Jump to content

Katılımsız Kurulum Ile Ilgili

Recommended Posts

arkadaşlar buradan indirdigimiz katılımsız programların çogu .exe uzantılı ama nlite .exe uzantılıları eklemiyor .cab uzantılı olanları ekliyor bu durumda ben .exe uzantılı bir dosyayı hangi programla xp cd sine entegre edebilirim yada nasıl kullana bilirim bunları

arkadaşım cab dosyası yapımını zaten biliyorum ama sorun şurada burada yapılmış bazı programların parametlerelerini vermiyor vermediklerine /s parametresi atıyorum bu seferde sorunlu oluyor hiç birşey anlamadım açıkcası bu .exe leri nlite degilde başka programla entegre etmek içinmi yapıyorlar yoksa

O zaman adoon kısmına bakıver orda nlite a entegre edebileceğin şeklilleriyle hazırlanmıs olarak var zaten biraz erinmede öncelikle forumda araştırma yapın erinmeyin de

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler.

1. Her programın parametresi /S değildir.

2. Her program parametreyle katılımsız yapılmaz.

3. İlle de katılımsız yapacağım diye zorlama bence.Sitedeki hazır katılımsızlardan indir.

4. Her gördüğün sakallıyı deden sanma Katılımsız = Eklenti (Addon) değil. Katılımsız da bir nevi program kurulum dosyasıdır.

5. Asıl anlamadığım nokta da şurası indirdiğin dosya zaten katılımsız sen niye parametre filan uğraşıyorsun ki?

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler.

1. Her programın parametresi /S değildir.

2. Her program parametreyle katılımsız yapılmaz.

3. İlle de katılımsız yapacağım diye zorlama bence.Sitedeki hazır katılımsızlardan indir.

4. Her gördüğün sakallıyı deden sanma Katılımsız = Eklenti (Addon) değil. Katılımsız da bir nevi program kurulum dosyasıdır.

5. Asıl anlamadığım nokta da şurası indirdiğin dosya zaten katılımsız sen niye parametre filan uğraşıyorsun ki?

Aynen.Katılımsız için bilgi birkimi gerekir, en az yüz yöntem bilmen gerekir :) de... (morning'in dediği gibi) addon ile parametrenin ne alakası var.Ben bi bağlantı kuramadım :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...