Jump to content

Torrent Sitelerinde Ratio Yükseltme Yöntemi..

Sirius
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar hemen içeriği açıklıyorum öyle zor bir şey değil.

Ratiomaster 1.8.2 tüm torrent sitelerindeki ratiolarınızı düzenlemenizi sağlayan programdır kullanımı da çok basittir hemen göstereyim.

Programı açıp path file kısmından torrentimizi gösteriyoruz (inen dosyayı değil siteden indirdiğimiz .torrent uzantılı dosyayı )

ratiomaster.jpg

UYARI: Programı paylaştığım bir arkadaşım 1günde 70tb upload yapıp birçok siteden şutlanmış Lütfen abartmayalım , üyeliği tehlikede olan ve zor durumda olan arkadaşlar için sunuyorum özellikle

LÜTFEN AŞIRIYA KAÇMAYINIZ , İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI PAYLAŞIMDA TUTMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ ..

http://rapidshare.com/files/288939917/RatioMaster-1.8.7.rar[/CODE]

Bultar :

[CODE]http://www.moofdev.net/ratiomaster/downloads[/CODE]

Adresinden takip edilebilir.

Edited by Bultar
Link eklendi.

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

program işime yarar. konuyla alakası yok ama belki yardımcı olabilirsin torrent sayesinde bir kaç film indirdim malesef lisanslıymış lisans türü DRM olduğu için kıramıyorum. bildiğiniz dvd, xvid lisanslı filmleri açabileceğim program önerirmisiniz ?

merhaba,Öncelikle paylaşım için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.Benim Bir Sorum olacak, yaklaşık 1 haftadan beri bu torrent olayını araştıyorum ama tek bir şeyini anlamadım bu indirecegimiz dosyanın torrent uzantılı dosyasını nasıl bulacağiz veya nerden indireceğiz.Yardımcı Olursanız Çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

Belli başlı torrent siteleri var.

O sitelere üye olucaksin.

mesela bir film var diyelim.Sana bir link vericek.o linki indirip çıkan torrent dosyasini torrent programiyla açıcaksın.

bu programlardan tavsiyem utorrenttir.

Ayri torrent sitelerin ratio zorunluluğu vardir.Örnek 0.6 gibi bir ratio yapman lazim.Yani indirirken birazda seed etmen gerek.

Arkadaşım Ben Denedim Oldu..Çok güzel Upload Yaptım Ve Siteden Ban Yedim.. :p Teşekkurler..

Bir "Arena-Tr" Davetiyesi Olan Varsa Versin..

e biz türkler eşegin bir tarafına su kaçırmayı iyi biliriz. :dribble:

tşk ederim arkdaşım cok güzel çalışıyor program ama torrnet turktemi calısıyor sadece ben bir kaç rus sitesi var hızlı upload ettiğim orada haftada bır uyelık almak zorunda kalıyorum. orlarda bu şekilde yapabilimiyiz? misal zamunda.net bu gerci bulgar ama olsun aynı :dribble:

tşk ederim arkdaşım cok güzel çalışıyor program ama torrnet turktemi calısıyor sadece ben bir kaç rus sitesi var hızlı upload ettiğim orada haftada bır uyelık almak zorunda kalıyorum. orlarda bu şekilde yapabilimiyiz? misal zamunda.net bu gerci bulgar ama olsun aynı :dribble:

bütün torrent sitelerinde çalışıyor.

ya kardeş indirdiğim butun sitelerde uyguladım sorun yok zamunda nettide biliyorum sorun yok uyelık silmediler 500 gb download etmiştim bu program sayesinde ordaki pas key olan butun sitelerde sıkıntısız bir sekilde oluyor yukarıdak 500 değerini 50000 ne yapınca hemen cok yuksek seviyede upload oluyor. amam 50000 ni turk sitelerde yapmanızı onermiyorum :download1: program icin bir kez daha tşk ederim ellerin kollarım mousen dert gormesin :D

arkadaşım sağol ama onun daha güzel taktiği var seba14 ün yaptığı u-torrenti indirip kuruyoruz onun içersinde bir sürü u-torrent var orda multi 100 seeder var ben şu anda 10 unu kullanıyorum ayrı olarak ve işe çok yarıyor banlanmıyorsunuzda hatta downloandada yazmıyor yani karşı tarafı seed yapmış gibi gösteriyor halbuki siz seed yapmıyorsunuz isteyen olursa upload edebilirim yalnız bazı u torrentler eset nod32 de truva atı falan var diyor ama ben multi 100 seeder var onu kullanıyorum.saygılar

arkadaşım sağol ama onun daha güzel taktiği var seba14 ün yaptığı u-torrenti indirip kuruyoruz onun içersinde bir sürü u-torrent var orda multi 100 seeder var ben şu anda 10 unu kullanıyorum ayrı olarak ve işe çok yarıyor banlanmıyorsunuzda hatta downloandada yazmıyor yani karşı tarafı seed yapmış gibi gösteriyor halbuki siz seed yapmıyorsunuz isteyen olursa upload edebilirim yalnız bazı u torrentler eset nod32 de truva atı falan var diyor ama ben multi 100 seeder var onu kullanıyorum.saygılar
programının yararını gören oldumu bnde denicem yoksa?

aşağıdaki yorumda çok basit çalıştığı anlatılyor zaten ayrıca denedim de koydum foruma.

ya kardeş indirdiğim butun sitelerde uyguladım sorun yok zamunda nettide biliyorum sorun yok uyelık silmediler 500 gb download etmiştim bu program sayesinde ordaki pas key olan butun sitelerde sıkıntısız bir sekilde oluyor yukarıdak 500 değerini 50000 ne yapınca hemen cok yuksek seviyede upload oluyor. amam 50000 ni turk sitelerde yapmanızı onermiyorum :download1: program icin bir kez daha tşk ederim ellerin kollarım mousen dert gormesin :D

400kb ile yapmayin arkadaslar naptiniz siz ya:S

sonra ban yeyip arkadasa kızacaksiniz.

ben 200kb ile yapiyorum hergün 600mb falan.Sadece ratiomu sabit tutmak için.çok fazla aşırıya kaçmayin.Bani yersiniz.

400kb ile yapmayin arkadaslar naptiniz siz ya:S

sonra ban yeyip arkadasa kızacaksiniz.

ben 200kb ile yapiyorum hergün 600mb falan.Sadece ratiomu sabit tutmak için.çok fazla aşırıya kaçmayin.Bani yersiniz.

Ben Uplad Ettiğim Zamanda Bu Hızda Ediyorum Zaten.

siriusblack2051

sabaha kadar bekleme yarım saate bak.

Bu Arada Sabah Baktığımda 8gb upload yapılmıştı :)) Teşekürler siriusblack2051

Edited by muhacir21