Jump to content

Eurovision Belli Oldu! Norveç Kazandı

XCLUSiVE

EuroVision hakkındaki görüşleriniz  

87 members have voted

1. 1. Norveç 1. liği hakketti mi?

• Evet
      32
    • Hayır
      55
  2. 2. Azerbeycan 3. lüğü hakketi mi?

• Evet
      46
    • Hayır
      41
  3. 3. Türkiye 4. lüğü hakketi mi?

• Evet
      30
    • Hayır
      57

Recommended Posts

Norveçin şarkısı gayettede güzeldi..sanatla kazanıldığını gösterdi..ayrıca müsade edinde komşu ülkeler birbirlerine versin..siz nasıl azerbeycandan 12 alıyosak almanyada 10 belçikadan (hadiseden dolayı) 12 alıyosak,onlarda aralarında sorun olmadıkları için komşularına oy verirler..

Adam çıktı kemanını çaldı ki kendisi keman virtiözü..çokda şeker bi şarkıydı,adamda sempatikti..hakedilmiş bi birincilik.sesi ne aşağı inebilen ne yukarı çıkabilen,yarışmadan 5gün önce hastalandım diyen,reklam çekimlerinden düşmeyen,orasını burasını açmakla bacaklarını göstermek için zorlayan bi bayanla bu dereceye bile sevinmek lazım..

hadise yatsın kalksın o arkada duran vokalist çocuğa şükretsin.o olmasa yarı finali geçemezdi türkiye...

kesinlikle çok saçma bir puanlama, kesinlikle saçma bir yarişma tabi bu benim şahsi fikrim şunuda eklemek istiyorum şu yarışmayı gözünde büyüten ve biz kadar deger veren başka bir ülke varmı acaba?

Herkes birşeyler söylemiş, ama önce suçu kendimizde aramalıyız..

1. Hadise'nin elbisesi çok kötüydü, kot pantolon ile çıksaydı bence daha iyiydi.

2. Hani ilk TRT klibi çıkmıştı kot pantolonlu, o klipteki sesten ve yorumdan eser yoktu dün gece, bence çok berbat okudu, ilk çıkan klip şahaneydi ama.

Birde şuna katılmıyorum, tamam yarışmada siyaset var biraz ama sonuçta hakeden kazanıyor, örneğin Türkiye Azerbaycan'a bir kere 12 puan verebilir, başka veremez, yani komşunun etkisi pek o kadarda değil, oylamaya tam 42 ülke katıldı, bunların yarısından çoğu neredeyse Norveç'e 12 puan verdi, bu 42 ülkenin yarısı Norveç'in komşusumu ?

bence hadise bunu hae etti.bikere dans adına ben bir sey göremedim yarışmada ses cok kötüydü.kıyafet idare ederdi.sizin elinizde dünyaca ünlü bir dans grubu olan anadolu atşi var.neden çagırmıyosunuz onları.cok sacmaydı.turkıyeye sadece guzel sarkı değil canlı soyleyebilecek ve dans edebilecek birisi lzım.oylamaya gelince kuzey kuzeye güney güney balkanlarda bir irlerine verdiler.oylama kesinlikle değişmeli.ayriyetten biz nedn kendi danslarımızı oynamıyoruz onuda anlamadım.yunanistan my number one sarkısıyla birinici olduğu zaman adamlar resmen bizim trabzon horonu oynadılar kazandılar.tükiyenin bunları düşünebilmesi için daha cok düşünmesi lazım.ama cok!!!

Herkes birşeyler söylemiş, ama önce suçu kendimizde aramalıyız..

1. Hadise'nin elbisesi çok kötüydü, kot pantolon ile çıksaydı bence daha iyiydi.

2. Hani ilk TRT klibi çıkmıştı kot pantolonlu, o klipteki sesten ve yorumdan eser yoktu dün gece, bence çok berbat okudu, ilk çıkan klip şahaneydi ama.

Birde şuna katılmıyorum, tamam yarışmada siyaset var biraz ama sonuçta hakeden kazanıyor, örneğin Türkiye Azerbaycan'a bir kere 12 puan verebilir, başka veremez, yani komşunun etkisi pek o kadarda değil, oylamaya tam 42 ülke katıldı, bunların yarısından çoğu neredeyse Norveç'e 12 puan verdi, bu 42 ülkenin yarısı Norveç'in komşusumu ?

sana katılıyorum dostum kot pantalon ıle cıksaydı daha iyi olurdu sesı cok kotuydu hasta oldu kız devamlı her yere gıdıp konser vermekten sertab erener in kareografisi cok guzeldı sarkı da guzeldı bızım sımdı kı sarkımız da guzeldı ama kareografı kotuydu bırde ortam kırmızı ve hadıse de kırmızı gıymıs iyi degıldı bence resmen goruntu kırlılıgı vardı....

bu benım kendı gorusum....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...