Jump to content

Ip Öğren 1.1

morning

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım sizin bu çalışmalarınızı File Menu Tools'un olası ileri sürümlerinde kullanmama ne dersiniz?Ben böyle ufak çalışmaları seviyorum.O yüzden görünce hemen indirip File Menu Tools'a ilave ediyorum.Sanırım birkaç gün içinde Sürüm 12 çıkar.Onda en az 130 işlev olur.Yeter ki bulayım.Eklemesi benden.Saygılarımla

Değerli arkadaşlarım sizin bu çalışmalarınızı File Menu Tools'un olası ileri sürümlerinde kullanmama ne dersiniz?Ben böyle ufak çalışmaları seviyorum.O yüzden görünce hemen indirip File Menu Tools'a ilave ediyorum.Sanırım birkaç gün içinde Sürüm 12 çıkar.Onda en az 130 işlev olur.Yeter ki bulayım.Eklemesi benden.Saygılarımla

Başka aklında olan küçük çalışmalar varsa yapabileceklerimizi yapabiliriz.

Kolay gelsin.

Ben size bir örnek vereyim.Çok aradım ama maalesef istediğim gibi yoktu.Autoscript sitesinin zamanında 236 sayfasını taradım ama bulamadım.İsteğim şu;

doc,txt ve benzeri metinleri sanal yazıcı kurmadan herhangibi ekran getirmeden direk pdf ye çevirecek bir program.Ben txt yi pdf ye çevireni buldum ama Türkçe karakterleri tanımıyor.O yüzden oluşan pdf de Türkçe karakterler yerine başka karakterler gözüküyor.Şimdilik aklıma gelen bu.Saygılarımla

Üstadım kullanabilirsiniz tabii ki.

PDF'yi bulamadım ama PDF oluşturma siteleri var onları kullanabiliriz.

Bunun üzerinde bir çalışmak lazım.

http://www.freepdfconvert.com/[/CODE]

sitesinde otomasyon yapabiliriz belki.Ama daha o kadar gelişemedim :D

• 2 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...