Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

N11.com Açılmıyo Neden Acaba Mobil Netimde Giriyo Hrksdemi Vr Sorun?

Recommended Posts

gizhal47, 5 saat önce yazdı:

yazdım abi comnet kullanıyorum destek kaydı bıraktım n11ede destek kaydı bıraktıydım :D düzeltirler inş hala giriş yapamıyorum soruna bakya n11le ne alıp veremediği var comnetin :D :D 

comnet kurumsal firmalara hizmet veren firma..Ev kullanıcılarına yeni hizmet vermeye başlamış.Fakat benim beğenmediğim bir firma olduğunun altını çizmek istiyorum.Daha bilinenlere yönelmenizi tavsiye ederim.Netspeed / Turknet / Fixnet gibi ;)

Edited by SoNKraL_

gizhal47 kardeşim nasıl bir yapı bu comnet internet yenimi çıktı alt yap sorguladım  100 Mbps (VDSL) diyor ula türk telekom bile 16 mbps zor veriyor  onu geçtim türkcel i aradım 8 mbps dedi vaz geçtim bunlar neye güvenip 100 Mbps (VDSL) verecek kafam karıştı bu internet işine 🤔🤔🤔 

• Like 1

Süper firma bugune kdr denedim internetler ttnet vodafone turknet milenicom fixnet ve en son olarak comnet hangisi daha stabil hangisi daha düşük pingli hangisi pandemi döneminde bile kesilmeyen donmayan diyosaniz comnete geçin sonuçta babamizin firmasi degil hiç bir firma benim sorunumda modemimde dns ayari 8.8.8.8 1.1.1.1 agarliydi soledim durumu n11.com giremiyom diye hemen modeminizdeki dns ayarini degistirin dedi adamlar pro müşteri hizmetleri var dns 1.1.1.1 yaptim duzeldi 

Please register to see this content.

https://www.comnet.net.tr/ev-is-fiber-internet/

Tahadüt yok 

Fatura yok

35 mbps 69tl

100 mbps 99tl 

Extra fatura vs yok gün satin aliyosunuz aylik bitti gitti 

Reis alt yapi ile alakali adamlarin alt yapisi turk telekom senin oraya 100mbps kdr destekliyo istesen turk telrkomdanda alabilirsin ama pahaliya adamlar 100mbps 99tl veriyo bi sıkınti vs yasamazsin geçiş yapcan bitti gitti

AdnanGumus, 4 saat önce yazdı:

gizhal47 kardeşim nasıl bir yapı bu comnet internet yenimi çıktı alt yap sorguladım  100 Mbps (VDSL) diyor ula türk telekom bile 16 mbps zor veriyor  onu geçtim türkcel i aradım 8 mbps dedi vaz geçtim bunlar neye güvenip 100 Mbps (VDSL) verecek kafam karıştı bu internet işine 🤔🤔🤔 

Hocam Telekom'un 14 mbit hız verebildiği alt yapı ile Türknet 35 mbit veriyor onun için çokta şaşırma Türknete geçmesem paylaşım falan yapamazdım zaten.

fingerprint, 51 dakika önce yazdı:

Hocam Telekom'un 14 mbit hız verebildiği alt yapı ile Türknet 35 mbit veriyor onun için çokta şaşırma Türknete geçmesem paylaşım falan yapamazdım zaten.

şöyle diyim 150 200  tl ödeyeyim ama hızlı olsun yeter bana zaten benim çevreme yakın yarın  hastane işim var onu halledip salı günü arar net bilgi alıp iş yapmak gerek  sonradan pişman olmayayım diyorum 

AdnanGumus, 5 dakika önce yazdı:

şöyle diyim 150 200  tl ödeyeyim ama hızlı olsun yeter bana zaten benim çevreme yakın yarın  hastane işim var onu halledip salı günü arar net bilgi alıp iş yapmak gerek  sonradan pişman olmayayım diyorum 

Hocam ben Telekomdan ayrıldığıma hiç pişman olmadım Kullandığım Türknet olarak söyleyeyim 85 TL kota yok sınır yok 35 Mbit hız Taahüt yok.

Yinede araştırmak iyidir Taahütsüz olanlarda pişman olursan başka birine geçme avantajı var.

AdnanGumus, 14 saat önce yazdı:

abi tahaddütden uzak dur derim comnete geç bi sıkıntı olursa bana yaz o kdr ki eminim hiç bir sıkıntı olmucak turknette kullandım pandemi döneminde uygulama çöküyor hiç bişi yapamıyosun fln müşteri hizmetleri yok berbat bişi comnet öle degil site üzerinden aylık alıyorsun geçiş yap kafan rahat olsun 

gizhal47, 16 saat önce yazdı:

Süper firma bugune kdr denedim internetler ttnet vodafone turknet milenicom fixnet ve en son olarak comnet hangisi daha stabil hangisi daha düşük pingli hangisi pandemi döneminde bile kesilmeyen donmayan diyosaniz comnete geçin sonuçta babamizin firmasi degil hiç bir firma benim sorunumda modemimde dns ayari 8.8.8.8 1.1.1.1 agarliydi soledim durumu n11.com giremiyom diye hemen modeminizdeki dns ayarini degistirin dedi adamlar pro müşteri hizmetleri var dns 1.1.1.1 yaptim duzeldi 

Tahadüt yok 

Fatura yok

35 mbps 69tl

100 mbps 99tl 

Extra fatura vs yok gün satin aliyosunuz aylik bitti gitti 

Reis alt yapi ile alakali adamlarin alt yapisi turk telekom senin oraya 100mbps kdr destekliyo istesen turk telrkomdanda alabilirsin ama pahaliya adamlar 100mbps 99tl veriyo bi sıkınti vs yasamazsin geçiş yapcan bitti gitti

Bu vesileyle genel bir bilgilendirme yapayım.

Modeminize Google DNS'i girmeyin + Google dns over https uzantısıda kullanmayın google tls1.3 sertifikalarını güncellediği için bu sertifikaları kullanmayan veya daha eski kullanan sitelere güvenlik amaçlı sokmuyor buda nette probleme yol açıyor.Google sertifikasyon ve müstehcen siteler / kumar siteleri / dolandırıcılık amaçlı kullanılan siteleri %100 oranla engelliyor.N11 girmemesindeki en büyük problem sertifikasyonun güncel olmamasından kaynaklı.

yeni ve hızlı bir dns keşfettim alternate-dns bunu deneyin derim.

79.79.16.16 dns'i tek slot giriyorsunuz muhteşem çalışıyor :)

Edited by SoNKraL_

teşekkürler yerine gidip bilgi alacağım çünkü burada bir arkadaşım başka bir isimde net kullanıyordu ilk zamanlar iyiydi şimdi iptal etti türktelekom a geri döndü benim derdim parasal değil 300 tl verim sıkıntı değil  ama gerçekten iyi hizmet almak upload yapmak istesem bile yapamıyorum insanlarada yalancı olmuş oluyorum sonuçta bina eski 40 yıllık bina kablolar iyimidir zayıfsa gelmez belki öğrenip aramak iyidir benim tahütüm yok değiştirebiliyorum bu açıdanda sıkıntı yok iyi forumlar görüşürüz

dediğin gibi abi iş parasal ve firma degil iş hizmet ben 4 aydır kullanıyorum tık yok türktelekomun interneti gidiyor bunun gitmiyor adamlar yaptımı yapıyor demekki kolay gelsin iyi forumlar 

SoNKraL_, 49 dakika önce yazdı:

Bu vesileyle genel bir bilgilendirme yapayım.

Modeminize Google DNS'i girmeyin + Google dns over https uzantısıda kullanmayın google tls1.3 sertifikalarını güncellediği için bu sertifikaları kullanmayan veya daha eski kullanan sitelere güvenlik amaçlı sokmuyor buda nette probleme yol açıyor.Google sertifikasyon ve müstehcen siteler / kumar siteleri / dolandırıcılık amaçlı kullanılan siteleri %100 oranla engelliyor.N11 girmemesindeki en büyük problem sertifikasyonun güncel olmamasından kaynaklı.

yeni ve hızlı bir dns keşfettim alternate-dns bunu deneyin derim.

79.79.16.16 dns'i tek slot giriyorsunuz muhteşem çalışıyor :)

en hızlı dns 1.1.1.1 1.0.0.1 cloud flare olarak değiştirdim tşkler bilgi için