideal olanlar bunlar benim gözümde nereden tutarsan tut eksileri var yardımcı olabildiysem iyi hep yapışık işlemciler var düştümü berbat oluyorlar evde abimde var yapışık işlemci ve ekrankart ı  bir ilk zaman iyiydi diyor düşünce ağırlaştı cihaz işlemci modellerine dikkat etmeye çalıştım inşallah doğru cihazlar önermişimdir iyi günler iyi forumlar 

Please register to see this content.

• Like 1

TornadoEffect, 7 dakika önce yazdı:

Ben de

görmüştüm. Fiyat/Performans ürününe benziyor. Yardımlarınız için teşekkürler. Başka görüşlere de açığım.

Bir arkadaşım aldı aynı cihazı oldukça hızlı açılıyor ve çok hafif. Günlük işleri online dersleri rahatlıkla kaldırır.

• Like 1

TornadoEffect, 30 dakika önce yazdı:

Ben de görmüştüm. Fiyat/Performans ürününe benziyor. Yardımlarınız için teşekkürler. Başka görüşlere de açığım.

detaylar burada mobil işlemci diyor bu işlemciler ne kadar iyidir bilemem  ben yapışık işlemcili pc den çok çektim düştümü ya yerine oturmak zor oluyor yada işlemci alsan pahalı oluyor ama ısınma konusunda yalan yok ısınmıyor cihazlar biraz daha iyi yapılsa güzel olur 

• Like 1

TornadoEffect, 22 dakika önce yazdı:

Özellikleri inceleyince birinde RAM fazlaysa ekran kalitesi düşük oluyor falan :) Adamlar öyle ayar vermişler piyasaya.

Panel cinsini belirtmemişler, kaç hz tn,va,ips  ekran kartı radeon vga 8 graphics yazmış nasıldır bilmiyorum, panel tipi led ips yaptım fiyatlar 6445 tl den başladı

Edited by gangstarap

Fiyat:₺4.694,29

Fiyat:₺3.327,59

Axess’e özel 1 – 15 Nisan 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapacağınız ilk 500 TL - 999,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL chip-para, ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize ise 75 TL chip-para hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "AMAZON" yazıp 4566’ya SMS gönderin.

Edited by Beyonder

Merhaba

Sık dişini al bunu emin ol daha rahat edersin hem artırabilirsin hem de 144 hz ekranla geliyor.

Özelliklere bak bunu bulamazsın

• Intel Comet Lake Core i5-10200H-2,4GHz Turbo Boost ile 4,10GHz
  • Nvidia GTX1650 4GB GDDR6 128-Bit
  • 15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 2933MHz
  • 250GB M.2 SSD Sata 3
  • Free-Dos(İşletim Sistemi Bulunmamaktadır)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24.9mm Kalınlık
  • 2.2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

Kolay gelsin

• Thanks 2

TornadoEffect, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bütçe maksimum 5 bin TL

sudar46, Bir saat önce yazdı:

senin önerin 7.299,00 TL  2.299 tl fark çok büyük fark maksimum denilen yerde. 

Beyonder, 9 saat önce yazdı:

Fiyat:₺4.694,29

Fiyat:₺3.327,59

Axess’e özel 1 – 15 Nisan 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapacağınız ilk 500 TL - 999,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL chip-para, ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize ise 75 TL chip-para hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "AMAZON" yazıp 4566’ya SMS gönderin.

bu fiyata bunlar kaçmaz fiyat performans ürünleri.

• Haha 1

sudar46, 2 saat önce yazdı:

Merhaba

Sık dişini al bunu emin ol daha rahat edersin hem artırabilirsin hem de 144 hz ekranla geliyor.

Özelliklere bak bunu bulamazsın

• Intel Comet Lake Core i5-10200H-2,4GHz Turbo Boost ile 4,10GHz
  • Nvidia GTX1650 4GB GDDR6 128-Bit
  • 15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 2933MHz
  • 250GB M.2 SSD Sata 3
  • Free-Dos(İşletim Sistemi Bulunmamaktadır)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24.9mm Kalınlık
  • 2.2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

Kolay gelsin

fiyat olarak iyi güzel bu cihaza 8 ay önce 5.000 küsürlerdeyken çok diyordum düşerse dedik uçurdular o yüzden 1 kere alıp temiz kullanmak vede düşürmemek gerek çocuklar için derseniz 2.el pc alıp onu kullandırın ben öyle yapıyorum yakın çevreme